Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie przedniego zderzaka.


Pan-Paluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie mocowania przedniego zderzaka. Jest on mocowany na 2 długie śruby o numerze 8E0807199B które przechodzą przez "teleskopy" co trzymają zderzak:wink: Tylko nie wiem w co są one wkręcane, czy tam powinny być jeszcze jakieś nakrętki?:kwasny: Proszę o informacje jak one są mocowane i ewentualnie numer części:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak śruba numer 6 przechodzi przez "teleskop" numer 3. Ale ta śruba jest gwintowana i w co powinna się wkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak śruba numer 6 przechodzi przez "teleskop" numer 3. Ale ta śruba jest gwintowana i w co powinna się wkręcić?

No widzę i szukałem tam nakrętki czy coś ale nic nie widać

A w tej belce zderzaka (3 ) nie ma gwintu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wkładam śrubę i przechodzi bez oporu, może mam gwint zerwany:kwasny: dlatego chciałby się dowiedzieć jak to jest montowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wkładam śrubę i przechodzi bez oporu, może mam gwint zerwany:kwasny: dlatego chciałby się dowiedzieć jak to jest montowane.

A ta śruba wystaje po nad belkę czy jest równa z nią po włożeniu

Bo jak wystaje to chyba powinna być nakrętka ,a jak jest równo albo prawie równo to raczej powinien być gwint w środku

Może ktoś inny Ci pomoże ...Ja więcej nie potrafię ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i jak, nikt z was nie ściągał przedniego zderzaka:decayed: jak to jest z tą śrubą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego uderz z tym pytankiem na division b6 tam chłopaki wiedzą co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odbojniku(element nr 3) masz dwie nakrętki, które musisz wkręcić. Jak tego nie zrobisz to będzie Ci się obracać śruba razem z tą nakrętką i nie wkręcisz jej.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/491498d0fb63.jpg

Opisane przez kolegę nakrętki służą do regulacji wysokości zderzaka (a tak na prawde to tymi nakrętkami powinno sie regulować tylko luz pomiędzy odbojami a belka) a nakrętka specjalna zamocowana jest na belce aluminiowej

Belka_zderzaka.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...