Treść opublikowana przez Kimi
-
Ceny paliwa marzec 2026
Większej bzdury w życiu nie czytałem :blink:
-
Spociki Łódzkie
nowy nabytek DJ :polew: :polew: ja w pierwszej chwili pomyślałem, że DJ w tygodniu siedzi w Wawie a przylatuje tylko na weekendy jak Seba :polew: :D :D Nie no, Dj chyba by kijanki nie rezał :mysli:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum :hi: Zapraszamy na spoty w Łodzi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268
-
Spociki Łódzkie
Otóż pozwolę się z Tobą nie zgodzić. 4 lata temu pracowałem w agencji reklamowej, której klientem była firma Lupoline (ta z pierwszych trzech fotek ), między innymi działałem z ich sklepem internetowym i takie tam. No i widziałem jedną z ich modelek na żywo - wierz mi, Fotoszop bardzo niewiele mógł już poprawić :kox: :kox: :kox:
-
Spociki Łódzkie
Hmm..... Że tak powiem..... "Lubię to"..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :slina: ja również z tym że dorzuciłbym jeszcze biały od czasu do czasu :slina: :naughty: O widzisz, i mamy kompletną listę :kox: :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Hmm..... Że tak powiem..... "Lubię to"..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:
-
Spociki Łódzkie
klysiu to weź się za jakąś robotę - sam chciałeś to teraz masz Siemanko Mariano Pink Italiano :D D: i czego ryczy ? sam miał majtowy róż niedawno :> Tobie też by było do twarzy w różowym :naughty:
-
Spociki Łódzkie
klysiu to weź się za jakąś robotę - sam chciałeś to teraz masz Siemanko Mariano Pink Italiano :D D:
-
Okulary a poduszka powietrzna
http://auto.dziennik.pl/artykuly/217247,worek-problemow-przed-twarza.html Gdzieś też mignęła mi informacja o tym, że w momencie uderzenia przeciążenie jest tak duże, że okulary spadną Ci z nosa zanim zdążysz uderzyć twarzą w otwierającą się poduszkę (a w zasadzie to już zamykającą się, bo jest to tak obliczone, że w momencie kontaktu głowy z poduszką gaz ją wypełniający jest już w fazie uchodzenia przez specjalne otwory)
-
Spociki Łódzkie
no cos tam jezdzi klekocze ale lata Jak to dizel :D
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: ....i przestałem się śmiać, jak sobie zdałem sprawę, jak bardzo takie coś jest realne
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora :hi: No to co, Mariano, nasza nowa landrynko, gratulacje :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:46_________________________________________________ Przyjedzie, zadziała i zrobimy jej "potop szwedzki" :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ale to Złota zaczęła :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Mario, wbijaj na te wątki z bannera :wink4: :wink4: Tam są ważne rzeczy, a nie kolor mojego nasienia :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty: poproszę próbkę do Szwecji w słoiczku a tak w ogóle to po to Kimi żebyś się troche uśmiechnął i przestał byc taki poważny, bo po Adminie straciłeś chyba poczucie humoru?? Nie ma opcji eksportu, tylko prezentacja LIVE z udziałem zainteresowanej :decayed: :decayed: A uśmiecham się caaaały czas :wink4: :wink4:
-
Spociki Łódzkie
No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Widzę chłopka roztropka, co ma więcej szczęścia niż rozumu :D
-
Spociki Łódzkie
No nie wiem.... "A4 Klub Polska w Łodzi sponsoruje - Skoda" :blink: W sumie, z drugiej strony, jak z Idczakiem nei wypali, to faktycznie można uderzyć do Zimnego i Bednarka, tylko pojawia się zasadnicze pytanie - CO oni tak naprawde będą z tego mieli, bo na pewno nie klientów na Audi :D
-
Spociki Łódzkie
rkwon, wjebałem Ci się w bannerek nieco, ale sorki - tak będzie łatwiej innym znaleźć te tematy
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Kamil, pomysł ze sponsoringiem wydaje mi się ciekawy, ale to by trzeba było zapytać wszystkich o zdanie :mysli: Chyba pora na nowe, zimowe wątki :D
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Możesz nakreślić temat?
- Spociki Łódzkie