-
Brak ładowania w Audi A4 B8 2.7 TDI
Dzisiaj za prowadziłem do znajomego mechanika i diagnoza: nie opłaci się naprawiać bo cały spalony, zamówiony nowy.
-
Brak ładowania w Audi A4 B8 2.7 TDI
Przed chwilą podłączona do komputera i żadnych błędów ale lądowanie wróciło 14.20v. Po wyłączeniu i ponownym odpaleniu silnika znów brak ładowania.
-
Brak ładowania w Audi A4 B8 2.7 TDI
Miernikiem na klemach na akumulatorze. Pytanie z innej beczki czy kupić nowy alternator przykładowo z firmy x czy lepiej zregenerować ten co jest?
-
Brak ładowania w Audi A4 B8 2.7 TDI
Czyli i tak trzeba wyjąć alternator.
-
Brak ładowania w Audi A4 B8 2.7 TDI
Witam. Jak na złość wyjazd dzisiaj do Niemiec i wyskoczył wczoraj komunikat brak ładowania baterii. Z mierzyłem miernikiem i brak ładowania. Obstawiam, że to alternator. Czy są jeszcze jakieś inne możliwości, że nie ładuje akumulatora? Pozdrawiam.
-
Jaki olej do silnika 2.7 TDI w Audi A4 B8?
Wielkie dzięki.
-
Jaki olej do silnika 2.7 TDI w Audi A4 B8?
Witam. Dzisiaj córka wraca do Polski. I chcę wymienić jej olej w audi a4 B8 2.7 190KM. Wiem ,że to temat rzeka i był wałkowany nie raz ale wymieniała olej w tamtym roku i oczywiście nie pamięta jaki to był 😀 Jaki będzie najlepszy olej do tego silnika? Pozdrawiam.
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
Nie wiem czy sami to ogarną. Trzeba będzie poczekać aż wrócą.
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
Gdzie to szukać?
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
Dzięki za odpowiedz. Czy mogą z takim wtryskiem zjechać bez obaw do polski?
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
Czy kod wtrysku jest widoczny bez wyciągania go? Na 4 cylindrze 2,45 to chyba nie jest dobrze.
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
Sprawa wygląda następująco auto kupiłem od kolegi który próbował wymienić miedzianą podkładkę pod jednym z tych wtrysków ale urwał tą górną plastikową część od wtrysku. Wymienił wtrysk na używany. Ale nie podobają mi się te wykresy z komputera. Autem jeździ córka obecnie audi jest w Niemczech. Za 2 tygodnie będzie w Polsce I zastanawiam się jak to naprawić. Czy wpisanie do komputera pomoże czy ten używany wtrysk jest uszkodzony. Ewentualnie chcę wymienić na regenerowany.
-
Dopisanie wtryskiwacza po wymianie w A4 B8 2.7TDI
Na 4 cylindrze chyba za duża dawka. Wtryski zaczynają się od od strony rozrządu. Jak zlokalizować 4 cylinder? Myślę o wymianie tego czwartego wtrysku na nowy regenerowany.
Tom@sz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta