Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rslj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rslj

  1. Przecież poniżej 20 km/h wspomaganie jest maksymalne niezależnie od trybu wybranego w ADS.
  2. Panowie, jaki jest koszt kalibracji ACC?
  3. Żeby sciągnąć dekor z deski, to trzeba (warto) zdemontować schowek.
  4. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie miasto 12L.
  5. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłem to, oddam po kosztach, bo mam 2G W zestawie jest czarny połysk i mat.
  6. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie miał ktoś problem w 3.0tdi CAPA z wyciekami paliwa z pompy wysokiego ciśnienia? Cały silnik mam zapocony od ropy po stronie pompy, nawet pod miską olejową.
  7. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robione u Aligatora w Katowicach https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438860212865212&set=pb.366330206784880.-2207520000.1383335908.&type=3&theater
  8. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja ostatnio kupiłem zderzak przedni sline i niestety "uszkodził się" w transporcie , czekam na zwrot pieniędzy. Tydzień czasu przez handlarza straciłem.
  9. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ma ktoś możliwośc sprawdzenia historii Audi po VIN?
  10. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to lipa.. czyli trzeba szukać panelu Grzesiek, a panel MMI ma ochronę komponentu? Nie ma ochrony Smiało sciagasz z tamtego pokretło i zapodajesz do siebie http://s19.postimg.org/vpx38hg6b/IMG_8207.jpg http://s19.postimg.org/sx3vogftv/IMG_8208.jpg A co jest w takim zestawie i ile kosztuje? U mnie na pokrętle w 2G w jednym miejscu jest zdarty lakier i strasznie mnie to drażni... Zestaw kosztuje 26 PLN 8K0 998 068 Ja znalazłem, że pokrętło do MMI 2G to - 8T0 919 069. Też bym sobie wymienił, a jest jakaś szczególna procedura wymiany? ale i cena wyższa ok 41 $. Kupiłem 8K0 998 068A i to nie jest do MMI 2G (schodzi mi folia na pokrętle), tylko do 3G, wygląda jak joystick, są dwa matowy i połysk. Jak ktoś potrzebuje oddam za grosze
  11. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale jakie masz opony, bo na aukcji są 255/35/19
  12. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Oczywiście, że miałem na myśli czy w ASO można kupić pod hak, bo że na allegro są to wiem. I zaraz pod Twoją odpowiedzią zapytałem Cię o nr części , ale odpowiedzi nie dostałem z wiadomego względu. Dzięki WRC za odpowiedź.
  13. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak z dziurą i bez A możesz podać nr tego z dziurą?
  14. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy dyfuzor sline jest w wersji z dziurą na hak?
  15. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie tak ma 48000.
  16. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    059903137AB - dla CAPA Dzięki. To jest porażka, że przy przebiegu 48 000 km, mam awarie, że bez lawety się nie obędzie. Awaria na środku skrzyżowania w samym szczycie:(, ale i tak dobrze, że to się nie zdarzyło jak byłem na delegacji, od tego czasu zrobiłem 15 km przebiegu.
  17. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Zerwał mi się pasek wieloklinowy, ma ktoś może jego numer i co tam się mogło jeszcze zpierniczyć?
  18. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie jest przypadkiem w jakims setupie transportowym?
  19. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co chesz porownać ? Mam sterownik z Avanta i mam wrażenie, że program TYŁ DSP nie gra jak powinien. W kombi faktycznie grał tył, a w sedanie przycisza tylko przód dziwnie to słychać.
  20. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam prośbę do posiadaczy B&O w sedanie, potrzebuję mapę adaptacji w sterowniku 47.
  21. Nie ma tam schematów, ale może okaże się pomocne AudiEnthusiasts Vag Com
  22. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak Ty to wyznaczasz? Z prawa Ohma wynika, że im większa impedancja tym mniejsze obciążenie prądowe wzmacniacza.
  23. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale w ASO pamietam że nie takie drogie. Tak przy okazji, co się dzieje z http://sklep.gajos.com.pl/sklep/sklep1.php
  24. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jasne, przednie są pewnie takie same.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.