Treść opublikowana przez honda
-
[ALL B5] Co to za przycisk?
Jest tak jak koledzy wyżej piszą, miałem tak samo aby to usunąć trzeba odciąć przewód od zasilania halogenów nie pamiętam ale hyba zielono biały przy wtyczce od instal. samochodowej.
-
[B5 ADR] Automatyczny włącznik świateł
Jesze raz wielkie dzięki i zabieram się do roboty
-
[B5 ADR] Automatyczny włącznik świateł
Dzięki kolego za schemat muszę u siebie podłączyć bo denerwuje mnie włączanie świateł , zastanawiam się co ma na celu zastosowanie diod (żeby prąd płynął w jednym kierunku ), mam jeszcz jedno pytanko odnośnie bezpiecznika ma być wpięty pod zacisk A ?. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Oryginalne głośniki
Myślałem, że do się coś wycisnąć z fabrycznych głośników
-
[B5 AEB] Oryginalne głośniki
Dzięki za odpowiedzi , chociaż spodziewałem się, że będzie lepiej
-
[B5 AEB] Oryginalne głośniki
Witam, koledzy zastanawiam się, czy podłączenie orginalnych głośników pod wzmacniacz i wyciszenie drzwi przyniesie jakiś efekt. Mam radio JVC w bagażniku skrzynię z głośnikiem GMS 9300, w aucie nagłośnienie nokia. Jak dla mnie gra nawet fajnie, ale zastanawiam się czy można coś polepszyć nie wymieniając głośników. Jeśli tak to jaki wzmacniacz polecacie myślałem o starym magnacie clasic 360 Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Witam, koledzy mam pytanie dotyczące podłączenia węży z cieczą chłodzącą do parownika, bo u siebie mam podpięte do dolnego króćca wąż od chłodnicy oleju a do górnego od nagrzewnicy. Rozmawiałem z kolegą który mówi, że na dolny powinno być podany przewód który szybciej się nagrzewa. Ciekaw jestem czy jest jakaś różnica
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witam, koledzy od niedawana jestem szczęśliwym posiadaczem audiczki , może dołączyłbym do Was
-
[B5 AEB] Działanie ogrzewania
Miałem już kilka samochodów i szybciej łapały temperaturę, może ten model ma jakiś wydajniejszy układ chłodzenia
-
[B5 AEB] Działanie ogrzewania
Witam, chciałem zapytać właścicieli audiczek z silnikiem 1.8T, jak szybko łapie tem. silnik. U siebie wymieniłem termostat ( chyba niepotrzebie), na blacie jak silnik się zagrzeje pokazuje cały czas 90, na klimatroniku też 90, wydaje się wszystko dobrze. Chodzi mi o to, że ciepłe powietrze leci dopiero po przejechaniu 3 km., a silnik łapie 90 po ok. 7 km. Wydaje mi się, że trochę za długo to trwa. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 09:09_________________________________________________A czy ktoś z was zastanawiał się nad zamontowaniem czegoś takiego http://allegro.pl/grzalka-12v-dodgrzewacz-nagrzewnica-elektryczna-i1272319221.html
-
Elektryczna nagrzewnica w TDI
Szkoda, że we wszystkich autkach nie montowali ;(
-
[B5 AEB] Pytanie o wentylator
Właśnie muszę to sprawdzić
-
[B5 AEB] Pytanie o wentylator
Witam, koledzy nie działał mi wentylator od klimy poczytałem na forum i problemem były zawieszone 2-e szczotki . Teraz wiatrak kręci się aż miło tylko, że nie jest za specjalnie zimne powietrze. Auto niedawno kupiłem i może jest mało czynnika. Tylko czy jak będzie mało czynnika to wiatrak nie powinien się wyłączyć Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Frezowanie gniazd zaworu
Raczej chodzi o szlifowanie gniazda zaworowego i zaworu, robi się to po to żebu zawór szczelnie zamykał (nie puszczał kompresji)
-
[ALL B6] Moduł haka
Witam, podłącze się do tematu też interesuje mnie czy potrzebny jest moduł, co się stanie jakby kable wpiąć pod lampe
-
[B5 AEB] Problem z układem chłodzenia
Uszczelka pod głowicą do wymiany :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Jednak nie doczytałem myślałem że zaspawałeś tylny mechanizm Powodzenia. Swoją drogą to jesteśmy prawie ziomki
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Witam, czytałem cały wątek i wg mnie zaspawanie torsena daje nam napęd na sztywno tylnych kół tak jak w gokardzie, kładzie. Można jeździć na wprost ale na zakrętach koło po zewnętrznej będzie kręcić się szybciej od koła po wewnętrznej. Po to jest mechanizm różnicowy, żeby niwelować różnicę tych prędkości. Żywotność tokiego rozwiązania :gwizdanie: za pomysł.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich gorąco, chociaż dzisiaj nie jest to konieczne Jeszcze nie mam swojej wymażonej audiczki A4 avant 1.8T quattro, ale chyba już niedługo. Mam jedną na oku jak możecie rzucić fachowym okiem to byłbym wdzięczny. http://moto.allegro.pl/item1151905762_quattro_1_8turbo.html [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]