-
Regeneracja gdzie ??
Witam mam pytanko gdzie bym mogl zregenerowac magiel w okolicy nowego dworu mazowieckiego ?? tzn chodzi mi o regeneracje z montażem i demontażem Do tego wiecie moze ile by byl koszt takiej naprawy??
-
[ALL B5] Problem z dmuchawą
a moze mi ktoś powiedziec tak lopatologicznie ktore kabelki ogłem pomylić bo ja tam zadnych nie widzialem a tych od podłączenia dmuchawy do instalacji raczej nie da rady pomylić ...[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:34_________________________________________________ przelozylem same szczotki wiatrak silnik i ogolnie cala dmuchawa zostala od europejczyka
-
[ALL B5] Problem z dmuchawą
Witam od jakiegoś czasu nie działa mi wentylator dmuchawy wiec kupiłem uzywany na szrocie od anglika ... nie przemyslalem sprawy bo co sie okazało kreci sie w druga strone ;p ale nie poddalem sie jak chcialem przekladac wirnik z angielskiej do mojej to zauwazylem ze skonczyly mi sie szczotki wiec przelozylem tylko je ... Ku mojemu zdziwieniu moja stara dmuchawa zaczela dzialac jak angielska ;p wie ktos moze o co chodzi ??? :blink:
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
podstawa to co musze kupic
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
panowie powiem wam szczerze ze jestem zupelnie ciemny co do tego nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac
-
[ALL B5] Jak podłączyć przednie fotele ?
mam dokladnie ten sam problem
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
wiec co to za kostki wystają z dołu ;p[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 00:07_________________________________________________W szukaj nie znalazłem :wallbash: nic konkretnego
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
Witam mam takie pytanko kopiłem sobie do samochodu komplet siedzeń skórzanych który jest podgrzewany chciałbym w pełni wykorzystań nowe możliwości i podłączyć podgrzewanie przednich foteli ale nie wiem jak się za to zabrać czy da rade to podłączyć bez ingerencji w instalacje samochodowa czy trzeba kupić jakaś specjalna wiązkę a co do panelu czy wystarcza zwyczajne przełączniki czy da rade podłączyć to w bardziej wyszukany sposób np za pomocą takiego panelu climatronica : http://allegro.pl/panel-klimatronic-audi-a4-b5-lift-podgrzewane-fot-i1823869071.html proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat dodam ze mam a4 b5 1995 a tak nawiasem tylna kanapa tez jest podgrzewana ale z tym podejrzewam ze może być większy problem ;(
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Zdaje sobie z tego sprawe ale naprawde wole nie ryzykowac ze cos popsuje ;p wiem ze koledzy na forum by mi to wszystko dokladnie wytlumaczyli ale jestem kompletnie ciemny w tych sprawach moje zdolnosci ograniczaja sie w zakresie odkrecenia i przykrecenia srubek czy taka kierownica by podeszla ?? http://moto.allegro.pl/kierownica-z-airbag-skorzana-audi-a6-c5-97-03-i1853901363.html[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 13:18_________________________________________________czy moze lepsza by byla taka ?? http://moto.allegro.pl/audi-a3-1-8-97r-kierownica-z-poduszka-i1840343332.html
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam mam taka prosbe moglby mi ktos napisac jakie kierownice pasuja do wielokliny 17mm bo nie za bardzo chce mi sie bawic z ta cala zamiana tasm itd wiec wpadlem na pomysl ze zaloze sama kierownice bez poduszki nie jestem szybkim kierowca wiec spodziewam sie ze poduszka nie bedzie mi potrzebna rozumiem ze istnieje tez mozliwosc zalozenia kierownicy z wieloklinem 26mm bez podlaczenia poduszki ??
-
[ALL B5] Nie zatrzaskuje się oparcie tylnej kanapy
a ja mam gorszy problem mi sie wogole nie chce otworzyc prawa strona bo ulamal sie ten plastik ktory mozna zamknaac na klucz
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
Powiem wam panowie ze to jest moim zdaniem zly pomysl ja u siebie zalozylem podlokietnik razem z tunelem od passata B5 przed liftem i pasuje wszystko malyynowo :naughty: Jutro postaram sie wrzucic jakies zdjacia jedyna przeróbka jaka dokonałem to przyszlifowanie zaczepów z przodu i przełożyłem wejście na kabel VAG tam gdzie jest w passacie :kox:
-
[ALL B5] Wyciek z turbiny POMOCY !!!!!
gdzie dokładnie cieknie to nie wiem ale zauważyłem wilgoć pod schowkiem ... ;(
-
[ALL B5] Zaślep, o co chodzi ??
Witam pare wątków wcześniej pisałem że cieknie mi z turbiny jeden z użytkowników doradził mi żebym zaślepił zawór EGR . No ok z miłą chęcią to zrobię tylko w jaki sposób???? :mysli: Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi, jak to zaślepić ?? I co najważniejsze jak się w ogóle do tego zabrać ?? :shocked: Czy trzeba wykręcać turbinę?? Z góry przepraszam za otwieranie nowego wątku ale myśle że taka instrukcja nie jednemu się przyda ...
-
[ALL B5] Wyciek z turbiny POMOCY !!!!!
dzięki panowie niedługo sprobuje to zrobić ale teraz powstali mi nowy problem wyciek borygo na nagrzewnice . mrozy przyszły a ja nie mam ogrzewania
GrubxXx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta