Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Siłka-spot? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Raczej tak, a ewentualnie może być niedziela?
-
Spociki Łódzkie
Seba, po ile ćwiczeń robisz na każdą partię?
-
Spociki Łódzkie
i kolegow znowu szukasz Kolegów, którzy wiedzą, po co jeździłem do GD, nie muszę szukać :cool1:
-
Spociki Łódzkie
Ano środa Panie Misiu, środa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D Za dwa dni wracam do domu :gwizdanie: Panda z Teksasu zapewne
-
Spociki Łódzkie
... wszędzie mnie szukasz od wczoraj :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 10:07_________________________________________________ Gdzie są wszyscy? :blink:
-
[B6 ASN] Czy klocki ate są dobre
Dobre, mój znajomy prowadzący warsztat (specjalizuje się w Volvo) zakładał je bardzo często, klienci nie narzekali.
-
F1, Rajdy i Motorsport
:good:
-
Spociki Łódzkie
:mysli: siemka Madziu Kimi ?? jakis kontakt ?? Kurde czuję się jak Harrison Ford w Ściganym
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jestem jestem, ale widzę, że za późno
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora :hi:
-
Spociki Łódzkie
Seba, tylko King Oscar kawałki w oleju, jest w pytkę jeża tuńczyk :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
No tym olimpijskim 20-kilogramowym [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:21_________________________________________________ oglądałam na FB twoim nie mogę .....po prostu umieram jak patrzę na takie ....puste baby i ten śmieszek, żeby nie te zderzaki to nikt by chyba tego nie obejrzał [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________ Kimi to targa siaty najczęściej a dziś mi podrzucił kilka worków :D A żebyś wiedziała, co sobotę kufa targam siaty z Kerfóra :kox:
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze GD, wracam w piątek
-
Spociki Łódzkie
:notworthy: :notworthy: No to już wszystko wiem. :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Nie nie, to nie taki, ten, którym ja wczoraj ćwiczyłem ma dużo większą średnicę miejsc na obciążenia, niż tej środkowej części.
-
Spociki Łódzkie
Aha, no to może i by się zgadzało, choć na oko wyglądało mi to na minimum 6 cm.
-
Spociki Łódzkie
Ale ta średnica 5cm to w którym miejscu jest mierzona? Tam, gdzie się łapie łapami?
-
Spociki Łódzkie
Chyba w pięciu... :kox: :kox:
-
Spociki Łódzkie
Ja jebe, 90 kilo to jakby mnie przygniotło, to by mnie chyba wycisnęło jak banana ze skórki
-
Spociki Łódzkie
7 na końcach tam gdzie się zakłada obciążenia, ale to tak "na oko", jak będę w środę na siłce, to jakoś palcem pomierzę i potem w domu linijką ten palec [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________ No dokładnie, ja też założyłem po 10 najpierw i kurde spuchłem od razu, musiałem zmniejszyć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Tylko nie gwintowany, ale gładki, gdzie obciążenia blokuje się takimi sprężynowymi zaciskami. średnica około 3 cm, tych końcówek co się zakłada obciążenia tak z 6, może 7 cm
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No to ta 1.5 metra waży gdzieś tak z 15kg.