Treść opublikowana przez Kimi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Pisz do jarko i jak coś, z nim uzgadniaj, pewnie się zmieści
-
Spociki Łódzkie
Dobra, więc jest tak: zapłaciłem za swój kalendarz + za koszty przesyłki kalendarzy do nas do Łodzi, w sumie za przesyłkę 3 do 7 sztuk (w tym już są trzy miejsca wykorzystane - jeszcze 4 można dołożyć)
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora Słuchajcie, jest małe zamieszanie z kalendarzami. Przeglądałem listę i wydaje mi się, że nie tylko ja i Mariano zamawialiśmy kalendarz na jedną paczkę, prawda? :mysli: Czy ktoś z Was indywidualnie zamawiał i już dostał? Bo widzę, że jarko już powysyłał, bo ludzie piszą, że dostali
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Powitać w pierwszym dniu 2012 :hi: :blink: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Panie i Panowie, Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2012 - oby pod każdym względem był lepszy od kończącego się dziś 2011 :good: :good: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Siemano :hi: No to co, powoli kończymy roczek... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Czym się strułeś tym się lecz? Problem w tym, że nie wiem czym, bo voodka raczej była ok, zagrycha mnie chyba "pokonała"
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Umieram :sick3: :sick3:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Ja też zdycham po wczorajszej Wigilli, a jeszcze dwa dni siedzenia+jedzenia :sick3: :D
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Wesołych Świąt Panie i Panowie :decayed: :decayed:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: pjngwjn - rameczki klubowe zarzuć i wtedy nie ma bata, żeby Cię ktoś przeoczył :wink4:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja jestem. @patrosss - na forum nie zaglądasz, na spoty nie przyjeżdżasz, ale jak trwoga, to do Boga :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Doleciał Ale zimnawo dzisiaj było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Też mi się tak wydaje, ale możemy coś zorganizować "noworocznego" :naughty: :naughty:
-
Spociki Łódzkie
No niestety zbytnio wyboru nie mamy - Port :cool1:
-
Spociki Łódzkie
:decayed: Tak jest, nie wymiękamy :good: Ale spocik chyba jednak pod daszkiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Pogoda typowo na Port
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Nie, miałem wieczorem drobne problemy natury zdrowotnej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Będę próbował dzisiaj się wyrwać, ale to pewnie dopiero koło 21-ej
-
Spociki Łódzkie
Wszystkiego Najlepszego Staruszku :good: :good: :good: :good: :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
To była wyjątkowa sytuacja, teraz do Nowego Roku weekendy u mnie odpadają na 100%.