Treść opublikowana przez Kimi
-
Plany wojenne USA...
Tylko że ja NIC nie mówię na ten temat
-
Plany wojenne USA...
Uwielbiam Twoje "teorie" Nadawałbyś się na dziennikarza "Faktu" albo "Super Expressu" :decayed:
-
Spociki Łódzkie
No właśnie tu w Gdańsku w Gymnasionie nie ma żadnych zajęć ani z boksu, ani z kick-boxingu, są tylko w Warszawie A szkoda, bo mając tę kartę, co mam teraz, miałbym na te zajęcia wstęp darmowy. rkwon, tylko że ja na razie jadę ogólnorozwojowy - jeden trening na wszystkie partie mięśniowe (w sumie 12 ćwiczeń w 3 seriach po 12 powtórzeń każde), a Ty pewnie robisz na jednym treningu tylko określone partie, nie?
-
Spociki Łódzkie
Niestety, nie O 5:50 się obudziłem i już nie mogłem zasnąć A na siłkę zasuwam poniedziałek, środa i czwartek po pracy :decayed:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
To chyba z rok, bo Cię nie kojarzę
-
Spociki Łódzkie
Nie no, Mariano jest twardy, nie obraził się Chłopaki nie płaczą
-
Spociki Łódzkie
Nowy, boi się :naughty:
-
Spociki Łódzkie
profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie: Właśnie kurna :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:34_________________________________________________ Aha, no i na spocie w niedzielę obecność obowiązkowa :cool1: obiecal ze bedzie jezdzil na spoty :gwizdanie: :good:
-
Spociki Łódzkie
profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie: Właśnie kurna :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:34_________________________________________________ Aha, no i na spocie w niedzielę obecność obowiązkowa :cool1:
-
Spociki Łódzkie
nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem :decayed: :decayed: No a polift 1.8T to jest taka prawie że eSa :kox: Quattro? :cool1:
-
Spociki Łódzkie
Witamy w Klubie smol :hi: Choć odnoszę wrażenie, że Panton i Kłysiu już Cię poznali
-
Spociki Łódzkie
No kuuurde, no to czemu jeszcze tu nic nie napisał? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora :hi: A to nie jest ta strona, co ją w styczniu rozwaliłeś pod REAL-em? :mysli: [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________smol, nie czaj się, my nie gryziemy :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: hej gay klysek, jakieś ukryte pragnienia? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://w-bieliznie.pl/ :slina: :slina: :slina: :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed:- Spociki Łódzkie
Oj już nie przesadzajcie, pjngwjn mieszka może z 500 metrów ode mnie, co miałem nie podpiąć :cool1: :D- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
To tak jak ja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: BTW, ciekawe, czy Kolega smieciuch od S4 B6 się odezwie :confused4:- Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: kanu, jest kox :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 09:56_________________________________________________ Ciekawe, czy to ta ST .... :mysli: :mysli: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225363.new#new- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie :hi: :hi: i zapraszamy na łódzkie spoty :hi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268 BTW, czy to nie Ty masz rejestrację ST ..... i nie stałem obok Ciebie na parkingu pod Tesco na Pojezierskiej w niedzielę? :naughty: :naughty:- Spociki Łódzkie
:decayed: :decayed: Ok. :kox:- Spociki Łódzkie
Uoooo kuuuurde, jest RS4 w Łodzi? :blink: :shocked:- Spociki Łódzkie
myśle że jakiegoś tysiączka przy dobrych wiatrach gratka.pl > Dom > mieszkanie > wynajmę Są i po kilkaset złotych, ale nie wiem, czy gra warta świeczki. Pociąg z Kutna do Łodzi jedzie godzinę z groszem, a kosztuje kilkanaście złotych. - Spociki Łódzkie