Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Uuu, no to lipa A u mnie pod blokiem na parkingu (Ci co byli i widzieli, to wiedzą że jest dość duży) od kilku dni jakieś łebki malaczem i golfem 3 "na wypasie" sobie urządzają driftingi - tylko patrzeć, jak w końcu przypierdolą w któreś auto.
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Jak tam co tam?
-
Spociki Łódzkie
Może być REAL, jak będzie zimno, można wejść do środka
-
Spociki Łódzkie
W sumie to ten sam link, który Ty wkleiłeś
-
Spociki Łódzkie
To gdzie dzisiaj? Port czy Real? Czy inne propozycje?
-
Spociki Łódzkie
pjngwjn - na PW poszły info odnośnie zamawiania gratów klubowych
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
W sumie racja, w niedzielę przed Świętami spiździałem tam jak nie wiem bartek1605 - a o tym nie pomyślałem :kox: :kox: Tak, to niech napada i polatamy troszkę bokami jak rok temu :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Ale pewnie Port, nie? Bo na pogodę się nie zanosi :no:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
kanu, u mnie parcia nie ma, tym bardziej, że to są do B7 i jak patrzyłem na zdjęcia, to np. pasażer przód różni się krojem znacznie od tych w B5. Jakbyś się zdecydował, to nie ma problemu [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 19:11_________________________________________________ Ale tak teraz myślę.... Może by te znaczki "DTM" zapodać? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Siemano za ile ?? bo bym chętnie wymienił sobie mój dziurawy oryginał Kolejka jest :cool1:
-
Spociki Łódzkie
rem1k, dasz radę te dywaniki na spota przytargać do przymiarki? Bo ja mam taką padakę, że wstyd :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:49_________________________________________________No i ile jakby co byś sobie za nie życzył papierów?
-
Spociki Łódzkie
Teoretycznie tak, tylko, że jak to jest numer powyżej 90-ileśtam, to musi skręcić w lewo, a nie w prawo, bo Rojna ciągnie się jeszcze za Szczecińską heeeeen, daleeeeekoooo :decayed: :decayed: Aaaa widzisz. To teraz np. na zumi.pl musisz spojrzeć, czy Ci ten numer wyskoczy po lewej stronie Szczecińskiej, czy po prawej
-
Spociki Łódzkie
Dokładnie to miałem napisać Ze Szczecińskiej skręcasz w prawo bezpośrednio w Rojną. Najpierw będziesz miał pierwsze światła na krzyżówce Szczecińska/Rąbieńska ( w prawo będzie kierunkowskaz na Antoniew i/lub Rąbień i/lub Aleksandrów Łódzki - nie pamiętam dokładnie, ale któraś z tych miejscowości jest tam zaznaczona) - a następne światełka to już będzie Rojna (na rogu tego skrzyżowania zobaczysz po prawo krańcówkę autobusową) i tam mykasz w prawo. A ta klinika to Rojna jaki numer?
-
Spociki Łódzkie
To obok mnie, a skąd będziesz jechał?
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora smol, nie pękaj, dziewczynki są fajne, będzie kolejna córunia tatunia :decayed: kanu, jak ten czas leci, dopiero co pamiętam, jak pisałeś, że się urodził, a tu już 8 miesięcy trzasnęło :kox:
-
Spociki Łódzkie
Siemano :hi: Właśnie dostałem telefon ze stacji, że mogę odebrać swoje 50 PLN. Może jednak dam im drugą szansę :decayed:
-
Spociki Łódzkie
No coś w ten deseń było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ale ten koleś na stacji mnie rozjebał swoim spokojem po prostu. Tak, dokładnie. W każdej dyskusji z Tobą brakuje mi argumentów. Dlatego kończę ją zanim na dobre się zacznie. Tak dla spokojności ducha :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ty Kimiasz jak jesteś taki bystry to odpiszę Ci w tym samym tonie pozbawionym logiki - "jak ktoś robi stronę sklepu z bazą danych produktów, klientów itp itd i wiadomo, że będzie to wystawione w internecie czyli narażone na potencjalne włamy to tym bardziej powinien zabezpieczyć tę stronę by nikt nie mógł się wje*** i wyciągnać wszystkie dane a na stronkę zapodać gołą babę..." ...., gadasz jak bab. Taaa... jeszcze się "nie skończyła" ale Ty wiesz, że nic Cię nie kosztuje.... optymista. A ile czasu się pierdo**** na tej stacji? Czasu Cię nie kosztowało? Oczywiście, zapomniałem, że dyskutuję z wszystkowiedzącym Pantonem. Sorry, już się zamykam.
-
Spociki Łódzkie
To trzeba zmienić bankomaty, z których się korzysta, bo mnie nigdy się to nie zdarzyło (PKO BP i ING, sporadycznie korzystam też z bankomatów BZWBK). [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 13:06_________________________________________________ Jeśli ja mogę przewidzieć, że to zaszwankuje, tym bardziej powinni to przewidzieć Ci, którzy takie automaty montują/udostępniają, bo mnie, jako klienta, gówno obchodzi, czy automat się myli, czy nie. Powinno się to dac w jednoznaczny sposób ustalić na miejscu. A reklamacja akurat nic mnie nie kosztuje.
-
Spociki Łódzkie
Oj przyznaj się, że kupiłeś Kachnie na Gwiazdkę, a nie się czaisz :decayed: Moja dzisiejsza "korespondencja" ze Statoilem: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Ciekawe, co dalej z moimi pieniędzmi.... :disgust:
-
Spociki Łódzkie
Siemano w ten jakże pogodny dzień :naughty: Seba Wszystkiego Najlepszego :good: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
No zabrzmiało co najmniej dwuznacznie :gwizdanie: