Treść opublikowana przez Kimi
-
F1, Rajdy i Motorsport
na pewno ma już przygotowaną opcje i to od dłuższego czasu, inaczej nie byłoby tylu nieporozumień na linii Kubica-Ranault też tak uważam,że ma miejsce juz w jakimś innym zespole najprawdopodobnie w Ferrari znowu trzeba bedzie ciuchy teamowe zmieniac!!! :polew: :polew: No ja mam koszulkę BMW Saubera już tylko do "prac domowych" :D A jeszcze niedawno obnosiłem się dumnie po ulicy z logo BMW i Petronasa na piersi.... :kox:
-
F1, Rajdy i Motorsport
czyli Robert już na pewno nie wróci do Renault Z jednej strony się cieszę, bo Raikkonen to mój idol i ulubiony kierowca F1 i brakowało mi go bardzo, z drugiej strony przykro, że zajmuje miejsce Roberta, ale tu już okoliczności zaważyły.
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Oj tam oj tam, zleci
- Spocik w Kutnie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tak, na Verę (najprawdopodobniej). [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:13_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Co to za burdello bum bum się tu wyczynia? :blink: :blink:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________ Jakiś casting na to, kto z kim? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
:good: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Do końca roku jadę ogólnorozwojowy, ale od stycznia chciałbym już zacząć coś bardziej zaawansowanego, z naciskiem na ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Także jakbyś był w stanie mi pomóc ustawić jakiś taki trening, to byłbym niezmiernie wdzięczny :notworthy: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:52_________________________________________________ Trening może zawierać ćwiczenia na mięśnie miednicy z użyciem przyrządów przedstawionych na załączonym zdjęciu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora To Wam powiem chłopaki, że trochę żeście pojechali :blink: 138, 95 (prawie)... Ja pierdzielę.... Trochę chyba jeszcze się nachodzę na siłownię, zanim chociaż się do Was zbliżę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:25_________________________________________________Tatuaż w pytkę :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Biorąc pod uwagę, w jaki sposób traktowany był Felipe Massa, jest to prawdopodobne, niestety No ale to już byłaby decyzja teamu, raczej niezależna od stosunków pomiędzy Robertem oraz Fernando. BTW, gdyby Robert został kierowcą Ferrari, mam pewne "obawy" co do tego, czy sytuacja nie byłaby odwrotna, to jest, czy to nie Alonso byłby proszony o pomoc Robertowi :D
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:40_________________________________________________ A stronę kończ i szukamy "klyentów" :kox:- Spociki Łódzkie
I wzajemnie. Coś Seba musimy "pokombinować" :mysli:- Co to jest?
:blink: :blink: :blink: Szacun :good:- Spociki Łódzkie
Bartas, dzięki za chęci, ale niestety, nie ma takiej możliwości.- Spociki Łódzkie
- F1, Rajdy i Motorsport
McLaren od mlodych lat inwestowal w Lewis'a i na pewnym etapie sezonu (szczegolnie w koncowce) dali to odczuc Alonso. Gdyby zostal w McLarenie to by sie frustrowal do dzisiaj - a tak to gra pierwsze skrzypce w Ferrari. Miedzy innymi z tego powodu nie do konca mnie ciesza te wszystkie spekulacje na temat Roberta w Ferrari. Pełne poparcie dla Hamiltona skończyło się wraz z odejściem Rona Denisa, dzisiaj Alonso byłby w znacznie lepszym położeniu. A co do połączenia Alonso-Kubica to również mam mieszane odczucia Alonso jest raczej ciężki do współpracy... :gwizdanie: Weź pod uwagę, że Robert i Fernando prywatnie są dobrymi przyjaciółmi, czego nie można było powiedzieć o duecie Alonso-Hamilton.- Spociki Łódzkie
No innego rozwoju sytuacji nie dopuszczam :confused4:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na łódzkie spoty: :hi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268- Spociki Łódzkie
o_O ja pikole[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 13:14_________________________________________________ witam od poniedziałku, spocik udany aczkolwiek chyba wesja ciasteczko i kawka z pogaduchami byłaby fajna za tydzien termos i ciacha zabieramy ze sobą Za dwa tygodnie też się piszę. Niestety, ale z powodów rodzinnych jestem zmuszony do powrotu do EL. To są moje ostatnie dwa tygodnie w GD. :confused4:- kolizja,wyklepac czy wymienic element
Najlepiej wymienić, to jest błotnik demontowalny w 100%, a używkę do B5 dostaniesz bez problemu, może nawet w tym samym kolorze, co masz całe auto. Skontaktuj się z http://az.gda.pl/- F1, Rajdy i Motorsport
W tym przypadku myślę, że dużą rolę odgrywa tu postawa Jensona, jego sposób jazdy (konsekwencja aż do bólu) oraz brak postawy charakteryzującej pewnych siebie "młodych gniewnych" Formuły 1. Hamilton wydaje mi się, że czuje po prostu duży szacunek do Buttona oraz jakiś tam respekt. Dodatkowo dochodzi fakt, że obaj są tej samej narodowości, więc łatwiej jest im znaleźć wspólny język. Para Alonso-Hamilton to była wybuchowa mieszanka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
yyy no takze tego wiec moze inny zestaw pytan Kimi :oklaski: :oklaski: :oklaski: O, a te brawa za co? - Spociki Łódzkie