Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Ehhh, widzę, że nie załapaliście :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
Ale herbatka dobra.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
O kurde, ale bajer :D :D
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Kanu Wszystkiego Najlpeszego :D :D
-
Spociki Łódzkie
No wiem wiem Tylko mnie nie wywieź w bagażniku gdzieś :D Bo znowu będziesz w gazetach :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Drugi raz nie dam się nabrać :cool1: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
O, też sobie włączę, lubię kabarety :D
-
Spociki Łódzkie
Osz fak, faktycznie, zapomniałem :D
-
Spociki Łódzkie
Powiem tak: posuwałbym dopóki bym dał radę :D
-
Spociki Łódzkie
Ja jebe... :slina: :slina: No nie znałem Kolegi od tej strony :kox: :kox: Ta na drugiej focie bardzo zbliżona do mojego ideału :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Jak szybciutko T-Mobile zdjęła mojego posta z ich tablicy na Fejsie Ale ja byłem szybszy i zrobiłem printscreena
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty łódzkie :hi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg222486#msg222486
- Spociki Łódzkie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty łódzkie :hi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg222486#msg222486
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A bo mnie wk***ia taka lanserka. Nawet jakbym napisał, że są najbardziej gównianą siecią komórkową, to i tak by odpisali, że "Dziękujemy za opinię, nasi specjaliści już nad tym pracują". Taka korporacyjna "poprawność". Że aż się rzygać chce
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Mario, Wszystkiego Najlepszego :gicior: :gicior:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kufa zadzwonił do mnie z awanturą- Spociki Łódzkie
Siemano z pokładu TLK Yntersyty Gdynia -> Łódź :hi: Ale mnie Sebek napiął :kox: :kox:- Spociki Łódzkie
Dobra, spadam, bo mi pociąg spierdzieli- Spociki Łódzkie
Palcami się łuska: :D - Spociki Łódzkie