Treść opublikowana przez czecho79
-
[B6 ALT] Chip tuning 2,0
no tak ale to jest przed chip tuningiem a mnie chodzi o to ile mozna mocy zyskac po chipie w tym silniku nie zmniejszajac jego zywotnosci drastycznie
-
[B6 ALT] Chip tuning 2,0
witam mam pytanie do uzytkownikow b6 2,0 ALT benzyna czy ktos robil chip tuning jesli tak to prosze o opinie, ile KM ile NM, pozdrawiam
-
[ALL B6] Jaka jest różnica ?
dzieki
-
[ALL] Kto wie,jak to zdjąć żeby nie połamać?
ok dzieki a wiecie moze gdzie jest filtr oleju czy tak samo jak w dislu ?
-
[ALL] Kto wie,jak to zdjąć żeby nie połamać?
witam kto wie jak zdjac ta oslone silnika gorna nad pokrywa zaworow zeby niepolamac , zdjecie w zalaczniku ten plastik z napisem 2.0 ? powiedz cie mi czy w zbiorniczku na plyn hamulcowy jest go chyba za duzo zdjecie w zalaczniku ? Z GORY DZIEKI
-
[ALL B6] Jaka jest różnica ?
witam moze mi ktos napisac jaka jest roznica pomiedzy tymi silnikami 2.0 FSI 150KM a 2.0 i 20V 130KM z gory dzieki
-
[ALL B6] witam radio audi sympchony
dzieki
-
[ALL B6] witam radio audi sympchony
witam, moze mi ktos powiedzic jak sciagnac kod do radia audi symohony , mam ksiazke ale tam go chyba niema jest wyrwana taka karteczka i mysle ze on tam wlasnie byl,prosze o porade
-
Vin- czy sprawdzą w aso?
ok dzieki panowie za info
-
Vin- czy sprawdzą w aso?
witam czy powie mi ktos jak to jest teraz z tym numerem vin czy spradzaja go w aso czy ju zniemoga tego robic ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 1,9 tdi 130 km z 2004 roku ? i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
1,9 tdi 130 km
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 z 2004 roku ? i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979
-
[ALL B6] kto wie co ta za wyswietlacz ?
no to zobacz tu tu jest jakis inny [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:24_________________________________________________aha ok dzieki za info
-
[ALL B6] kto wie co ta za wyswietlacz ?
witam wie ktos co to za wuyswietlacz czy to jakas przerobka ?
-
[ALL] wie ktos co to za zderzak z tym grillem
dzieki kolego
-
[ALL] wie ktos co to za zderzak z tym grillem
a w tym linku co dal kowi87 to jest sam zderzak do kupienia czy maska tez ? jest cos gdzies po polsku o tym ?
-
[ALL] wie ktos co to za zderzak z tym grillem
dzieki ziomek, a na allegro niema takich ?
-
[ALL] wie ktos co to za zderzak z tym grillem
witam all mam pytaanie do expertow wie ktos moze co to za zderzak z tym grillem z jakiego modelu audi dokladnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
BIELSKO BIALA -SIEMA WSZYSTKIM,POZDRAWIAM NIEPOSIADAM JESZCZE A4, ALE WLASNIE MAM ZAMIAR TAKOWA KUPIC