Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora Ja chcę być tam zamiast tego misia... :slina:
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu poprawiłem Ci tytuł wątku bo się zaraz ktoś będzie rzucał pewnie :wink4: widzialem dzieki dzieki :good:
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu poprawiłem Ci tytuł wątku bo się zaraz ktoś będzie rzucał pewnie :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Jestem rozczarowany.... :confused4: :confused4:
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Widzisz, niekoniecznie, wszystko zależy od okoliczności: z jakiego regionu pochodzi/gdzie szuka pracy; jakie ma wykształcenie; jaki ma zawód wyuczony, gdzie do tej pory pracował i co robił; jakie ma doświadczenie w tym, co robił; czy ma, a jeśli tak, to jakie referencje; czy ma czyste papiery (nic nie sugeruję oczywiście, ale z paragrafem 52 w świadectwie pracy raczej ciężkawo się szuka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:) i tak dalej.
-
Spociki Łódzkie
zaprosiłem tą Panią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Jeśli to prawda, to ja będe u Ciebie już w piątek o 1:00, akurat sobie wysiądę w Zgierzu na dworcu i nawet pieszo do Ciebie do domu dojdę, jak będzie trzeba :kox: :kox: :kox: I będę się tą Panią opiekował cały weeekend, co byś jako gospodarz nie miał problemu :D
-
Kryzys w Twojej pracy?!
A można wiedzieć, kim jesteś z zawodu?
-
Spociki Łódzkie
Dooobra, widzę, że już macie dosyć - to teraz coś dla kontrastu: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:34_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
To jeszcze Was dobiję :naughty: :naughty:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Lubicie wytatuowane? :cool1: To macie:
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Jak dla mnie, to ta cała "szopka" z kryzysem odgrywana przez rządzących, banki i w szczególności agencje ratingowe to jakaś wielka gra spekulacyjna, nastawiona na niewyobrażalne zyski na wirtualnych transakcjach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________Tu macie odpowiedź na swój "kryzys": http://www.cda.pl/video/25553cd/Jeden-ktory-mial-jaja-to-powiedziec
-
Spociki Łódzkie
Uuuu, lubię niespodzianki :naughty: :naughty:
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
@wustyle, rozumiem, że nie chodzi Ci o dyskusję Apple vs. reszta świata, tylko konkretnie o samych "Japkach"? Napisałem tego posta "kontrolnie", by mieć temat "na oku" - sam wiesz, co się dzieje na forach internetowych, gdy pojawiają się takie tematy :wink4:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Mario, poszedł PW do jarko, że do EL będzie jedna paczka Madzia, nie , ogólnie dostępny, a co?
-
Spociki Łódzkie
Jest już dostępny kalendarz klubowy na 2012 rok: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0 Proponuję, by chętni się zapisywali i zamówimy jedną przesyłką, co by niepotrzebnie nie płacić każdy oosobno
-
Spocik w Kutnie
Koniecznie, daleko nie masz :cool1: :decayed:
-
Spocik w Kutnie
Przyjeżdżajcie do Łodzi
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
powiem Ci tak - koncepcja ujęć w porównaniu do pierwszej produkcji to zupełnie nowa jakość.- Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: :blink: uoooo..... ale czad :kox: :kox:- Spocik w Kutnie
Jaki naganiacz Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie ,a dzieciaki beda miały udane święta Dzięki, Panowie, za wkład :notworthy: :notworthy:- Spociki Łódzkie
E tam. Zaglądajcie czasem na irc-a, tam się wygodniej gada :wink4:- Spociki Łódzkie
to tak jak u mnie ale podobno zawsze może być gorzej więc specjalnie się nie dołuję - jutro będzie nowy dzień, lepszy dzień :good: I tak trzymać [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________ @rkwon, uszy do góry, klata do przodu - będzie dobrze :wink4: - Spociki Łódzkie