Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
A to? : Leżysz w łóżku pomiędzy napaloną super laską z jednej strony i jeszcze bardziej napalonym pedałem z drugiej. Pytanie: w którą stronę się obrócisz? :D Jakby to powiedzieć - z ust mi to wyjęłaś (bez skojarzeń :decayed: ) [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:51_________________________________________________ Mariano :hi: :hi: :decayed: :decayed:
- Spociki Łódzkie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemano Pomorzanie :hi: :hi: Alona - tak trzymaj, sedany to jest to :good: :D
-
Ceny paliwa marzec 2026
Łódź BP Aleksandrowska: Pb95 - 5.39
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Mam inne priorytety po prostu.
-
Spociki Łódzkie
Dobra, ja się wyłączam, do jutra
-
Spociki Łódzkie
Też mi się tak wydaje No ja mam jeszcze Tyskie, ale czekam, bo widzę, że zaraz we Włocławku zostanę sam w przedziale, bo się tu wszyscy szykują do wysiadki :D Chyba sobie obejrzę Tokyo Drift, akurat 2 godziny do Łodzi zostały, a dawno nie oglądałem :D
-
Spociki Łódzkie
Róbcie sobie co chcecie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja nie mam zamiaru rezygnować z bytności na forum w imię jakiś krucjat.
-
Spociki Łódzkie
Ja wszystko rozumiem. Tylko, że ja wchodzę tu na forum, żeby pogadać z Wami, dowiedzieć się czegoś o swojej Adzie itepe. A reszta mi lata, łącznie z układzikami i wałkami, bo nie ma to żadnego, absolutnie żadnego wpływu na moje życie. Toruń
-
Spociki Łódzkie
Panton, ja też jestem moderatorem na dużym forum poświęconym PHP i webdeveloperce i tam też nie mają miejsca jakieś kumoterstwa, więc rozumiem Twoje oburzenie. Ale nie rozumiem tego uciszania się na miesiąc, bo tak naprawdę to stracisz na tym tylko Ty oraz my tutaj na wątku łódzkim. Nikt przecież nie wymaga od Ciebie udzielania się wszędzie i na każdy temat, ale tu? Ktoś Ci coś zawinił czy jak? :no: BTW, bujamy się w TLK, Bydgoszcz łelkam tu
-
Spociki Łódzkie
Ja niczego od Ciebie nie wymagam. A już o nic w sumie. Dobra, ja spadam, jak będą warunki, odezwę się z pociągu
-
Spociki Łódzkie
Nie wstydzę się, tylko czytam to wszystko i oczom nie wierzę :no: Z powodu jednego incydentu całe forum huczy, gdzie nie wejdę, to tylko Malik to, Malik tamto i tak w kółko. Przypomina mi to polski parlament, gdzie najważniejsze jest, że poseł X nazwał posła Y debilem i zaraz mamy temat tygodnia we wszystkich mediach, wywiady, wydania specjalne Faktów i komisję śledczą. A biedne dzieci w szkołach głodne jak chodziły, tak chodzą :gwizdanie: :gwizdanie: Rezultatem jest to, że przykładowo na mój wątek o faceliftingu A4 B8 z wczoraj jest na razie JEDNA odpowiedź (co z punktu widzenia miłośników A4 jest co najmniej dziwne) - natomiast temat Malika pojawia się wszędzie, tak, że boję się nawet otworzyć lodówkę Panton, wiesz, że Cię lubię, szanuję, lubię z Tobą dyskutowac i podoba mi się Twoje podejście do wielu spraw - ale tym razem już przeginasz :no: Wrzuć na luz, na spocie w niedzielę pogadamy, pośmiejemy się, porozglądamy za fajnymi dupciami - to się liczy, a nie jakieś awantury, które roztrząsacie od kilku dni jak chłop kupę gówna na polu. To na tym zdjęciu są jakieś skarpetki? :blink: :blink: :D :D[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:12_________________________________________________ Dobra, wracam na szkolenie
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: A ja dzisiaj szkolonko do 16 i bujaaaamy się 7 godzinek w TLK, a potem CZTERY DNI WOLNEGO :kox: :kox: W niedzielę na spota przyjadę PIERWSZY i odjadę OSTATNI :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Panton, nie unoś się, jeden człowiek nie stanowi o całym forum :cool1: Przecież my tutaj na łódzkim nic Ci nie zawiniliśmy, więc czemu nie chcesz bywać na forum i z nami być w kontakcie? Jeśli leży Ci coś na sercu - napisz PW do Prezesa czy innych zainteresowanych.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Gdańsk BP Rakoczego: Pb95 - 5.39 ON - 5.44
-
Spociki Łódzkie
No w sumie słuszna uwaga Ale są takie samochody, które zawsze mi się podobały i zawsze będą podobać, mimo upływających lat. Z początków swojej motoryzacyjnej pasji (początek lat 90-tych) są to m.in. - VW Corrado - Dodge Stealth / Mitsubishi 3000GT - Pontiac Firebird (generacja 82-89) - Ford Escort Cosworth - Mercedes SL R230 - BMW E46 Coupe (oraz E36 Coupe) - ale tylko w tych wersjach nadwoziowych - Saab 9-3 SportSedan i jeszcze kilka innych. Do tej listy ostatnio (w ciągu ostatnich dwóch-trzech lat powiedzmy) dołączyły: - Audi S4 (od B5 do B8, sedany) - Audi RS4 (B7, sedan) - Audi A6 C5 S6/RS6 C5 - Audi A5/S5/RS5 Za tymi samochodami zawsze się obejrzę na ulicy i każdy z nich podoba mi się niezmiennie od momentu wejścia na rynek. Także o swój gust mogę być spokojny :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Otóż nie Za jakieś 7-8 lat A5/S5 z pierwszych lat produkcji powinny chodzić po jakieś 30-40 kawałków. Kwota do ogarnięcia przez ten czas
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: A ja Wam powiem, że coraz bardziej zarażam się nieuleczalną chorobą zwaną A5 :kox: :kox: I nie chodzi tu jedynie o szok wywołany Remikową 3.0TDi, ale generalnie coś we mnie pękło, gdy wczoraj w GD minęła mnie na ulicy stalowoszara S5. Zawsze miałem słabość do tego auta, ale teraz dociera do mnie, że tak - to jest TO AUTO, to jedno jedyne, o którym śni się po nocach i ma się od tych snów kisiel w gaciach :D
-
Spociki Łódzkie
No tak 20 tygodni w sumie planuję Mam sporo "masy" do nadrobienia, zanim wskoczę na wyższy poziom [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:16_________________________________________________chriss, bez przesady, nie mam ambicji zostać drugim Burnejką
-
Spociki Łódzkie
rkwon, ja ciągle jadę ogólnorozwojówkę, więc mam 3 dni w tygodniu to samo Piąty tydzień już
-
Spociki Łódzkie
Nie pieprzcie głupot Wyszedłem z mieszkania o 9, do 18 w pracy, potem siłownia, wróciłem 20:45, zanim się ogarnąłem, rozpakowałem, naszykowałem na jutro do pracy pykło pół godziny, teraz rozmawiałem 20 minut przez telefon z Izą - naprawdę nie jestem w stanie siedzieć na forum cały czas
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora :hi:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Ja jestem, ale roboty w pytę na razie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
chriss ma "grzanie dupeczką"