Treść opublikowana przez woszu
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
No już pytałeś:) wszystko potrzebuję bo samego modułu nie mam jak sprawdzić
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Jak jeszcze nie wysłałeś, to wstrzymaj się, bo w majówkę nie będę miał jak odebrać. Wyślij po 4 maja
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Mariusz Woszczyński, paczkomat GLI11M, 696438202, [email protected]
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Wszystko, bo nie będę miał jak sprawdzić
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Na odległość ciężko powiedzieć. Jak chcesz to wyślij mi cały zestaw to go sprawdzę
-
DVB-T2 od 2022 - odbiór TV w samochodzie
Siema. Pany, audicy się już pozbyłem, więc rzadko tu zaglądam. PW jak najbardziej, choć nie zawsze dostaję powiadomienia. Jak coś to jestem dostępny na Messenger (Mariusz Woszczyński) lub Whatsapp (sześć dziewięć sześć cztery trzy osiem dwa zero dwa)
-
DVB-T2 od 2022 - odbiór TV w samochodzie
Wyslij na priv zdjecie tego boxa z logo audi. Żeby bylo numery widać
-
DVB-T2 od 2022 - odbiór TV w samochodzie
Dowiem się i dam znać
-
DVB-T2 od 2022 - odbiór TV w samochodzie
Sonic, ten tuner z allegro wygląda tak samo, ale sterowanie pod wiwę mi w nim nie działało. Obecnie mam zestawy ze sterowaniem pod te tunery MAT-818T
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Nawet jak by był C2 opisany RFSL, to nie ma gwarancji że zadziała. 193B, D i G nie działają. Chociaż podobno już ktoś rozkminił jak to obejść aktualizacją softu
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Ostatnio kilka osób pytało o możliwość przeróbki adaptera kamery cofania w taki sposób, aby można było podłączyć również kamerę przednią, aktywując ją np. przyciskiem pdc. Zmkdyfikowalem rozwiązanie i teraz jest dostępna taka opcja. W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu. Cena 250zl + wysyłka. W przypadku standardowego rozwiązania tylko na kamerę wsteczną, cena 200zl + wysyłka.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Jeśli pisząc skrętna masz na myślę to że linie na obrazie skręcają, to widziałem takie kamerki na aliexpress. Szukaj z hasłem dynamic lines. Standardowo w samochodach takie kamerki wykorzystują kąt skrętu kierownicy, więc w rns-e raczej niewykonalne, ale te chińskie kamerki działają na zasadzie analizy obrazu lub mają wbudowane akcelerometry. Nic nie potrzebują dodatkowo, żeby linie skręcały
-
RNS-E kamera cofania i DVD A4 B7 gdzie co i jak pomocy!
Podeślij fotkę na priv. Jak ode mnie to naprawimy
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
To teraz potrzebny jeden odważny co to u siebie sprawdzi:)
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Jeśli jest tylko 193 to powinna kamera śmigać. Unikaj raczej navi 193B, D oraz G. I nie ma znaczenia jaki jest adapter (chiński, hadron czy mój), bo to te navi są ułomne. Genralnie zawsze można zrobić test: Krok 1: Trzeba się połączyć z navi (najlepiej vcds) wejść w adaptację (10), kanał 004 i zmienić wartość z 0 na 1. Jak się nic nie stanie to jest dobry objaw i można przejść do kroku 2. Jeśli natomiast od razu obraz na navi zmieni się na czarny, to doopa, nie będzie działać. Krok 2: Podać 12V na pin C2 (RFSL) i zobaczyć czy przełącza na czarny obraz. Po odłączeniu 12V z C2 navi ma wrócić do poprzedniego ekranu.
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B6
Witam. Ja już nie pomogę, bo pozbyłem się małysza
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Obecnie ten moduł kosztuje 140zl na aliexpress. Do tego wtyczka 20 zeta, ewentualnie przekaźnik (z 10zl -20zł), to masz 170-180zl za sam moduł. U mnie tylko troszkę drożej, ale szybciej, ze wsparciem i z gwarancją:)
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Ja nie mam pretensji, tylko zastanawiałem się o co kaman, bo nie śledzę aktywnie forum. Zawsze klienci byli zadowoleni, tym bardziej, że każdemu pomagam jak trzeba. Teraz już wiem, skąd spadek zainteresowania, więc muszę zareagować:) Co do kamerek to rozważę, aczkolwiek wielu klientów instaluje ori z Q7, i nie chce sobie kolejnych stanów magazynowych robić.... A co do ceny, to kształtuje ją popyt. Wymyśliłem rozwiązanie, wiec jakaś marża musiała być. Klienci byli zadowoleni. Produkcja jest małoseryjna (do tego sporo komponentów na PCB) więc w obecnej sytuacji z chińczykami nie powalczę na dłuższą metę. Ale wiem o czym mówisz tymi cenami, bo jak widziałem diodę LED do podświetlenia wizytownika za kilkadziesiąt złotych to też mnie smiechawa brała.
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Dzięki Kamil, że o mnie wspomniałeś, bo właśnie dowiedziałem się, dlaczego ostatnio nie mam zamówień na adaptery :/ Mam trochę części zgromadzonych, więc muszę zadziałać. Wyszczególnię tutaj, dlaczego warto zamówić adapter u mnie: - Mój adapter ma już odpowiednie złącze 32pin do nawigacji. Wystarczy wpiąć wtyczkę, wpiąć pin RFSL (zarobiony) i podłączyć 3 przewody (zasilanie adaptera, sygnał ze światła wstecznego lub MCE oraz zasilanie do kamery). - W adapterze jest wbudowany przekaźnik do zasilania kamery. Nie ma konieczności dorabiania we własnym zakresie. - Dożywotnie wsparcie techniczne!!! Nie jest to chiński wyrób, działający do pierwszej usterki. - Szybka wysyłka - z reguły staram się mieć gotowe adaptery na stanie. - Gwarancja!!! Mimo tylu przewag nad rozwiązaniem chińskim, postanowiłem dać jeszcze rabat 30%, czyli cena adaptera obecnie wynosi 200zł + KW Zapraszam
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Unikaj 193B D i G
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Gratulacje za udane przepychanie:)
-
problem z oświetleniem wewnętrznym
Dokładnie. Skoro działa to niech sobie działa. A jak przestanie, to już wiem gdzie szukać:) Dzięki wielkie za pomoc
-
problem z oświetleniem wewnętrznym
przyjarany kabel to ten który idzie na pin 5 drzwi jednak musiały mieć z tym coś wspólnego, bo dopóki nie wypiąłem kostki wiązki z drzwi, to nic nie świeciło
-
problem z oświetleniem wewnętrznym
no właśnie lampkę wymieniłem bo moja nie świeciła i w nowej ten dym poszedł. Naprawiłem te ścieżki i działa, a stara nie świeci, bo sprawdziłem ją teraz. Logiczne się wydaje, że oświetlenia nie było bo lampka padła, ale dlaczego w nowej dym poszedł, tego nie wiem
-
problem z oświetleniem wewnętrznym
Ok. Ogarniete. Jednak nie tylko kabelek, ale i ścieżka na płytce wyłącznika zjarana. Polutowalem i wszystko działa jak należy. Najgorsze jednak jest to, że nie zidentyfikowalem uszkodzenia wiązki w drzwiach. Wyciągnąłem całą, sprawdziłem i jest ok. Po ponownym poskładaniu wszytko działa:/