Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuuu, to kiepsko, u mnie weekendy odpadają :no:
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi:
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak tam, jedziemy jutro na Nową Gdynię? Tak koło 20? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________Bartas, tak, jak się umawialiśmy, mogę Cię przygarnąć po drodze
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O kurde, konkret :slina: Właśnie czegoś takiego szukam
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew:
  6. Rząd NIE USTALA cen paliw' date=' jedynie wysokość VAT oraz akcyzy. Cena paliwa zależy w głównej mierze od ceny ropy naftowej na giełdach surowców, a ta w ciągu ostatnich lat wyglądała tak (wykres dotyczy ropy Brent): Jak widać na załączonym obrazku, ropa zdrożała w ciągu 3 lat o ponad 100% (dokładnie o 108 z haczykiem); oraz od ceny dolara, bo w dolarze bodajże Orlen i Lotos rozliczają się za ropę. Ten w ciągu ostatniego roku też sobie rósł, od II kwartału 2011 do teraz poszybował z 2.70 do 3.50 dzisiaj (w zaokrągleniu). Ale do tego, by to zauważyć, potrzeba czegoś więcej, niż bezmyślnego klikania "Lajkyt!" przy jakiś głupich fejsbukowych "ewentach" :cool1: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 16:08_________________________________________________ Aha, nie bronię tutaj w żadnym razie naszego Rządu, bo swoje i tak "dołożyli", a wiadomo, że manewrując akcyzą mogliby tę końcową cenę na stacjach nieco zbić. To, że tego nie robią, to już inna bajka.
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witamy serdecznie :hi: Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty: wyjąłeś mi to z ust Kimi :decayed: :good: BTW może mysza podrywa twoją ADRiannę :naughty: Hmmm, lubię patrzeć, jak dwie kobiety.... ekhm... się poznają "dogłębniej" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witamy serdecznie :hi: Naprawdę nie musisz czekać, aż kupisz A4 - możesz wpaść na spota, kiedy tylko masz ochotę :good: No i na forum zaglądaj jak najczęściej :naughty:
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: Mario, Twoja Mysza do mnie mruga :kox:
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi:
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja Ci napiszę, żebyś miał ogląd: nogi: wyciskanie (1 maszyna), uginanie w leżeniu(2 maszyna), prostowanie siedząc(3 maszyna) potem ściąganie drążka (4 maszyna), butterfly(5 maszyna), wyciskanie sztangi na ławce, hantle na boki na barki, sztanga łamana na biceps, ściąganie na triceps(6 maszyna), plecy(7 maszyna), brzuch (skłony, potem uginanie nóg), grzbiet (prostowanie tułowia w leżeniu) Aha, no i rozgrzewka - 5 minut na wiosłach (8 maszyna) :naughty: Tyle potrzebuję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:09_________________________________________________ Wyrobią się :wink4: Bartas, ale kulturalnie było, nie? :naughty:
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pjngwjn, dzięki za rady, ale ja tę ogólnorozwojówkę tylko do końca roku robię, potem coś już bardziej zaawansowanego bym chciał. A co do ilości urządzeń - to akurat jest odwrotna sytuacja, ponieważ w sumie w jednym treningu robię 13 ćwiczeń na wszystkie partie i wbrew pozorom właśnie potrzebuję do tego dużo sprzętu :kox: A na napinki z młodymi chłopakami to już za stary jestem :wink4:
  14. Myślałem, że po bojkotach stacji paliw nikt już nic nowego nie wymyśli. Ale myliłem się. Ja bym Cię nominował do Nobla z ekonomii, ale nie wiem, gdzie to zgłosić. Daj znać, jak będziesz kandydował do sejmu, masz mój głos :good:
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi:
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie ja nie z domu, dlatego najlepiej będzie mi prosto tam polecieć, niż jechać najpierw do domu, zostawiać Adę i przesiadać się do Ciebie
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To umówmy się od razu na miejscu
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaa, myślałem, że o siłkę pytasz. No ja swoje - ogólnorozwojowy, do końca roku to ciągnę
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ta Agatka od Fruga
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No chciałbym, ale wcześniej jak o 20 nie dam rady
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi:
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Był na spocie :gwizdanie: Madzia, wstaw ten dyplom w wątku o akcji z paczką :decayed: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________ I na FB też wrzuć
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, dzięki za info :good: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________ To tam jakoś od Wileńskiej się trzeba wbijać? [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________ O, Seba, doleciałeś już :cool1:
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No widzisz ja raczej mogę później niż wcześniej, dlatego wstępnie zaproponowałem 19-20. 18 to najwcześniej, i to też nie na 100%
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra, postaram się jakoś wykombinować na 18. Zadzwonię do Ciebie jutro wieczorem i się ustawimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.