Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Mysz bezprzewodowa
Odnośnie Logitecha: M310 - padaka, w firmie na 8 sztuk połowa poszła do reklamacji. Nie wiem, może taki felerny model, bo generalnie nie miałem nigdy z Logitechem problemów.- Spociki Łódzkie
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/sprzedam-migajacy-panel-sterowania-climatronic-a4-b5-1995r-248885/- Spociki Łódzkie
Tja, jak następne wybory wygra pisiarnia, to i tak nic nie zmieni się na lepsze. Na gorsze, owszem. A trzeciej opcji nie ma i długo nie będzie. Dlatego właśnie nie widzę przyszłości tutaj ani dla siebie, ani tym bardziej dla rodziny. ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- Wodospad na trybunie, basen na murawie :polew::polew::polew:- Spociki Łódzkie
I między innymi dlatego właśnie jak tylko Nikola skończy szkołę spierdalamy z tego śmiesznego kraiku. Straciłem już nadzieję na to, że coś się tu zmieni na lepsze.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Uuu, będziesz podbijał rynek? :naughty::naughty:- Spociki Łódzkie
No siemano Seba, stopka full profi, jak się patrzy :naughty:- Spociki Łódzkie
Siemano Kogo przyfilowałem wczoraj na parkingu pod Carrefourem na Szparagowej - bordowy sedan B5, blachy EL 613NL (całkiem świeżutkie, bo dopiero co weszło ...NW) :naughty::naughty:- Spociki Łódzkie
Powitać w piątunioooo :banan:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Cześć wszystkim :hi:- Spociki Łódzkie
puzonek86 - witamy :hi: Magdalenah - mijana dziś ok. 17 na Sianokosach pjngwjn - dogoniony i obtrąbiony tuż przed skrętem w Grabieniec z Kaczeńcowej, ale chyba się biedaczek nie zorientował , kto i po co na niego trąbi, bo jak skręcił, to aż zjechał na bok i się zatrzymał :grin:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Qrde, mega furak, ja jebe . Ale ruch tam jak w piekarni - jak tam zajrzałem, to było tam w tym wątku ze czterdziestu luda :grin:- Spociki Łódzkie
REAL Przyjedź przyjedź, obejrzałem Twoją lalkę na zdjęciach i koniecznie chcę oblukać 'live' :kox:- Spociki Łódzkie
Siemano Miśki widziane wczoraj w Aleksandrowie, ale pewnie wiedzą - tak dla porządku piszę :grin: Dzisiaj REAL czy Porto Rico?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Marcin, patrząc na Twojego awatara zastanawiam się, czy aby na pewno zamontowałeś turbinę, czy psa, bo wielkością pasują do siebie :grin::grin: Sprawdzałeś? :decayed:- Spociki Łódzkie
Łoooo kuurde widzę, że ominęło mnie upalanie Marcinkowej prawie-RSki :grin: Kłysiu, będę się odwoływał :thumbdown::decayed:- Spociki Łódzkie
Sorki za nieobecność na spocie, ale dwie rezerwy mi się palą - na desce rozdzielczej i na koncie :grin::grin: