Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Większej bzdury w życiu nie czytałem :blink:
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nowy nabytek DJ :polew: :polew: ja w pierwszej chwili pomyślałem, że DJ w tygodniu siedzi w Wawie a przylatuje tylko na weekendy jak Seba :polew: :D :D Nie no, Dj chyba by kijanki nie rezał :mysli:
  3. Witamy na forum :hi: Zapraszamy na spoty w Łodzi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Otóż pozwolę się z Tobą nie zgodzić. 4 lata temu pracowałem w agencji reklamowej, której klientem była firma Lupoline (ta z pierwszych trzech fotek ), między innymi działałem z ich sklepem internetowym i takie tam. No i widziałem jedną z ich modelek na żywo - wierz mi, Fotoszop bardzo niewiele mógł już poprawić :kox: :kox: :kox:
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hmm..... Że tak powiem..... "Lubię to"..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :slina: ja również z tym że dorzuciłbym jeszcze biały od czasu do czasu :slina: :naughty: O widzisz, i mamy kompletną listę :kox: :decayed: :decayed: :decayed:
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hmm..... Że tak powiem..... "Lubię to"..... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klysiu to weź się za jakąś robotę - sam chciałeś to teraz masz Siemanko Mariano Pink Italiano :D D: i czego ryczy ? sam miał majtowy róż niedawno :> Tobie też by było do twarzy w różowym :naughty:
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klysiu to weź się za jakąś robotę - sam chciałeś to teraz masz Siemanko Mariano Pink Italiano :D D:
  9. http://auto.dziennik.pl/artykuly/217247,worek-problemow-przed-twarza.html Gdzieś też mignęła mi informacja o tym, że w momencie uderzenia przeciążenie jest tak duże, że okulary spadną Ci z nosa zanim zdążysz uderzyć twarzą w otwierającą się poduszkę (a w zasadzie to już zamykającą się, bo jest to tak obliczone, że w momencie kontaktu głowy z poduszką gaz ją wypełniający jest już w fazie uchodzenia przez specjalne otwory)
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no cos tam jezdzi klekocze ale lata Jak to dizel :D
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi:
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: :polew: ....i przestałem się śmiać, jak sobie zdałem sprawę, jak bardzo takie coś jest realne
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano z wieczora :hi: No to co, Mariano, nasza nowa landrynko, gratulacje :naughty: :naughty:
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:46_________________________________________________ Przyjedzie, zadziała i zrobimy jej "potop szwedzki" :polew: :polew:
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale to Złota zaczęła :naughty: :naughty:
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario, wbijaj na te wątki z bannera :wink4: :wink4: Tam są ważne rzeczy, a nie kolor mojego nasienia :decayed: :decayed:
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty: poproszę próbkę do Szwecji w słoiczku a tak w ogóle to po to Kimi żebyś się troche uśmiechnął i przestał byc taki poważny, bo po Adminie straciłeś chyba poczucie humoru?? Nie ma opcji eksportu, tylko prezentacja LIVE z udziałem zainteresowanej :decayed: :decayed: A uśmiecham się caaaały czas :wink4: :wink4:
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty:
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzę chłopka roztropka, co ma więcej szczęścia niż rozumu :D
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie wiem.... "A4 Klub Polska w Łodzi sponsoruje - Skoda" :blink: W sumie, z drugiej strony, jak z Idczakiem nei wypali, to faktycznie można uderzyć do Zimnego i Bednarka, tylko pojawia się zasadnicze pytanie - CO oni tak naprawde będą z tego mieli, bo na pewno nie klientów na Audi :D
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon, wjebałem Ci się w bannerek nieco, ale sorki - tak będzie łatwiej innym znaleźć te tematy
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: Kamil, pomysł ze sponsoringiem wydaje mi się ciekawy, ale to by trzeba było zapytać wszystkich o zdanie :mysli: Chyba pora na nowe, zimowe wątki :D
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I ja też
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możesz nakreślić temat?
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.