Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Ja się na razie odmeldowuję, do zobaczenia o 18 po Realem
-
Spociki Łódzkie
No tak, ale wtedy to tak tylko "na próbę" przyjechałeś chyba
-
Spociki Łódzkie
DJ, a śmigasz już A6?
-
Spociki Łódzkie
Ktoś oprócz Was jeszcze się pojawia? ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- frugodh, marcindlug, Panton - witam Panów
-
Spociki Łódzkie
No to wpadnę, bo już mi wstyd, że tak zaniedbałem Klub :embarrassed:
-
Spotkania na drodze
Wczoraj (18.08) około godziny 13:00 - czarny Avant B6 , blachy NE ..... ; parking pod Manufakturą - pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Siema siema Nie no, mam Adę cały czas, nie sprzedam jej Spocicie dzisiaj?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a tak to jak w porzadku leci ? No jakbym napisał, że tak, to troszkę bym się minął z prawdą, więc napiszę, że powiedzmy sytuacja do ogarnięcia w dłuższym okresie czasu ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- A generalnie co słychać? Spocicie się?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
A takie tam - praca, trochę zawirowań życiowych i tak zleciało- Spociki Łódzkie
Siemano Jak leci? :decayed:- Spociki Łódzkie
Heh, witamy w Polsce... W kraju, w którym nawet trawa na boisku nie chce rosnąć- Spociki Łódzkie
Siemano frugodh, to już chyba będą ze dwa miechy, jak Ci robią to auto? pjngwjn - zajebiaszczy awatar :grin:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Siema Ale się objadłem....- Spociki Łódzkie
Siemanko ---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:22 ---------- Wesołych :grin:- Spociki Łódzkie
:grin::grin: ---------- Post added at 11:05 ---------- Previous post was at 09:38 ---------- http://kwejk.pl/obrazek/1070025/na,drodze.html Mocne :shock3:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ano, trzeba dbać o "dziewczynki" :grin:- Spociki Łódzkie
Siemano, Ja też po świętach jadę - tarcze+klocki przód, muszę ogarnąć ADR-a, bo są szopki z temperaturą (termostat, czujnik itp.), olej wymienić, ręczny mi ostatnio się zatarł i takie tam inne duperele- Spociki Łódzkie
Nie jest wyfotoszopowana, full natural - i dlatego jest fajniusia- Spociki Łódzkie
Czemu ujowego? Fajna- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://ryjbuk.pl/wyznanie-286997 - Spociki Łódzkie