Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Dziękuję bardzo Co do modyfikacji, to jeszcze nie mam żadnych sprecyzowanych planów, ale nie wykluczam
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziękuję ? Jeśli chodzi o silnik, to pożyjemy, zobaczymy, jak mawiał klasyk Na razie mam gwarancję na 12 miesięcy, poza tym auto ma niecałe 70 tys. przebiegu, ja za dużo do tego nie dołożę, więc mam nadzieję, że obędzie się bez większych problemów
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Łódź Nie żebym się chwalił czy coś, ale u mnie mała zmiana: A tu poprzedniczki: A4 B5 1.8 ADR (jeszcze w Polsce): A4 B8 1.8 TFSI (już w Irlandii): Pozdrawiam
  4. Witam, Chciałbym przedstawić moją najnowszą partnerkę ? - Audi A5 Sportback z 2019 roku, której to posiadaczem jestem od trzech tygodni. Zakupiona w programie Audi Approved Plus u dealera w Wexford (Irlandia). Przebieg w momencie zakupu 68tys. km, jeden właściciel. Jest to moja trzecia Audiczka, po dwóch A4-kach (B5 i B8). Tradycyjnie z benzynowym silnikiem i 6-biegowym manualem (rzadkośc tutaj w Irlandii, polowałem na taką wersję chyba z pół roku, aż upolowałem ?) Specyfikacja: - Brilliant Black - silnik 2.0TFSI 190KM (oznaczenie: DLVA - przy okazji prośba do moderatorów o dodanie tego silnika do listy oznaczeń w profilu ) - manualna 6-biegowa skrzynia, napęd FWD - S-Line - felgi 19''x8.5J, wzór 5-parallel spoke + opony 255/35 R19 Wyposażenie: - Virtual Cockpit - Audi MMI Navigation Plus, Apple Car Play - 3-strefowa klimatyzacja - tapicerka alcantara+skóra - elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele S-Line z przodu z regulacją podparcia lędźwi - elektrycznie składane lusterka - Audi Pre-Sense City - światła LED przód/tył, przednie z systemem Audi High Beam assist, tylne kierunkowskazy dynamiczne - przyciemniane szyby tylne - Hill Hold Assist - Parking System Plus przód/tył - tempomat Na zdjęciach także starsza "siostra" (https://a4-klub.pl/topic/484621-audi-a4-b8-18-tfsi-120km-moja-czarna-irish-girl-d/#comment-5671772), aktualnie na sprzedaż ? Jeśli chodzi o mody, to na razie nic konkretnego nie planuję dopóki się lepiej nie poznamy To dopiero początek naszej (mam nadzieję, że długiej i obfitej w wrażenia ) znajomości, więc przyjdzie czas i na modyfikacje W dniu odbioru w Audi Wexford: Po prawo starsza siostra Tu już z klubową naklejką, tradycyjnie (dla moich Audiczek) nad przednią lampą od strony kierowcy : Dzisiaj komfort na tylnej kanapie testował nasz pies Nie miał żadnych zastrzeżeń
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może ktoś jeszcze się pojawi do tego czasu
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Super To jesteśmy jakby umówieni na spota za pół roku
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie widziałem, jakby zima była albo co A ja własnie zarezerwowałem prom na lato Jedziemy autem na wakacje do Polski w tym roku, ile można kurna latać na te Kanary czy Majorki, już się człowiekowi znudziło Jakby ktoś był chętny, to możnaby ogarnąć na szybko jakiś mały letni spocik? Wiem, że jest dopiero styczeń, ale ja już w sumie termin mam (między 25 lipca a 11 sierpnia), więc u mnie się raczej nie zmieni. Np. Tulipan w niedzielę o 19 albo Port? Gdzie ostatnio był jakiś spocik w Łodzi?
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Łódź, co tam słychać
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać Co tam słychać w pięknym mieście Łodzi?
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Panie Bartku Jak tam, lecisz na zlocik w tym roku?
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Super, fajnie że udało Ci się ze zlotem Czekam na zdjęcia A ja trochę zalatany byłem ostatnio, dlatego nie zaglądałem przez ostanie dni. 17 kwietnia mam przegląd i muszę poogarniać parę drobiazgów (tarcze+klocki tył profilaktycznie do wymiany, bo już w zeszłym roku nie były w najlepszym stanie, więc pora najwyższa) plus standardy: olej, filtry, no i to samo, co u Ciebie - mycie, pranie i sprzątanie wnętrza i takie tam
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać @xXPiotrekXx19 jak tam, auto ogarnięte?
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No Paaanie, jedzie jakby miała ze 200 koni co najmniej a nie 120 A jak tam, auto ogarnięte?
  14. Nareszcie w "klubowych" barwach
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to słabo :/ Co tam się wydarzyło? A u mnie dzisiaj w końcu wjechały ramki i naklejki Ciekawe, czy spotkam kiedyś tutaj na wyspie inne A4 albo A5 z klubowymi ramkami
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Łódź Co tam porabiacie w weekend? Do mnie już jedzie paczka z Polski, a w paczce klubowe ramki i naklejki, więc w przyszłym tygodniu wrzucę jakieś fotki mojej Irlandki w klubowym "stroju" już
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No tutaj to zimy nie ma, temperatura w styczniu i w lutym raczej nie spada poniżej zera, w dzień jest od 5 do 12 stopni. Ale za to wieje mocno i czasme zdarza się sztorm na Atlantyku od zachodniej strony i wtedy tutaj w Dublinie też grubo wieje A co do polityki, to ja o polityce w Polsce już nie dyskutuję od lat. Co będzie się działo w Polsce przewidziałem 10 lat temu i miałem rację
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Łódź co tam słychać w najpiękniejszym mieście w Polsce?
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może kiedyś
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja bym wpadł, ale mam trochę daleko 20 godzin promem z Dublina do Cherburga we Francji, a potem 1900km przez Francję, Belgię i Niemcy
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Łódź, co tam słychać Super, dzięki
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też jestem ciekaw. Podejrzewam, że jak elektryk jest nowy, to jest cacy, ach i och i jaki to on jest oszczędny i jak to dbam o środowisko Tylko że... akumulatory z każdym cyklem ładowania tracą pojemność, oprogramowanie z każdym rokiem staje się coraz bardziej przestarzałe (pewnie przez pierwsze kilka lat taki soft dostaje update'y, ale jak długo?) I na jak długo taki elektryk jest przewidziany do eksploatacji? 7 lat? 10? 15? A co potem? Kto kupi 15-letnią Teslę czy innego ID4 z padniętym akumulatorem ("Paaanie, do sklepu pan dojedziesz, a potem se Pan podładujesz..." - czujecie takie klimaty w komisie? ), soft nie aktualizowany od lat (to tak, jakby teraz używać kompa z Widnowsem XP ) itd. A jak kupujesz 15-letnią B7 czy 10-letnią B8? Wszystko jest. Serwis, części, ogarniasz po zakupie - i potem już tylko lejesz paliwo i jeździsz i dbasz i masz na lata.
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy ja wiem? Problemy z centralnym jako właściwie jedyna usterka (wymagająca naprawy, nie piszę tu o eksploatacyjnych sprawach) w 14-letnim aucie ze ~150k na liczniku - czy to naprawdę "gorsze" ? A propos awaryjności - dzisiaj po raz pierwszy widziałem elektryka wciąganego na lawetę (BMW i3). Ciekawe, czy się coś spier...., czy właściciel zapomniał naładować
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, przyznaję, zasłużyłem. Proszę o wybaczenie i obiecuję poprawę
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok. To mam prośbę do Ciebie - jak u niego będziesz, to mu przekaż, że Kimi go pozdrawia i jak coś, to znowu zaglądam na forum BTW, u mnie też są jakieś problemy z elektryką - moduł centralnego generalnie otwiera drzwi jak chce i które chce Szczególnie jak jest zimno w nocy. Jedna z typowych usterek w B8. Teraz na przykład przestał otwierać przód od strony pasażera (z lewej - u mnie jest na odwrót), a czasem tył z lewej też się nie otworzy. Najlepszy numer wyszedł zaraz po zakupie: tylne lewe drzwi miały ten cycek od blokady przed otwarciem z wewnątrz w pozycji zablokowanej (czyli od środka drzwi nie można było otworzyć). A dowiedziałem się o tym, gdy centralny postanowił nie otworzyć mi tych drzwi pewnego dnia - i zostałem z zablowkowanymi drzwiami od wewnątrz i od zewnątrz Znalazłem gdzieś tutorial na YT jak zdjąć boczek z drzwi bez ich otwierania (oczami wyobraźni już widziałem te połamane plastiki, pogięty boczek i porysowane wszystko dookoła), żeby się dostać do mechanizmu i spróbować otworzyć jakoś, a tu pewnego dnia niespodzianka: centralny się "naprawił" i drzwi się w końcu dało otworzyć z zewnątrz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.