Treść opublikowana przez Kimi
-
Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
U mnie w pracy to koleś pokazywał, ale jak zobaczyłem, że któregoś tam -nastego września gdzieś mnie fotoradar ciepnął, to od razu się kapnąłem, że to jakiś fake, bo auto stoi w EL, a ja pracuję w GD i tego dnia musiałbym się chyba teleportować do siebie, dać się "cyknąć" i teleportować z powrotem
-
Spociki Łódzkie
Wg. TVN Meteo w Łodzi w niedzielę będzie "ponuro" Uploaded with ImageShack.us
-
Spociki Łódzkie
Tak, taka akcja, żebyś dał piątaka :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Daj im spokój, oni nie rozumieją :wink4: :wink4: :D :D
-
Spociki Łódzkie
Nie było :slina: :slina: :slina: :slina: frugodh Wszystkiego NAJ NAJ :good: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: rkwon, ja miałem kiedyś taką samą sytuację, tylko że do mnie przelazł przez balkon taki mały, czarny młody kotek. O 4 rano wlazł na łóżko i PRZESZEDŁ MI PO TWARZY. :decayed: Myślałem, że się zesram ze strachu, w życiu się tak nie przestraszyłem i tak szybko nie obudziłem
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora :hi: Mario, z tego, co kojarzę, mamy takiego samego Aristona i u mnie podobna akcja była jakieś dwa lata temu. Przyczyną okazał się moduł sterujący znajdujący się pod panelem z tymi diodami kontrolnymi na drzwiach górnej komory. Pan z serwisu powiedział, że te modele tak mają, wykręcił moduł, zabrał, coś tam polutował, przyniósł, założył i gra gitara (tfu tfu, odpukać). Koszt to o ile pamiętam około 150 PLN.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Ja niestety w niedzielę nie byłem "w stanie" dotrzeć na spota, znajomi robili w sobotę imprezę u siebie w domu, a skończyła się w Bazyliszku o 3:30 w nocy :kox: :kox:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Dzień Chłopaka :)
:thumbup: :thumbup:
-
Spociki Łódzkie
dziekuję, teraz po tych buziakach tydzień nie będę myła face'a :decayed: :decayed: :decayed: No to Wszystkiego Najlepszego Byku :naughty: :naughty: Żeby potomek zdrowy się urodził, i mamusia też żeby zdrowa była :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Madziu Wszystkiego Naj Naj :buziak: :rose: :rose: :rose:
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora
-
Spociki Łódzkie
Dokładnie Oby jak najdłużej
-
Spociki Łódzkie
A są S-kuce? Albo RS-kuce?
-
[ALL] Pokój/Apartament na 1 nocleg ewentualnie weekend - szukam
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :decayed: To może cos w górach? http://www.stasinda.com.pl/ Bukowina Tatrzańska, ośrodek, w którym są organizowane od 3 lat nasze zimowe zloty ogólnopolskie. Byłem w tym roku, widziałem, więc z czystym sumieniem mogę polecić :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Pojebało ich w tej Brukseli do końca Ja proponuję rozwiązanie, które w 100% ograniczy liczbę ofiar wypadków: dopuszczalna prędkość: 0 km/h. Jak wszystkie auta będą stały, nic nikomu się nie stanie. :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Oooo, juuuuż? A do emeryturki jeszcze daleeeeeeekooo :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: bartek1605, zapieeer....ć !!!! :decayed: :decayed: :decayed: