Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czecho79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czecho79

  1. no tak ale to jest przed chip tuningiem a mnie chodzi o to ile mozna mocy zyskac po chipie w tym silniku nie zmniejszajac jego zywotnosci drastycznie
  2. witam mam pytanie do uzytkownikow b6 2,0 ALT benzyna czy ktos robil chip tuning jesli tak to prosze o opinie, ile KM ile NM, pozdrawiam
  3. ok dzieki a wiecie moze gdzie jest filtr oleju czy tak samo jak w dislu ?
  4. witam kto wie jak zdjac ta oslone silnika gorna nad pokrywa zaworow zeby niepolamac , zdjecie w zalaczniku ten plastik z napisem 2.0 ? powiedz cie mi czy w zbiorniczku na plyn hamulcowy jest go chyba za duzo zdjecie w zalaczniku ? Z GORY DZIEKI
  5. witam moze mi ktos napisac jaka jest roznica pomiedzy tymi silnikami 2.0 FSI 150KM a 2.0 i 20V 130KM z gory dzieki
  6. witam, moze mi ktos powiedzic jak sciagnac kod do radia audi symohony , mam ksiazke ale tam go chyba niema jest wyrwana taka karteczka i mysle ze on tam wlasnie byl,prosze o porade
  7. ok dzieki panowie za info
  8. witam czy powie mi ktos jak to jest teraz z tym numerem vin czy spradzaja go w aso czy ju zniemoga tego robic ?
  9. witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 1,9 tdi 130 km z 2004 roku ? i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979
  10. witam wszystkich mam pytanie czy ktos z okolic bielska bialej mial by vaga i mogl sprawdzic a4 b6 z 2004 roku ? i czy jest ktos kto by sprawdzil numer vin chodzi mi o serwisowanie kiedy bylo WAUZZZ8E65A116979
  11. no to zobacz tu tu jest jakis inny [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:24_________________________________________________aha ok dzieki za info
  12. witam wie ktos co to za wuyswietlacz czy to jakas przerobka ?
  13. a w tym linku co dal kowi87 to jest sam zderzak do kupienia czy maska tez ? jest cos gdzies po polsku o tym ?
  14. dzieki ziomek, a na allegro niema takich ?
  15. witam all mam pytaanie do expertow wie ktos moze co to za zderzak z tym grillem z jakiego modelu audi dokladnie
  16. BIELSKO BIALA -SIEMA WSZYSTKIM,POZDRAWIAM NIEPOSIADAM JESZCZE A4, ALE WLASNIE MAM ZAMIAR TAKOWA KUPIC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.