Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano z wieczora Ja chcę być tam zamiast tego misia... :slina:
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu poprawiłem Ci tytuł wątku bo się zaraz ktoś będzie rzucał pewnie :wink4: widzialem dzieki dzieki :good:
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu poprawiłem Ci tytuł wątku bo się zaraz ktoś będzie rzucał pewnie :wink4:
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jestem rozczarowany.... :confused4: :confused4:
  5. Widzisz, niekoniecznie, wszystko zależy od okoliczności: z jakiego regionu pochodzi/gdzie szuka pracy; jakie ma wykształcenie; jaki ma zawód wyuczony, gdzie do tej pory pracował i co robił; jakie ma doświadczenie w tym, co robił; czy ma, a jeśli tak, to jakie referencje; czy ma czyste papiery (nic nie sugeruję oczywiście, ale z paragrafem 52 w świadectwie pracy raczej ciężkawo się szuka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:) i tak dalej.
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaprosiłem tą Panią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Jeśli to prawda, to ja będe u Ciebie już w piątek o 1:00, akurat sobie wysiądę w Zgierzu na dworcu i nawet pieszo do Ciebie do domu dojdę, jak będzie trzeba :kox: :kox: :kox: I będę się tą Panią opiekował cały weeekend, co byś jako gospodarz nie miał problemu :D
  7. A można wiedzieć, kim jesteś z zawodu?
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dooobra, widzę, że już macie dosyć - to teraz coś dla kontrastu: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:34_________________________________________________
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jeszcze Was dobiję :naughty: :naughty:
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :decayed:
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lubicie wytatuowane? :cool1: To macie:
  12. Jak dla mnie, to ta cała "szopka" z kryzysem odgrywana przez rządzących, banki i w szczególności agencje ratingowe to jakaś wielka gra spekulacyjna, nastawiona na niewyobrażalne zyski na wirtualnych transakcjach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________Tu macie odpowiedź na swój "kryzys": http://www.cda.pl/video/25553cd/Jeden-ktory-mial-jaja-to-powiedziec
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuuu, lubię niespodzianki :naughty: :naughty:
  14. @wustyle, rozumiem, że nie chodzi Ci o dyskusję Apple vs. reszta świata, tylko konkretnie o samych "Japkach"? Napisałem tego posta "kontrolnie", by mieć temat "na oku" - sam wiesz, co się dzieje na forach internetowych, gdy pojawiają się takie tematy :wink4:
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi:
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario, poszedł PW do jarko, że do EL będzie jedna paczka Madzia, nie , ogólnie dostępny, a co?
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest już dostępny kalendarz klubowy na 2012 rok: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0 Proponuję, by chętni się zapisywali i zamówimy jedną przesyłką, co by niepotrzebnie nie płacić każdy oosobno
  18. Kimi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Koniecznie, daleko nie masz :cool1: :decayed:
  19. Kimi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Przyjeżdżajcie do Łodzi
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiem Ci tak - koncepcja ujęć w porównaniu do pierwszej produkcji to zupełnie nowa jakość.
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: :blink: uoooo..... ale czad :kox: :kox:
  23. Kimi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jaki naganiacz Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie ,a dzieciaki beda miały udane święta Dzięki, Panowie, za wkład :notworthy: :notworthy:
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam. Zaglądajcie czasem na irc-a, tam się wygodniej gada :wink4:
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to tak jak u mnie ale podobno zawsze może być gorzej więc specjalnie się nie dołuję - jutro będzie nowy dzień, lepszy dzień :good: I tak trzymać [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________ @rkwon, uszy do góry, klata do przodu - będzie dobrze :wink4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.