Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: A mnie dzisiaj Intercity zafundowało w nocy wycieczkę krajoznawczą Pewnie coś tam musiał wiaterek na Pomorzu pospuć, bo o 2 w nocy dojechałem tylko do Bydgoszczy, po czym Pan Konduktor radośnie zakomunikował, że nie jedziemy dalej do Gdańska, ale... na Mazury I wrócilismy sobie kulturalnie do Torunia, potem była Iława i malownicza kraina 1000 jezior za oknem Summa sumarum wylądowałem na miejscu o 8:50, czyli akurat zdążyłem dojechać do mojego pokoju, rzucić torbę, umyć się, wypic kawę i do pracy. Spędziłem dzisiaj w TLK prawie 13 godzin (zamiast rozkładowych 8) :D
-
Spociki Łódzkie
Wyspałeś się? :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________gizmus2006, wczoraj specjalnie podjechałem zobaczyć Twoją "A-czwóreczkę" Na żywo robi robotę ten kolorek Ci powiem
-
Spociki Łódzkie
Mariusz, tak jak Ci wspominałem już przez telefon, skorzystam z Twojej uprzejmości dziś około 19:30, ale jak chcesz, to zapraszam wcześniej na jakąś małą kawkę i pogaduchy :D [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 10:15_________________________________________________ no a w niedziele na spociku będziecie licznie? mam na myśli tych co do szlachetnego czynu sie dołączają? Kimias konto zasili bo go nie bedzie. A Ty Tomcio dasz cosik? bo jak nie ...to juz wiesz co - nastawię p.Marciniak na anty hehehehe Zaraz puszczam przelew, ale nie wiem, kiedy PKO księguje wychodzące, więc, Ty u siebie na koncie pewnie będziesz miała w poniedziałek po południu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 09:17_________________________________________________ Dopiero niedawno wstałem, musiałem Pisklaka nakarmić :D
-
Spociki Łódzkie
Paprykarz mmmmmmmmm :slina: zaraz idę zrobić sobie kanapasa :good: Podskocz tu do mnie, jestem tak mniej więcej 20km za Bydgoszczą w kierunku Torunia - mam jeszcze dwie bułeczki, to Cię poczęstuję
-
Spociki Łódzkie
Są bułki z paprykarzem, są Carlsbergi - wszystko jest
-
Spociki Łódzkie
Są, ale niestety, nie w pociągach TLK Tylko w ekspresach Intercity
-
Spociki Łódzkie
Siemano z pokładu TLK Intercity GD -> EL :hi: i jak co piątek, bujamyyyy się.... :D Ale jest browar, jest papu, jest net i jest forum - więc jest dobrze :naughty: :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Misiaki Bydgoskie, jest ok, pociąg wyjechał o czasie, wszystko u Was na dworcu głównym bangla :good: Pozdrawiam CB :hi:
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
Ja pierdzielę, już widzę minę tego fryzjera, jak @Grzesiekkbc wchodzi i mówi: "Panie, daj Pan trochę sierści psa albo kota..." :kox:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No właśnie ten system sterowania się popsuł... i szyny się wygły pewnie.... :polew: ejej pociag to ja maluje nie składam a system sterowania ruchem to już nie moja firma tylko PKP Pracujesz w Pesie, rozumiem? No nic, co by to nie było, i tak nie mam innego wyjścia, bo innego połączenia do EL nie ma Dzięki i pozdrawiam Bydgoszcz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No właśnie czytałem m.in. ten za***iście szczegółowy artykuł z masą konkretów, aż go tu zacytuję: Koniec cytatu. :decayed: Dlatego pytam że tak powiem "u źródeł"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, Słuchajcie, mam pytanko - podobno na Dworcu Głownym w Bydgoszczy jest jakaś poważna awaria, są bardzo duże opóźnienia pociągów, niestety, w portalach informacyjnych nie ma za dużo konkretów, a za kilka godzin będę przejeżdżał przez Wasze miasto w drodze do domu z Gdańska. Czy może ktoś z Was się orientuje, co jest grane? :mysli:
-
Spociki Łódzkie
No jak jego, to w sumie możesz do ASO, będziesz miał zrobione na oryginałach wszsytko. Tak mi się wydaje przynajmniej
-
Spociki Łódzkie
Uuuu.... nieciekawie :confused4: :confused4: Ale jego wina?
-
Koniec PZPN ??
Trudno się z Tobą nie zgodzić. Niestety. :kwasny:
-
[B5 AGB] VIAGRA
skonczyło sie ale nie jest całkiem ok Reklama sponsora zatuszuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Wystarczyło Wam wkleić kawałek d*py i od razu żeście się na forum zjawili.... :cool1:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: I za to Cię lubię :naughty: :naughty: Szkoda, że nie manual, o ale nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:44_________________________________________________ [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:06_________________________________________________ Ja chcę lato... :slina: :slina:
-
[ALL] Opony z samochodu testowego - czy warto ?
Sądząc po tym, że mamy koniec listopada, pewnie zostały wymienione na zimowe (bo w ogłoszeniu jest napisane, że chodzi o letnie), ale przecież najłatwiej snuć teorie spiskowe.... :cool1:
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie swiruj ,chciałes sedana :naughty: Ehhh.... przejrzałeś mnie :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ja pier**lę..... a ja już pół rodziny obdzwoniłem, żeby polikwidowali lokaty i pozabijali świnki-skarbonki..... :blink: :blink: I co ja im teraz powiem? ;( ;( ;( ;( ;( :decayed: :decayed: :decayed:
-
Ceny paliwa marzec 2026
O wielu rzeczach ludzie zapomnieli, Polacy mają to do siebie, że ich pamięć ma pojemność na średnio licząc niecałe 4 lata