Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. na pewno ma już przygotowaną opcje i to od dłuższego czasu, inaczej nie byłoby tylu nieporozumień na linii Kubica-Ranault też tak uważam,że ma miejsce juz w jakimś innym zespole najprawdopodobnie w Ferrari znowu trzeba bedzie ciuchy teamowe zmieniac!!! :polew: :polew: No ja mam koszulkę BMW Saubera już tylko do "prac domowych" :D A jeszcze niedawno obnosiłem się dumnie po ulicy z logo BMW i Petronasa na piersi.... :kox:
  2. czyli Robert już na pewno nie wróci do Renault Z jednej strony się cieszę, bo Raikkonen to mój idol i ulubiony kierowca F1 i brakowało mi go bardzo, z drugiej strony przykro, że zajmuje miejsce Roberta, ale tu już okoliczności zaważyły.
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: Oj tam oj tam, zleci
  4. Kimi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Jaki naganiacz
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew:
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak, na Verę (najprawdopodobniej). [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:13_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co to za burdello bum bum się tu wyczynia? :blink: :blink:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________ Jakiś casting na to, kto z kim? :naughty:
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: :good: :good:
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Do końca roku jadę ogólnorozwojowy, ale od stycznia chciałbym już zacząć coś bardziej zaawansowanego, z naciskiem na ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Także jakbyś był w stanie mi pomóc ustawić jakiś taki trening, to byłbym niezmiernie wdzięczny :notworthy: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:52_________________________________________________ Trening może zawierać ćwiczenia na mięśnie miednicy z użyciem przyrządów przedstawionych na załączonym zdjęciu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano z wieczora To Wam powiem chłopaki, że trochę żeście pojechali :blink: 138, 95 (prawie)... Ja pierdzielę.... Trochę chyba jeszcze się nachodzę na siłownię, zanim chociaż się do Was zbliżę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:25_________________________________________________Tatuaż w pytkę :decayed:
  11. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób traktowany był Felipe Massa, jest to prawdopodobne, niestety No ale to już byłaby decyzja teamu, raczej niezależna od stosunków pomiędzy Robertem oraz Fernando. BTW, gdyby Robert został kierowcą Ferrari, mam pewne "obawy" co do tego, czy sytuacja nie byłaby odwrotna, to jest, czy to nie Alonso byłby proszony o pomoc Robertowi :D
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:40_________________________________________________ A stronę kończ i szukamy "klyentów" :kox:
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I wzajemnie. Coś Seba musimy "pokombinować" :mysli:
  15. Kimi odpowiedział(a) na aditonie temat w Lifestyle i Hydepark
    :blink: :blink: :blink: Szacun :good:
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartas, dzięki za chęci, ale niestety, nie ma takiej możliwości.
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak.
  18. McLaren od mlodych lat inwestowal w Lewis'a i na pewnym etapie sezonu (szczegolnie w koncowce) dali to odczuc Alonso. Gdyby zostal w McLarenie to by sie frustrowal do dzisiaj - a tak to gra pierwsze skrzypce w Ferrari. Miedzy innymi z tego powodu nie do konca mnie ciesza te wszystkie spekulacje na temat Roberta w Ferrari. Pełne poparcie dla Hamiltona skończyło się wraz z odejściem Rona Denisa, dzisiaj Alonso byłby w znacznie lepszym położeniu. A co do połączenia Alonso-Kubica to również mam mieszane odczucia Alonso jest raczej ciężki do współpracy... :gwizdanie: Weź pod uwagę, że Robert i Fernando prywatnie są dobrymi przyjaciółmi, czego nie można było powiedzieć o duecie Alonso-Hamilton.
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No innego rozwoju sytuacji nie dopuszczam :confused4:
  20. Witamy na forum i zapraszamy na łódzkie spoty: :hi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o_O ja pikole[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 13:14_________________________________________________ witam od poniedziałku, spocik udany aczkolwiek chyba wesja ciasteczko i kawka z pogaduchami byłaby fajna za tydzien termos i ciacha zabieramy ze sobą Za dwa tygodnie też się piszę. Niestety, ale z powodów rodzinnych jestem zmuszony do powrotu do EL. To są moje ostatnie dwa tygodnie w GD. :confused4:
  22. Najlepiej wymienić, to jest błotnik demontowalny w 100%, a używkę do B5 dostaniesz bez problemu, może nawet w tym samym kolorze, co masz całe auto. Skontaktuj się z http://az.gda.pl/
  23. W tym przypadku myślę, że dużą rolę odgrywa tu postawa Jensona, jego sposób jazdy (konsekwencja aż do bólu) oraz brak postawy charakteryzującej pewnych siebie "młodych gniewnych" Formuły 1. Hamilton wydaje mi się, że czuje po prostu duży szacunek do Buttona oraz jakiś tam respekt. Dodatkowo dochodzi fakt, że obaj są tej samej narodowości, więc łatwiej jest im znaleźć wspólny język. Para Alonso-Hamilton to była wybuchowa mieszanka
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaa....
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    yyy no takze tego wiec moze inny zestaw pytan Kimi :oklaski: :oklaski: :oklaski: O, a te brawa za co?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.