Treść opublikowana przez decks88
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ... nie wiem, flache chcesz? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
swoja skromna osobe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A gdzie tam droczenie się Widzisz jak Działasz na facetów :gwizdanie: o co cho :gwizdanie: O Was :kox: dalej nie wiem o co kaman O sex w mocherowym berecie :polew: o sex w balecie jak dostane to na spota wezme sie pochwalic :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ciebie tam rozumia , ale Tomek zbiera na S8 chyba :gwizdanie: chyba na B8 :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora przed robota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ten facet to tez w twojej firmie robi?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fajna fela, ja do swojej biore rs6 te co miron ma
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a blaszki z nazwiskami tez robicie? Tak go nie dopytuj, bo chłopak z roboty wyleci za tajemnice zawodowe jo sie yno chca dowiedziec czy mojego nazwiska tam kajs nima
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie a blaszki z nazwiskami tez robicie?[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 14:31_________________________________________________ dzien dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no data sie zgadza ale z godzina jeszcze nie jestem pewniej rozpoczecia ale chcialbym na spota wpasc to pewne tymczasem ida lezec o 5 wstaja dobrej spokojnej nocy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o 15 chyba sie rozpoczyna rozdanie dopiero...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale z tym przeniesieniem sie poczekajcie na mnie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie? juz drugi tydzien meczy mnie katar ale powoli zaczyna sie poprawiac no to zycze szybkiego wyleczenia sie jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym.. za nadgodziny dostaniesz ? no wlasnie nie wiem ale isc muze wiec pewnie cos sie swieci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie? juz drugi tydzien meczy mnie katar ale powoli zaczyna sie poprawiac no to zycze szybkiego wyleczenia sie jest jakas szansa zeby spota troszke przesunac godzinowo, rozdanie nagrod mam z roboty w teatrze i nie wiem ile mi to zajmie czasu a przyjechac pogadac chcialbym..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dobrze, nie narzekam, a jak u ciebie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wodzu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no Wilma oj chcialbym ale wtedy bym sie nie wozil B7 a S8
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert gdzie tu widzisz moja babe?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o Decks Twoja kobita pisze z nami [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________ To było takie ogólnodostępne forum ? Czy np. bardziej kobiece ? gdzie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wieczorem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wy nie macie co robic tylko walic? i jo to mom czytac? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora i po przeczytaniu spamu zaczynam montowac u siebie cb radio :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________wogole macie jakis pomysl jak malo inwazyjnie przeciagnac kable pod polke pod kierownica?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tez juz spadam spac o 5 wstaje, trzymcie sie i do jutra
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pisałem mu i na PW i SMS'a wysłałem ale nic nie odpisał , nie wiem co z nim chyba koszty naprawy go zezarly... :gwizdanie: