Treść opublikowana przez Kimi
-
Polecane opony letnie
Na takich gumach latają u nas dwie klubówki: B6 Avant AVF 130 KM z programem na 170 KM i B5 sedan 1.8T dłubnięty do 230 KM - i chłopaki sobie chwalą :good: :good: *u nas - w sensie w Łodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy :hi: :hi: i zapraszamy na łódzkie spoty: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268
-
Spociki Łódzkie
Było wczoraj Trzeci tydzień już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Zobaczcie, co przyłapałem w niedzielę na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej: :slina: :slina: :slina: te essSSSSSSSSSsssssunie w B6/B6 z V8 cholernie jarają człowieka... :slina: :slina: Panton, to ta eSa, co ją często widywałem na Aleksandrowskiej i Limanowskiego, czarnowłosa laska nią jeździ :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Było wczoraj Trzeci tydzień już :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Zobaczcie, co przyłapałem w niedzielę na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej: :slina: :slina: :slina:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum, jeśli zakupisz B8, będzie to pierwsza klubowa B8 w Łodzi :naughty: Zapraszamy na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg2672623 :good:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siemano :hi: U mnie w pracy też trąbią o tym "KLATA PLECY BARKI" :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A co tam się stanęło? I gdzie dzisiaj w końcu? Bo jak w Porcie, to ja chyba nie wyrobię czasowo
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja jeszcze nie śpię
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Serio mówię - daj se spokój Dla mnie to żaden koszt [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:19_________________________________________________Włocławek :gwizdanie: Za 2 godziny w domu
-
Spociki Łódzkie
Pij, nie pie_rdol..... :kox: :kox: Nie pamiętam, z jakiego to filmu
-
Spociki Łódzkie
Nic nie doszło :no: Jeszcze raz: 6 0 8 3 0 7 9 9 0
-
Spociki Łódzkie
DJ zapytał pierwszy, na poprzedniej stronie Grunt, że usłyszałeś TAK :good: :good: :good: Gratulacje i wszystkiego najlepszego :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Git Jakby co, jesteśmy "yn tacz"[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 21:30_________________________________________________O właaaaśnie, jak tam Panna zareagowała na pierścionek i propozycję nie do odrzucenia ? :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Nie jestem w stanie na 100% stwierdzić, czy będę w niedzielę, ale jakby coś, to możesz po południu do mnie dryndnąć i podjechać, to Ci podłączę VAG-a :wink4: Mój numer: sześć zero osiem trzy zero siedem dziewięć dziewięć zero Adresu nie podaję, bo i tak wiesz, gdzie podjechać
-
Spociki Łódzkie
Nie strasz nie strasz, nie zapominaj, że chodzę na siłkę :cool1: :cool1: :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
:slina: :slina: :slina: :slina: I do tego Avant :slina: :naughty: no właśnie, Avant :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Czek dys ałt: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224492.0 Szkoda, że Avant i proteza, ale generalnie eSa :slina: i te foty :kox:
-
Spociki Łódzkie
Skąd wiedziałeś? :naughty: Nie ma to jak Tyskie spijane na peronie na dworcu w Bydgoszczy z obczajem okolicy, czy nie idą SOK-ści albo policja
-
Spociki Łódzkie
Siemano z pokładu Intercity TLK relacji GD -> EL :hi: Aktualnie postój w Bydgoszczy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tym razem stawiam na McLaren'a albo Ferrari :kox:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: ...i za to Cię lubię :naughty: :naughty: