Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Uuuu, to kiepsko, u mnie weekendy odpadają :no:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jak tam, jedziemy jutro na Nową Gdynię? Tak koło 20? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________Bartas, tak, jak się umawialiśmy, mogę Cię przygarnąć po drodze
-
Spociki Łódzkie
O kurde, konkret :slina: Właśnie czegoś takiego szukam
- Spociki Łódzkie
-
Inicjatywa obywatelska przeciwko podwyżkom cen paliw. Wydarzenie publiczne · Prz
Rząd NIE USTALA cen paliw' date=' jedynie wysokość VAT oraz akcyzy. Cena paliwa zależy w głównej mierze od ceny ropy naftowej na giełdach surowców, a ta w ciągu ostatnich lat wyglądała tak (wykres dotyczy ropy Brent): Jak widać na załączonym obrazku, ropa zdrożała w ciągu 3 lat o ponad 100% (dokładnie o 108 z haczykiem); oraz od ceny dolara, bo w dolarze bodajże Orlen i Lotos rozliczają się za ropę. Ten w ciągu ostatniego roku też sobie rósł, od II kwartału 2011 do teraz poszybował z 2.70 do 3.50 dzisiaj (w zaokrągleniu). Ale do tego, by to zauważyć, potrzeba czegoś więcej, niż bezmyślnego klikania "Lajkyt!" przy jakiś głupich fejsbukowych "ewentach" :cool1: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 16:08_________________________________________________ Aha, nie bronię tutaj w żadnym razie naszego Rządu, bo swoje i tak "dołożyli", a wiadomo, że manewrując akcyzą mogliby tę końcową cenę na stacjach nieco zbić. To, że tego nie robią, to już inna bajka.
-
Spociki Łódzkie
Witamy serdecznie :hi: Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty: wyjąłeś mi to z ust Kimi :decayed: :good: BTW może mysza podrywa twoją ADRiannę :naughty: Hmmm, lubię patrzeć, jak dwie kobiety.... ekhm... się poznają "dogłębniej" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Witamy serdecznie :hi: Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Mario, Twoja Mysza do mnie mruga :kox:
-
Spociki Łódzkie
Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
To ja Ci napiszę, żebyś miał ogląd: nogi: wyciskanie (1 maszyna), uginanie w leżeniu(2 maszyna), prostowanie siedząc(3 maszyna) potem ściąganie drążka (4 maszyna), butterfly(5 maszyna), wyciskanie sztangi na ławce, hantle na boki na barki, sztanga łamana na biceps, ściąganie na triceps(6 maszyna), plecy(7 maszyna), brzuch (skłony, potem uginanie nóg), grzbiet (prostowanie tułowia w leżeniu) Aha, no i rozgrzewka - 5 minut na wiosłach (8 maszyna) :naughty: Tyle potrzebuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:09_________________________________________________ Wyrobią się :wink4: Bartas, ale kulturalnie było, nie? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
pjngwjn, dzięki za rady, ale ja tę ogólnorozwojówkę tylko do końca roku robię, potem coś już bardziej zaawansowanego bym chciał. A co do ilości urządzeń - to akurat jest odwrotna sytuacja, ponieważ w sumie w jednym treningu robię 13 ćwiczeń na wszystkie partie i wbrew pozorom właśnie potrzebuję do tego dużo sprzętu :kox: A na napinki z młodymi chłopakami to już za stary jestem :wink4:
-
Sposób na ceny paliwa
Myślałem, że po bojkotach stacji paliw nikt już nic nowego nie wymyśli. Ale myliłem się. Ja bym Cię nominował do Nobla z ekonomii, ale nie wiem, gdzie to zgłosić. Daj znać, jak będziesz kandydował do sejmu, masz mój głos :good:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No właśnie ja nie z domu, dlatego najlepiej będzie mi prosto tam polecieć, niż jechać najpierw do domu, zostawiać Adę i przesiadać się do Ciebie
-
Spociki Łódzkie
To umówmy się od razu na miejscu
-
Spociki Łódzkie
Aaaa, myślałem, że o siłkę pytasz. No ja swoje - ogólnorozwojowy, do końca roku to ciągnę
-
Spociki Łódzkie
No ta Agatka od Fruga
-
Spociki Łódzkie
No chciałbym, ale wcześniej jak o 20 nie dam rady
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Był na spocie :gwizdanie: Madzia, wstaw ten dyplom w wątku o akcji z paczką :decayed: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________ I na FB też wrzuć
-
Spociki Łódzkie
Ok, dzięki za info :good: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________ To tam jakoś od Wileńskiej się trzeba wbijać? [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________ O, Seba, doleciałeś już :cool1:
-
Spociki Łódzkie
No widzisz ja raczej mogę później niż wcześniej, dlatego wstępnie zaproponowałem 19-20. 18 to najwcześniej, i to też nie na 100%
-
Spociki Łódzkie
Dobra, postaram się jakoś wykombinować na 18. Zadzwonię do Ciebie jutro wieczorem i się ustawimy