Treść opublikowana przez Kimi
-
Zabawki Dla Dzieci pod Choinke i nie tylko ....
Oooo, małe żołnierzyki to był kox :kox: :kox: :kox: A co do bajek - nie demonizowałbym, są fajne jeszcze, np. Fineasz i Ferb (kto ma dziecko w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym i kanały Disneya, wie, o czym mówię - Pepe Pan Dziobak rządzi :D :D ), albo Spanczbob, czy jak to się tam pisze. To są bajki w starym, dobrym stylu - uczą, bawią, zero przemocy, do tego typowy, amerykański humor. :decayed: Moja córka je uwielbia.
-
[ALL B8] Ile miejsca jest w B8 ?
Co za problem podjechać do pierwszego lepszego salonu Audi i się "poprzymierzać" ?
-
Spociki Łódzkie
Nooo, bardzo fajna inicjatywa, w zeszłym roku załatwiliśmy Mikołajki dla Domu Dziecka, w tym roku też możemy coś pomyśleć :good: :good: Magda, jak coś, ja jestem za
-
Zabawki Dla Dzieci pod Choinke i nie tylko ....
Przerabiałem temat, nie polecam (jakieś Zu Zu Pets czy coś) - był szał na kilka dni, a teraz chomiczki kurzą się gdzieś w kącie
-
Zabawki Dla Dzieci pod Choinke i nie tylko ....
A to jakiś wyścig szczurów świątecznych jest ? Jakiś fajny zestaw bajek, dziecko w tym wieku bardzo lubi jak mu się czyta - przynajmniej moja córka tak ma Nie wyścig, ale po prostu lubię kupować dzieciakom coś Fajnego, bajki i puzle dostaje ode mnie na bieżąco... Najlepszą wg. mnie zabawką rozwijającą wyobraźnię i zdolności manualne są i zawsze będą klocki Lego. Dla malucha 3-letniego to będzie coś z Duplo pewnie, przykładowo: (jesli lubi bajkę Auta) http://duplo.lego.com/pl-pl/Products/Default.aspx#5816
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:notworthy: :notworthy:- Spociki Łódzkie
Siemano Amster :naughty: :naughty:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: rkwon - i jak z tym filmem, kręcimy dzisiaj coś czy jak- Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Czadowy banerek :kox: :kox: :kox:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:- Spociki Łódzkie
a calkiem mozliwe ze to ja bylem a wrecz napewno i Ci sie nie przewidzialo a Ty chyba skrecales z zachodniej w podrzeczna [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:51_________________________________________________no cytowanie prawie mi wyszlo :> Prawie- Spociki Łódzkie
A tyle, żeby się momentalnie odkochał, jak się odwróci: :D- Spociki Łódzkie
Mnie możesz wykluczyć na 100% :D Około godziny 15 szedłem pieszo na obiad ulicą Grunwaldzką. Ulicą Grunwaldzką w Gdańsku- Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Cytując klasyka: "Rzecz dzieje się w Polsce, czyli nigdzie" Znowu jakiś cwaniak będzie żerował na głupich lemingach, którzy zaczytani w różne "Fakty" i zapatrzeni w seriale i szoły łykną to jak ciepłe kluseczki i napędzani dramatycznymi doniesieniami "niezależnych" mediów o rosnących cenach paliw rzucą się na kolejne "cudowne" urządzenie.- Spociki Łódzkie
Ujdzie :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam, też jest fajna :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Dżizas.... :slina: :slina:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum :hi: Zapraszam na łódzkie spoty - postaramy się pomóc :) http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.46845- Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: DJ, rozjebałeś mi konstrukcję od rana :slina: :slina: :slina: Teraz nie będę mógł się skupić na pracy- Spociki Łódzkie
:nabijasie: :nabijasie: