Treść opublikowana przez Kubol1
-
[ALL] Odnośnie miniaturki w profilu
http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html tu masz linka wszystko pisze co i jak
-
[ALL] Odnośnie miniaturki w profilu
Ja osobiście używam photobucket.co.uk musisz się zarejstrowac trwa to zLedwie 2 min i dodajesz sobie tam ZDJECIA tzn. Uploadujesz w momencie jak to zrobisz najezdzasz na obrazek i tam ci podaje adres ktury kopiujesz I wklejasz w swim profilu. Wiem ze tez sa polskie stronki gdzie mozesz dodawac ZDJECIA zaraz poszukam I podam ci stronki A odnosnie dodawania ZDJECIA miniaturki pod profilem musisz wejsc w Profil potem Dane publiczne zaznaczas mam swuj obrazek I tam podajesz wczesniej skopiowanego linka zaps zmainy I powinno dzialac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z chęcią tez bym wpad ale niestety termin nie odpowiada mam nadzieje ze już niedługo będę miał okazje i się poznamy pozdro
-
[ALL B6] Proszę o opinie ? Czarny czy biały mat ...
Ja swoje poprzednie chciałem malować na czarno ale wkoncu zakończyłem na kupnie nowych, co do twoich felg żaden kolor nie będzie pasował. Jeslii malowanie masz po znajomosci i za jakieś minimalne pieniądze możesz sobie te co masz teraz odswierzyc :>. A jak kupisz sobie B7 to ja bym nie wstawial do niej tych felg skoro zmieniasz fure zmien fele pozdro
-
[ALL B7] Rozrząd - kiedy wymiana
Ja osobiście na 80 tys. albo co 5 lat, ale każdy i tak robi jak chce. Ja osobiście jestem zdania lepiej wymienić wcześniej niż będzie za puzno
-
[B7 BFB] instrukcja serwisowa
Mniej wiecej o co chodzi z tymi instrukcjam serwisowymi ja mam książkę w kturej wszystko pisze co i co ile wymieniać itp. Czy to jest to czego szukasz??
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Mam nadzieje ze spocik wypali w lipcu bo wtedy mam czas i byłby to mój pierwszy w życiu. A pytanie co takiego robi się na spocie jedzie się gdzieś w trasę czy jak??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Kuba jeżdżę Audi A4 cabrio 2006 silnik BFB 1.8T w czerwonej skurze. Moim zdaniem Audi robi najlepsze samochody i nie zamirzam zmieniać na inna markę. Pozdro dla wszystkich klubowiczow