Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zawadziu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Może być jeszcze przepływomierz walnięty.
  2. Dzięki bardzo. Już kupiłem nową oryginalną, takie rzeczy jak poduszki, amortyzatory, klocki itd. kupuje zawsze nowe.
  3. zawadziu opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam! Mam problem, ponieważ pękło mi mocowanie poduszki skrzyni biegów(ten trójnóg przy poduszce) i stuka przy zmianie biegów ruszaniu itp. Niestety nie wiem jaki jest nr mocowania wraz z poduszką. Czy są jakieś zamienniki np lemfordera wraz z tą łapą? Mój nr vin WAUZZZ8E13A244706 Chodzi mi o ten element nr 10
  4. Dokładnie to jest to. Ja też parę dni temu wymieniałem osuszacz i to ten właśnie nr, jedynie co pamiętałem to śruba m8 i końcówka C w nr części.
  5. Są 2 rodzaje osuszacza ten o ile dobrze pamiętam jest stosowany od 2003 roku. Różnią się wielkością otworów i śrubami. Szukaj ze sruba m8 lub z koncowka C w nr części. Najlepiej sprawdź w etce po vin jaki masz
  6. Dzięki, to już wiem dlaczego mam taka szparę między reflektorem, a zderzakiem po stronie pasażera, gdzie latem dokręcałem te nakrętki po wymianie zderzaka.
  7. W odbojniku(element nr 3) masz dwie nakrętki, które musisz wkręcić. Jak tego nie zrobisz to będzie Ci się obracać śruba razem z tą nakrętką i nie wkręcisz jej.
  8. Miałem przez chwilę pewną obawę jak się naczytałem, bo wcześniej miałem olejożerne 1.4 w golfie IV, ale jest ok jozek726: zderzak ogarnięty będzie + jeszcze jakieś tam drobne zadrapania
  9. Jak kupiłem auto to myślałem, że to jest bogate wyposażenie i nie chciałem w nim nic zmieniać Dopiero potem przejrzałem wątki na tym forum i się dowiedziałem, że tyle wypasu może jeszcze być Co do silnika to nie byłem zarejestrowany na forum i nie znałem negatywnych opinii Przejechałem nim już 7 tys km od zmiany oleju po kupnie i u mnie nic nie ubyło, więc nie jest taki zły jak go malują
  10. Po golfie IV 1.4 przyszedł czas na coś większego i mocniejszego Nabyłem w Niemczech lekko uderzoną AUDI A4 AVANT 2003r 2.0 benzyna od pierwszego właściciela serwisowany do końca za dobry $ Trzeba było jakoś posklejać, żeby dojechać do Polski Z wyposażenia trochę golas :-( -Na pokładzie 4xAirbag +2x kurtyny boczne -Pełen FIS z zasięgiem i kontrolą żarówek -Climatronic 2strefowy -Audi audio system harman/kardon: wzmacniacz+ 8 głośników + 1 centralny na desce+ 1 subwoofer w boczku bagażnika -Przygotowanie pod telefon -Pakiet chrom i połysk wokół szyb -Podłokietnik przód i tył. -Podświetlane kratki nawiewów i podłokietnik -Tylna kanapa dzielona z otworem na narty wraz z workiem -Centralny zamek z funkcją komfort(domykanie szyb z pilota) -4xElektryczne szyby -ESP z ASR -Skórzana kierownica, ręczny, lewarek -Podgrzewane spryskiwacze przedniej szyby Z wyposażenia w myaudi Naprawa Dołożenie lamp xenon Przyciemnienie tylnych lamp Zmiana radia na JVC R811 z Bluetooth No i aktualny przebieg Muszę jeszcze pomalować przedni zderzak co najprawdopodobniej stanie się w grudniu
  11. 5x N90948902 M6X15 to są te z góry widoczne po otwarciu maski oraz jedna po otwarciu drzwi, z dołu błotnika przy drzwiach dla nr vin poniżej 8E-2-160 000 4X N90948902 M6X16 powyżej tego nr vin 4X N90949302 M6X15,5, śruba do mocująca do pasa przedniego 1X N90808503 M6X25 i jeszcze są do wspornika błotnika ale nie mam nr (5X- 5 śrub, 4X - 4 śruby itd.)
  12. Wcześniejszy nr z końcówką AC zastąpiła nowa część z końcówkami AF i AG
  13. Witam wszystkich! Parę dni temu zakupiłem w Niemczech a4 b6 avant lekko uderzoną, ale to się zrobi. Za to plusem jest serwisowanie do końca w audi! Mam nadzieję, że z Waszą pomocą szybko znajdę potrzebne nr części do naprawy. Wcześniej miałem malucha, punto 1.7 TD, golfa IV 1.4 no i teraz nastała kolej na coś lepszej klasy Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.