Treść opublikowana przez grandmaniek
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
nie ma problemu. Ja mogę swoją pokazać :-) Jak coś to w piątek lub sobotę możemy się omówić :-)jak znasz fajna miejscówkę to wal śmiało Moja jest już na ten rok no wlasnie nie mam pomysłu na fajne foto. Widzisz byłbyś na spocie tam moglibyśmy fotke pstryknąć
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
nie ma problemu. Ja mogę swoją pokazać :-)
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
pozdro pozdro dla Was
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
ja byłem, było jeszcze kilka a4 ale brakowało chyba trochę organizacji. 3 audi obok siebie, 100 metrów dalej też 2 audi, miedzy czasie przyjechała jeszcze jakaś a4 i w sumie każdy rozszedł się w swoją stronę. My z Tomkiem i Radkiem wypilismy kawkę przy Jezusie i to tyle :-)
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
to co jedziemy?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
1 maja jestem za juz napisalem na fb wiec oczekuje. to może zróbmy listę i może jakiś plan na ten dzień dalej cisza
-
Spocik Lubuski :)
Chyba nie 1 maja planowany jest spot w Swiebodzinie... wiecie???
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
to kiedy i gdzie?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
to co koledzy damy rade? bo widze że każdy ma coś hehehe
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
a na jak długo?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
ale święta są później. Teraz nie ma jeszcze świąt, Sam spędzam czas z rodziną więc rozumiem Cię doskonale. ;-)
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
to może w niedzielę BIG MAC w ZG? Co Wy na to?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja też chętny na spot. FKR
-
Poduszka skrzyni biegów
Witaj, nr 8E0399115 jak byś chciał mam taką poduszkę z łapą (używane) za 150zł. Jak cos to pisz na meila.
-
[B6 AWX] Kasowanie inspekcji, a wyświetlanie informacji
Witam, koledzy. Mam pytanko skasowalem przyciskami przy liczniku napis service po wymianie oleju . Teraz wyswielta mi (po przejechaniu ok 650 km) informację o następnej wymianie oleju po nacisnieciu guziczka z kluczem, a prędzej wyświetlało mi tą informację po przekręceniu kluczyka. Czy mogłem zrobić coś nie tak? stosowałem się do wskazówek jak tutajhttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0 pozdrawiam Mariusz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów. Jestem nowym użytkownikiem Audi A4 B6 AWX avant z 2002 roku. Mariusz.