Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: A mnie dzisiaj Intercity zafundowało w nocy wycieczkę krajoznawczą Pewnie coś tam musiał wiaterek na Pomorzu pospuć, bo o 2 w nocy dojechałem tylko do Bydgoszczy, po czym Pan Konduktor radośnie zakomunikował, że nie jedziemy dalej do Gdańska, ale... na Mazury I wrócilismy sobie kulturalnie do Torunia, potem była Iława i malownicza kraina 1000 jezior za oknem Summa sumarum wylądowałem na miejscu o 8:50, czyli akurat zdążyłem dojechać do mojego pokoju, rzucić torbę, umyć się, wypic kawę i do pracy. Spędziłem dzisiaj w TLK prawie 13 godzin (zamiast rozkładowych 8) :D
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wyspałeś się? :decayed:
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________gizmus2006, wczoraj specjalnie podjechałem zobaczyć Twoją "A-czwóreczkę" Na żywo robi robotę ten kolorek Ci powiem
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz, tak jak Ci wspominałem już przez telefon, skorzystam z Twojej uprzejmości dziś około 19:30, ale jak chcesz, to zapraszam wcześniej na jakąś małą kawkę i pogaduchy :D [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 10:15_________________________________________________ no a w niedziele na spociku będziecie licznie? mam na myśli tych co do szlachetnego czynu sie dołączają? Kimias konto zasili bo go nie bedzie. A Ty Tomcio dasz cosik? bo jak nie ...to juz wiesz co - nastawię p.Marciniak na anty hehehehe Zaraz puszczam przelew, ale nie wiem, kiedy PKO księguje wychodzące, więc, Ty u siebie na koncie pewnie będziesz miała w poniedziałek po południu
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie, i :D
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 09:17_________________________________________________ Dopiero niedawno wstałem, musiałem Pisklaka nakarmić :D
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Paprykarz mmmmmmmmm :slina: zaraz idę zrobić sobie kanapasa :good: Podskocz tu do mnie, jestem tak mniej więcej 20km za Bydgoszczą w kierunku Torunia - mam jeszcze dwie bułeczki, to Cię poczęstuję
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Są bułki z paprykarzem, są Carlsbergi - wszystko jest
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Są, ale niestety, nie w pociągach TLK Tylko w ekspresach Intercity
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano z pokładu TLK Intercity GD -> EL :hi: i jak co piątek, bujamyyyy się.... :D Ale jest browar, jest papu, jest net i jest forum - więc jest dobrze :naughty: :naughty:
  11. Misiaki Bydgoskie, jest ok, pociąg wyjechał o czasie, wszystko u Was na dworcu głównym bangla :good: Pozdrawiam CB :hi:
  12. Ja pierdzielę, już widzę minę tego fryzjera, jak @Grzesiekkbc wchodzi i mówi: "Panie, daj Pan trochę sierści psa albo kota..." :kox:
  13. No właśnie ten system sterowania się popsuł... i szyny się wygły pewnie.... :polew: ejej pociag to ja maluje nie składam a system sterowania ruchem to już nie moja firma tylko PKP Pracujesz w Pesie, rozumiem? No nic, co by to nie było, i tak nie mam innego wyjścia, bo innego połączenia do EL nie ma Dzięki i pozdrawiam Bydgoszcz
  14. No właśnie czytałem m.in. ten za***iście szczegółowy artykuł z masą konkretów, aż go tu zacytuję: Koniec cytatu. :decayed: Dlatego pytam że tak powiem "u źródeł"
  15. Witam, Słuchajcie, mam pytanko - podobno na Dworcu Głownym w Bydgoszczy jest jakaś poważna awaria, są bardzo duże opóźnienia pociągów, niestety, w portalach informacyjnych nie ma za dużo konkretów, a za kilka godzin będę przejeżdżał przez Wasze miasto w drodze do domu z Gdańska. Czy może ktoś z Was się orientuje, co jest grane? :mysli:
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No jak jego, to w sumie możesz do ASO, będziesz miał zrobione na oryginałach wszsytko. Tak mi się wydaje przynajmniej
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuuu.... nieciekawie :confused4: :confused4: Ale jego wina?
  18. Trudno się z Tobą nie zgodzić. Niestety. :kwasny:
  19. Kimi odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    skonczyło sie ale nie jest całkiem ok Reklama sponsora zatuszuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wystarczyło Wam wkleić kawałek d*py i od razu żeście się na forum zjawili.... :cool1:
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: I za to Cię lubię :naughty: :naughty: Szkoda, że nie manual, o ale nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:44_________________________________________________ [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:06_________________________________________________ Ja chcę lato... :slina: :slina:
  22. Sądząc po tym, że mamy koniec listopada, pewnie zostały wymienione na zimowe (bo w ogłoszeniu jest napisane, że chodzi o letnie), ale przecież najłatwiej snuć teorie spiskowe.... :cool1:
  23. Kimi odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie swiruj ,chciałes sedana :naughty: Ehhh.... przejrzałeś mnie :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed:
  24. Kimi odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja pier**lę..... a ja już pół rodziny obdzwoniłem, żeby polikwidowali lokaty i pozabijali świnki-skarbonki..... :blink: :blink: I co ja im teraz powiem? ;( ;( ;( ;( ;( :decayed: :decayed: :decayed:
  25. O wielu rzeczach ludzie zapomnieli, Polacy mają to do siebie, że ich pamięć ma pojemność na średnio licząc niecałe 4 lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.