Treść opublikowana przez BROMKALUKASZ
-
[B6] uszczelka czy regulacja
Witam, wczoraj byłem na myjni ręcznej po myciu zauwazyłem że przez tylne drzwi z jednej i drugiej strony wlała sie woda nie była to jakas ogromna ilośc ale plamy na siedzeniach były, mało tego podczas jazdy powyżej 60-80 słysze dzwięk wpadajacego powietrza na dłuższa mete strasznie to denerwuje. Czy pwoinienm jechac z tym do sewisu żeby sprawdzili i wymienili no nie wiem np. uszczelki a moze tylko drzwi wystarczy podnieść.(sprawdzałem czy nie ma luzów i mi sie wydaje ze nie ma) Naprawiał ktoś z was coś takiego, jeśli tak to jakie sa koszta?? Pozdrawiam teeemat pre_pl[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 16:14 _________________________________________________Poczytałem troche postów na temn temat, ale nigdzie nie było nic napisane i tych przeciekach i jak piszecie ze wam świszczy to przy dużych prędkościach a u mnie czasem to już przy 70 słychac i to nie jeste "jakies tam pitu pitu" tylko konkretbny szum, a co do uszczelek to zdaje mi sie ze nie powinny byc sprciałe młode jeszcze śa to jest rocznik 2003, wiec mam nadzieje ze to chodzi o wyregulowanie drzwi tylko troche to dziwne ze wszystkich czterech, oby uszczelek nie trzeba było zieniac bo to juz będzie ostry koszt.
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
własnie dzwonił mówi że jest do odbioru, a rolki nie trzeba było zmieniac powiedział "że jest taka fajna ze wystarczyło łożyska nasmarować olejem (czy czymś tam)" po 18 odberamm zobaczymy na ile mnie skasuje[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 17:13 _________________________________________________Cały koszt z wymianem sprzęgła, i łożyska to 380zł a roli nie trzeba było wymieniać wystarczyło naoliwić i jest ok.
-
[B5 AHU] Do 110km/h ekstar powyżej muli ?
Dobrze mówi nie daj się w pakować w niepotrzebne koszta. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
ja mam problem z kupnem roli napinacz, to znaczy kupiłem ja dzisaj kosztowała 70 zl, mam ndzieje ze nie bubel rzaden. czekam na telefon od mechanika mieli rozebrac i sprawdzić czy wogóle bedzie pasowała
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
Ok dzięki za informacje.Zamykam temat
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
no to u mnie tez tyl +rolka(110zł)+robocizna(pewnie z jakieś200-250zł)
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
cena juz za wszystko. To sprzęgło kosztuje 250zł a sama rolka 110zł + powiedział że może jeszcze jakieś szczotki
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
Witam we wtorek jade do mechanika z alyternatorem stwierdził że należy wymienić sprzęgło(w alternatorze) i rolke napinacza(sam plastikowa rolka) całośc zabiegu wycenił na 500-600zł (powiedział że to sprzegło jest tak zaprojektowane ze po 120 tyś ma sie rozwalić i dziwi sie ze u mnie przy 180 jeszcze nic sie nie stało) Powiedzccie czy nie za drogo sobie za to liczy?? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
czyli jaki ja mam w końcu??
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
no właśnie, ja mam rocznik 2003
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
wielkie dzieki [br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 15:17 _________________________________________________panowie to jaki ja mam kod silnika mam 6biegowa skrzynie, przy wymianie powiedziałem ze to jes awx a oni sie nie przyczepili to jak to wkoncu jest??
-
[B6 AWX] ,,Dziwne rzęzienie"czy przesadna nadwrażliwość
Witam ciekawa sprawa odkąd puściły mrozy rzadnego rzężenia już nie ma chodzi elegancko. Czym to moze być spowodowane,bo raczej od rozgrzania to nie zależy gdyż jaadc do rodzinki oddalonekj o 100km w wigilie rzężenie nie sutałlo, a od3 dni całkowicie zanikło.
-
[B6 AWX] ,,Dziwne rzęzienie"czy przesadna nadwrażliwość
czyli bede musiał do mechanika podjechać, ciekaw jaki jest koszta naprawy i częśći. Masz moze gg??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2008, 10:48 _________________________________________________Widze ze masz fure o identycznych parametrach jak moja, nawet ten sam rocznik jaki masz przebieg??
-
[B6 AWX] ,,Dziwne rzęzienie"czy przesadna nadwrażliwość
powiem szczeze ze jestem zielony w tych sprawach bede musiał jechac do mechaniora. Powiedz zczy moge z tym jezdzic bez obawy ze cos walnie??
-
[B6 AWX] ,,Dziwne rzęzienie"czy przesadna nadwrażliwość
175000 tys rozrzad razem z pompa był wymieniany jakis miesiac temu a to soie zaczeło jakiej 10 dni temu
-
[B5 AHU] Do 110km/h ekstar powyżej muli ?
Witam! na Twoim miejscu zgłosił bym sie do doktorka z tym autem. To jest niewiarygodne , ze auto marki nie buja ponad 110. Byćmoże problem dotyczy filtra, ale najlepiej niech to zbadaja. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] ,,Dziwne rzęzienie"czy przesadna nadwrażliwość
Witam Szanownych Państwa! Po odpaleniu auta niezaleznie czy jest rozgrzany czy nie wydaje mi sie , że po lewej strony pod maską słyszę rzęzienie. Gdy lekko przygazuje i obroty przekroczą 1000 rzęzienie ustaje a gdy obroty znów spadna na ok.1000 rzęzienie pojawia się ponownie. Na wolnych obrotach jest podobnie. P. S. Czy może mieć to zwiazek z alternatorem?
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
ok.Ale jak z tym olejem czy możecie polecić naprawde dobry olej, i czy jest mozliwośc zamówienia go przez internet??
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
Panowie to jak z tym olejem jaki ma być??
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
NO BO TAK CHYBA JEST . pRZYNAJMNIEJ JAK SPRAWDZAŁEM W NECIE TO MAM AWX I JAK MI ROZRZAD WYMIENIALI TO TEŻ IM TAKIE DANE PODAŁEM ZRESZTA SAMI BY SIE ZORIENTOWAL JAK BY COS NIE TAK BY ŁO zmień pisownie (duże litery na forum oznaczają że krzyczysz... ) - alv
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
ja biore sie za to wiosną jak pogoda będzie sprzyjająca.
-
Polecane opony zimowe
Ja wymieniłem opony już w listopadzie a sniegu jak nie było ta nie ma, a zchęcią bym je przetestował(dunlop). Przy wymianie zerwali mi kabel od abs nie ma to jak profesjonaliści. Jedno moge stwierdzić mimo ze nie ma sniegu to na letnich jak był przymrozek tp wpadałem z wpośliz(na moście) a na zimówkach jak ręka odjąć
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
nie mogłem poruszać drążkiem.Dzis tez normalnie działay)to znaczy zmałym oporem na jedynce ) Nie wymieniałem nic wystarczyła jedna dalsza podróz i puściło[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 22:50 _________________________________________________Chyba zbiore sie w sobie i pojade wymienić olej, jaki byście mogli polecic( chodzi mi o najlepszy dostępny)? a4 1,9TDi manual 6 biegowy. Czy jest jakis pewny sklep internetowy w którym mozna zamówić?? Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku!! :>
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
zdaje mi sie ze wszystko ok od 2dni nic sie nie dzieje
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
Więc bede musiał skontaktowac sie z mechanikiem,albo do serwisu pojade ciekawe ile to może kosztować(z reszta na doobra sprawe to nawet jeszcze nie wiem czego to jest pzyczyną czy to żeczywiście przeracowany olej lub jego brak?) prawdopodobnie bede musiał jeszcze pojezdzic z takim stanem. Dzis z rana tez miałem ten problem ale po 5 min powoli sie rozrusząły a po 10 to juz normalnie chodziły.[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 15:44 _________________________________________________Np dzis rano po dopaleniu samochodu(a zaznaczam ze było zimniej niż wczoraj )biegi chodziły naprawde niezle z tym ze wczoraj na wieczor zrobiłem 100km, moze był rozgrzany i nie zdążył zastygnąc,chociaz z drugiej strony to miał na to ponad 12 godzin juz sam ne wiem co to moze być