-
Spociki Radomszczańskie
Moglibyśmy kiedyś coś pomyśleć i jakiegoś grilla z browcem zrobić przy sobocie
-
Spociki Radomszczańskie
Ja bede na pewno.
- Spociki Radomszczańskie
-
Spociki Radomszczańskie
:grin:Oj tam, pozno jest i niedoczytalem dokladnie, w kazdym razie tez sie zjawie
-
Spociki Radomszczańskie
Niechcialbym Ci psuc planow na weekend ale 1 lipca jest we wtorek
-
[ALL B5] Short shifter
Dlaczego slaby pomysl skoro Ty skrociles drazek i mowisz ze jest ok? , tam dodatkowo wierca dziury w tym aluminiowym elemencie zeby wydluzyc dolne ramie jednoczesnie skracajac gorne tak jak ty, przy takim zabiegu efekt powinien byc jeszcze lepszy wlasnie ze wzgledu na wydluzenie dolnego ramienia.
-
[ALL B5] Short shifter
A moze by tak : AudiWorld Tech Articles ? Probowal ktos ?
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
Chociazby butaprenem mozesz przykleic, w przedliftach deska rozdzielcza tak ma ze sie rozkleja.
-
Spociki Radomszczańskie
Moze w najblizsza niedziele ? Skoro nie bylo 2 tyg temu.
-
Spociki Radomszczańskie
erapark spoko pomysł, ja tez sie jutro zjawie
-
Spociki Radomszczańskie
a już miałem przyjeżdżać na pierwszą niedzielę marca z tego Krakowa... czyli spot przełożony na 9go ?
-
Spociki Radomszczańskie
tempomat odpalony oczywiście hula aż miło a na spota nie wiem czy się zjawie teraz
-
Dziwny dźwięk podczas odpalania.
No u mnie rozrusznik do regeneracji Jak zimny pali całkiem przyzwoicie, jak gorący to ledwo kręci
-
Spociki Radomszczańskie
no chyba tak jak było powiedziane wcześniej pierwsza niedziela miesiąca czyli teraz 2.02
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
pokaż jeszcze jakieś fotki od boku kierownicy żeby było widać jak to siedzi na obudowie kolumny, zasłania zegary aż tak bardzo jak widać to na fotkach ?