Treść opublikowana przez rslj
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przecież poniżej 20 km/h wspomaganie jest maksymalne niezależnie od trybu wybranego w ADS.
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Panowie, jaki jest koszt kalibracji ACC?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Żeby sciągnąć dekor z deski, to trzeba (warto) zdemontować schowek.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem to, oddam po kosztach, bo mam 2G W zestawie jest czarny połysk i mat.
-
B8 TrOOOOp
Panowie miał ktoś problem w 3.0tdi CAPA z wyciekami paliwa z pompy wysokiego ciśnienia? Cały silnik mam zapocony od ropy po stronie pompy, nawet pod miską olejową.
-
B8 TrOOOOp
Robione u Aligatora w Katowicach https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438860212865212&set=pb.366330206784880.-2207520000.1383335908.&type=3&theater
-
B8 TrOOOOp
No ja ostatnio kupiłem zderzak przedni sline i niestety "uszkodził się" w transporcie , czekam na zwrot pieniędzy. Tydzień czasu przez handlarza straciłem.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ma ktoś możliwośc sprawdzenia historii Audi po VIN?
-
B8 TrOOOOp
to lipa.. czyli trzeba szukać panelu Grzesiek, a panel MMI ma ochronę komponentu? Nie ma ochrony Smiało sciagasz z tamtego pokretło i zapodajesz do siebie http://s19.postimg.org/vpx38hg6b/IMG_8207.jpg http://s19.postimg.org/sx3vogftv/IMG_8208.jpg A co jest w takim zestawie i ile kosztuje? U mnie na pokrętle w 2G w jednym miejscu jest zdarty lakier i strasznie mnie to drażni... Zestaw kosztuje 26 PLN 8K0 998 068 Ja znalazłem, że pokrętło do MMI 2G to - 8T0 919 069. Też bym sobie wymienił, a jest jakaś szczególna procedura wymiany? ale i cena wyższa ok 41 $. Kupiłem 8K0 998 068A i to nie jest do MMI 2G (schodzi mi folia na pokrętle), tylko do 3G, wygląda jak joystick, są dwa matowy i połysk. Jak ktoś potrzebuje oddam za grosze
-
B8 TrOOOOp
Ale jakie masz opony, bo na aukcji są 255/35/19
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Oczywiście, że miałem na myśli czy w ASO można kupić pod hak, bo że na allegro są to wiem. I zaraz pod Twoją odpowiedzią zapytałem Cię o nr części , ale odpowiedzi nie dostałem z wiadomego względu. Dzięki WRC za odpowiedź.
-
B8 TrOOOOp
Tak z dziurą i bez A możesz podać nr tego z dziurą?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy dyfuzor sline jest w wersji z dziurą na hak?
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie tak ma 48000.
-
B8 TrOOOOp
059903137AB - dla CAPA Dzięki. To jest porażka, że przy przebiegu 48 000 km, mam awarie, że bez lawety się nie obędzie. Awaria na środku skrzyżowania w samym szczycie:(, ale i tak dobrze, że to się nie zdarzyło jak byłem na delegacji, od tego czasu zrobiłem 15 km przebiegu.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Zerwał mi się pasek wieloklinowy, ma ktoś może jego numer i co tam się mogło jeszcze zpierniczyć?
-
B8 TrOOOOp
A nie jest przypadkiem w jakims setupie transportowym?
-
B8 TrOOOOp
A co chesz porownać ? Mam sterownik z Avanta i mam wrażenie, że program TYŁ DSP nie gra jak powinien. W kombi faktycznie grał tył, a w sedanie przycisza tylko przód dziwnie to słychać.
-
B8 TrOOOOp
Mam prośbę do posiadaczy B&O w sedanie, potrzebuję mapę adaptacji w sterowniku 47.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Nie ma tam schematów, ale może okaże się pomocne AudiEnthusiasts Vag Com
-
B8 TrOOOOp
Jak Ty to wyznaczasz? Z prawa Ohma wynika, że im większa impedancja tym mniejsze obciążenie prądowe wzmacniacza.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
A do 3g+ jest chyba inny przycisk ADS?
-
B8 TrOOOOp
Ale w ASO pamietam że nie takie drogie. Tak przy okazji, co się dzieje z http://sklep.gajos.com.pl/sklep/sklep1.php
-
B8 TrOOOOp
Jasne, przednie są pewnie takie same.