Lukasz56

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Lukasz56

Reputacja

1. Regeneruję odbłyśniki w b6, zamierzam po tym zabiegu wrzucić w soczewkę jakieś Ledy, polecacie coś co ładnie świeci i nie wywala błędu spalonej żarówki na desce?
  2. Kto z forum sprzedaje oryginalne zestawy rozrządu?
  3. Ktoś tym materiałem oklejał podsufitkę?Jak to wyszło?Dostałem próbkę tego materiału ale jednak ma on inną strukturę jak oryginalny z s-line.Ma ktoś fotki finałowej roboty po oklejeniu?
  4. MODERATOR a co to masz za poziome ciemne kreski na wyświetlaczu?To wypalone piksele?
  5. A to jakoś potwierdzone , że ten pierwszy drążek jest lepszy?To dlaczego ten niby bez gumy jest 30% droższy?
  6. U mnie jest zwykła instalacja audio i nie mam kabelka CAN więc czeka mnie rezanie jeśli sie zdecyduję na Concerta. Tak samo czeka mnie rozwiązanie problemu z głośnikami, w tej chwili na niefabryczne radyjko ciągnie 8 głośników i gra bardzo dobrze. Strasznie kłopotliwa w moim przypadku ta zamiana na ori... Kolego poradziłeś sobie z przekładką na oryginalne radio?U mnie też jest wiązka na 8 głośników i nie wiem jak ten problem rozwiązać bo w Concert 2 sa tylko 4 wyjscia..