Treść opublikowana przez BROMKALUKASZ
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
Siemka.Pnowie mam problem wczoraj po mroznej nocy odpalam samochod a tu lipa, odlapic sie odpalił bez problemu ael biegi ani rusz ani w przód ani w tył, dopiero po ok 10 min drgneło czy to normalne u disla?? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] temp płynu chłodniczego ??
no ale jak by to było cos z płynem to chyba kontrolka cały czas by sie paliła a nia gasła[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 14:24 _________________________________________________ona wyświetliła sie na cały ekran a nie u góry[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 14:35 _________________________________________________mam nadzieje ze to nic poważnego. kURCZE WCZORAJ RANO ZOSTAWIŁEM SAMOCHOD , MECHANIOR DO MNIE DZOWNI I MOWI ŻE SAME CZĘSCI KOSZTUJA 1100ZŁ I DO TEGO WYMIENIAŁEM JESZCZE FILTR PALIWA. i CO MNIE SPOTKAŁO ZA CAŁĄ NAPRAWE ZPŁACIŁEM 1150ZŁ TYLKO.cIEKAWE CZEMU
-
[B6 AWX] temp płynu chłodniczego ??
kurcze jak nie urok to sraczka , ostanio jak mi wymieniali koła to zerwali kabel od abs
-
[B6 AWX] temp płynu chłodniczego ??
była
-
[B6 AWX] temp płynu chłodniczego ??
nie wiem , czy to cos powaznego skoro szybko sie wygasilo i przy drugim odpaleniu fury juz sie nie pojawiło? Czy to moze miec zwiazek z wymiana rozrzadu ze cos mi skopali??
-
[B6 AWX] temp płynu chłodniczego ??
witam mam pytanko co oznacza symbol" coś w kształcie termometru z boku trzy kreski a podspodem jakby woda płyneła" Komunikat ten pojawił mi sie po odlapleniu auta pokazywał sie ok 1 min i zgasł. PS WCZORAJ MIAŁEMWYMIENIANY ROZRZĄD. POZDRAWIAM * nazywaj wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]
-
[B6 AWX] Dziwny symbol na komputerze po zmianie opon
pojawiło się " koło i po jednej jego stronie trzy kreski i po drugiej 3 kreski przerywane dopasowane do okręgu" Kurde nie wiem czy stare koła tego nie maja aczkolweik sa zakładane fabrycznie wiec może
-
[B6 AWX] Dziwny symbol na komputerze po zmianie opon
czyli musze sprawdzic czy kabelek sie nioe odlaczył
-
[B6 AWX] Dziwny symbol na komputerze po zmianie opon
Padłeś powstań :bicz3: Mi sie zdaje ze najprawdopodobniej sie rozłączyły, bo konczyć sie ne maja prawa sa nowe. Ten ziom coz mieniał mówił że koło musi sie zcentrować czy cos takiego.
-
[B6 AWX] Dziwny symbol na komputerze po zmianie opon
Jak to za mało sugerujesz ze mi zwineli!!
-
[B6 AWX] Dziwny symbol na komputerze po zmianie opon
Witam dziś zmieniłem opony z letnich na zimowe, po odpaleniu silnika na komputerze pojawił sie sumbol "koła a po jego boagach jeszcze jakies kreseczki" co to może oznaczać?? Pozdrawiam P.S letnie były 16 a zimowe 15
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
co 120 tyś
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Mi powiedzieli ze wymiana rozrządu z pompą wodną w aso wyniesie mnie 1300 zł. (ciekawe jakie częsci wliczyli w wymiane tego rozrządu) P.S wacham sie czy wymieniać W VW czy u rogala.
-
Polecane opony zimowe
Witam będę chciał pod konic pażdziernika zmienić opony na zimowe mylse o 195/65 r15 (aktualnie posiadam 205/55 R 16) Oto link do opon które chce kupić http://opony.com/opony/631_dunlop_sp_winter_sport_m3.html
-
wymiana filtrow klimatyzacji
Bez kitu zajebbiste forum i ludzie .Szacuneczek :oklaski: adadur: Proszę sie powstrzymywać o tego typu wypowiedzi które nic nie wnoszą do tematu pierwszy raz daję od razu ostrzeżenie z poziomem 2.Od tej pory posty będą przez jakiś czas moderowane. Dość tego typu postów ! [pre_pl]
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To może lepiej lac poł syntety?? P.S który jest lepszy pełny czy poł syntetyk A Ty kupiłeś benzynę ? To dział dla benzyny tak generalnie.... W temacie dizli jest już wszystko o olejach [pre_pl]
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie z tej dyskusij to ja juz nic nie wiem jutro wymieniam olej mam przebieg 170000 chce zalać pełny syntetyk mobil 1 5w/50 co myślicie. P.S jestem zielony w kwesti olei kiedy lac pełny syntetyk a kiedy poł syntetyk i mineralny??
-
alusy a zima
Ale może są jakieś inne metody??
-
alusy a zima
Witam jak zabezpieczyć alusy przed zimą a dokładnie rzed solą??
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Sorka juz zmieniłem , kurcze co to może trzeszczeć
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Jeżdze juz swoim autkiem 3 dni hi Zauważyłem że jak wjeżdzam na jakieś wyboje to trzeszczą plastiki . myslałem że w audi częsći sa tak spasowane że nie powinno nic trzeszczeć, czy to może być oznaka tego że był gdzies walony i żle go spasowali czy moze dlatego ze długo stał w komisie nie jeżdzony i plastki sie nie porościągały?? Nie widzisz jak nazywamy tematy ? Aleś zmienił nazwe... na "co to"... no nie mogę.. [pre_pl]
-
Jak lipa i jej soki wpływają na lakier auta?
:oklaski: No prosze jaka obszerna wiedza "profil biologiczny kończyłeś :oklaski:" Dzięki za info.
-
Jak lipa i jej soki wpływają na lakier auta?
Witam mam problem co umyje samochód to na parkingu naleci mi na niego jakaś wydzielina z lipy, cały się klei w VW powiedzieli że jak to zaschnie to polerka jak nic. Jest może coś, co zabezpieczy lakier??
-
[B6 AWX] Audi A4 1,9
Witam dzis stałem sie szczęśliwym(mam nadzieje)posiadaczem audi. Tylko mam jeden problem w komputerze jest opcja "check" jak jechałem ze sprzedawcą popołudniU to jak sie to nacisneło to pokazywał cały stan od oleju po wszystkie wazne rzeczy:) (zaznaczam jedno światło jest spalone). Po czym jak teraz chce sprawdzic chEck Pojawia sie napis "ABBENDLICHT LINKS" (Z TYM żE PRZY BADANIU TECHNICZNYM MECHANIK COS TAM MAJSTROWAL PRZY śWIATEłKU BO CHCIAł ZOBACZYC JAKA żARóWKA TAM JEST MOżE ON COS ODłąCZYł. POZDRAWIAM zamykam, jak bedą fotki napisz do moderatora i otworzy. pytanie zadaj w odpowiednim dziale
-
Mechanik w Płocku
Juz niedługo stane sie szczęsliwym(mam nadzieje)posiadaczem audi a4 1,9tdi, możecie polecic mi dobrego mechanika z płocka lub okolic?? Przedtem miałem seicento :thumbup:1.1 wspaniała fura kupiona z saloony 5 lat nie wiedzialme gdzie to ma silnik ale w koncui zrobiła sie za mala więc opyliłem i to własnie przez nia nie mam rozeznania w warsztatach :>