-
Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ?
A zamienniki z allegero za 108 zl beda ok czy lepiej szukac uzywek ori areo?
-
czecho79 obserwuje zawartość Jaka chlodnica klimatyzacji a4b6 alt , Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ? i Regeneracja wariatora
-
Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ?
Witam mam pytanie czy oplaca sie kupic teraz ramiona aero do a4 b6 bo mozna kupic same wycieraczki banany ktore pasuja i sie zastanawiam jaka jest roznica i czy warto wynieniac ramiona ?
-
Regeneracja wariatora
Witam jaki koszt tego regenerowanego wariatora mozna prosic o namiary
-
Jaka chlodnica klimatyzacji a4b6 alt
Witam prosze o pomoc kogos kto sie zna musze wymienic chlodnice klimatyzacji w a4b6 2.0 alt wiem ze sa jakies 3 rozne rodzaje i tu prosze o pomoc jaka mam kupic ? Z gory dziekuje rok 25.03.2003 Vin wauzzz8e33a319860
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Witaj dzieki za info No wlasnie niemam pinu ten pin to chyba taka karta tak ? Czy kablem viaken takim niebieskim i programem vcds lite odczytam pin ? Pozdrawiam
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Witam panowie Mam tylko jeden kluczyk do a4 b6 z 2003r i chcialbym kupic drugi uzywany i zakodowac immobilaizer i pilot Klucz ktory mam ma numer 8Z0837231 D. A2/A4. 433,92mhz Czy jest ktos ze slaska kto zakodowal by mi drugi oczywiscie odplatnie ? I co bym musial kupic jaki klucz aby go zakodowac ? Prosze o kontakt Pw lub email [email protected] Pozdrawiam uzupełnij profil
-
nie dmucha mi z nawiewow cieplym powietrzem
witam mam ten sam problem w a4 b6 2,0 ALT niedmucha cieple powietrze czy ktos wie czy to zatkana nagrzewnica czy moze co innego ? temp 90 stopni na termostacie pozdrawiam
-
[ALL B6] Kto wie jaki ma być poziom na tej miarce akumulatora
witam ,kto wie jaki ma byc poziom na tej miarce akumulatora? z gory dzieki [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 08:01_________________________________________________czyzby nikt niewiedzial ???
-
[ALL B6] Witam czy moze mi ktos powiedziec jak to podlaczyc
witam czy moze mi ktos powiedziec jak to podlaczyc mam radio audi symphony takie jak na zdjeciu i chcial bym podlaczyc skrzynie z aktywnym wzmacniaczem CLARION SRV-202 czy w radiu bedzie takie wejscie zeby nic nietrzeba bylo przerabiac ? a jezeli sie nieda tegoclariona podlaczyc to prosze o porade jaki kupic inny zeby byl ok link do clarion http://allegro.pl/item1195967660_skrzynia_wzmacniacz_clarion_srv_202.html
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
ok dzieki
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
ale ja niemam przebicia do ocynku tylko do podkladu tez niechce malowac calego blotnika bo potem przy sprzedazy samochodu beda problemy "a to ze blotnik maloweany caly ze napewno byl uderzony z tej strony itp " a co do oklejania samochodu folia to zobacz tu http://moto.allegro.pl/item1188153088_profesjonalne_oklejanie_samochodow.html mysle ze jak sie dobrze to zrobi to pod folie niepowinno sie dostac powietrze
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
bylem u lakiernika i mi doradzil zeby tego niemalowac bo bedzie widac roznice w lakierze i przy sprzedawaniu samochodu ktos pomysli ze byl bity caly blotnik itp, doradzil mi aby to zostawic tak jak jest lub nakleic na to takie naklejki , ze podobno teraz nawet cale samochody tak oklejaja i to chroni lakier przed odpryskami wtedy sie naklejka uszkodzi a nie lakier czy ktos wie cos na ten temat ? znalazlem na allegro http://allegro.pl/item1187880590_3m_scotchcal_85_czarny_mat_szer_152_cm_termoplast.html co o tym sadzicie ?
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
tak zrobie pojade
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
ok dzieki
-
[ALL] Jak usunąć rysy na lakierze
ok dzieki ale czy to sie da tak zrobic czy to niejest za mocno zarysowane ? [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:27_________________________________________________ma ktos jeszcze jakis pomysl ? moze jakas kredka?
czecho79
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta