Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny dźwięk podczas odpalania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, od jakiegoś czasu podczas odpalania silnika w moim A4 słychać dziwne piszczenie, początkowo pojawiało się ono tylko po krótkim postoju gdy silnik był już nagrzany, i nie pojawiało się przy odpalaniu na zimnym, dzisiaj piszczenie było też podczas odpalania po postoju przez noc. Załączam 2 filmiki na których udało mi się uchwycić dźwięk o którym mowa. Może ktoś z Was się spotkał z taką przypadłością i może powiedzieć co zaczyna padać, osobiście podejrzewam rozrusznik aczkolwiek czasami zdarza się że dźwięk ten się pojawia także krótką chwilę po odpaleniu, czyli gdy rozrusznik już nie pracuje.

Opublikowano

Zacznij od rozrusznika

Opublikowano

Kolego daj znać jakbyś znał już przyczynę. :)

Opublikowano

Jak dla mnie to tak jak wspomniał kolega cowboy1 -rozrusznik :)

Opublikowano
  • Autor

Sytuacja jest dziwna bo dzwiek ten pojawia sie bardzo losowo, jednego dnia tylko przy odpalaniu na cieplym, drugiego na zimnym po nocy a jeszcze innego nie wystepuje w ogole. Drugi filmik to bylo odpalanie zimnego i zdazylo sie to tylko raz i tylko raz z tak silnymi objawami. Ostatnio probowalem się dobrac do rozrusznika ale dostep jest taki ze mi sie odechcialo dosc szybko, zabiore sie za to ponownie i dam znac co udalo sie zdzialac

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

e co ty nie ma zle,ja w 40min wyjalem zmienilem bendixa i wlozylem z powrotem.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Problem rozwiązany.

W rozruszniku rdza + woda. Zero smaru. Nowe tuleje, szczotki i chodzi jak ta lala.

Dźwięk, który kolega zamieścił na filmiku, pochodzi z braku smarowania.

Opublikowano

Pali Ci lepiej w mroźnie dni ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No u mnie rozrusznik do regeneracji :) Jak zimny pali całkiem przyzwoicie, jak gorący to ledwo kręci

Opublikowano

A na zlocie to nie mówiłem że rozrusznik stracił tulejki. Tyle że wcześniej to było lekko słychać a teraz to już jęczy jakby miał się zaraz spalić.

Jak mówisz że rozrusznik ciężko wyjąć to polecam 2,5v6 tdi dla porównania.

Opublikowano

Wcześniej na mrozie jak odpalałem to rozrusznik pobierał tyle prądu, że aż żarówki na desce przygasały. Teraz mało nie wyskoczy. Chodzi to zupełnie inaczej.

Ten pisk, który słychać parę sekund po odpaleniu pojawiał się u mnie, raz na jakiś czas.

P.S dzisiaj była próba. -16C, świece dwa razy nagrzane i pali od kopa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.