Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szefolec666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zrobiłem test zegarów i wskazówki działają bardzo dobrze wszystkie czujniki itp chodzi jak należy i żadnego błędu nie wykryło mi Co mam dalej robic? Czy to możliwe że to czujnik ABS któryś nawalił albo jakaś piasta? Już nie mam siły na to a jeździ się naprawdę źle gdy nie wiesz ile dokładnie jedziesz [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:35_________________________________________________Czy to może wina czujnika prędkości inaczej impulsomierza zamontowanego w skrzyni biegów ?
  2. Witam, ja mam ten sam problem z licznikiem caly czas wariuje mi wskazówka prędkościomierza robiłem test licznika i wszystko chodzi tak jak powinno nie ma żadnego błędu.. Co moge teraz zrobic? Gdzie szukac przyczyny? Czy to może byc czujnik ABS albo piasta któraś walnięta i przez to mi licznik wariuje?
  3. Dlaczego dziwne? Inne liczniki były w tych rocznikach ? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:06_________________________________________________A może byc też to ze mam któryś czujnik ABS walnięty albo któraś piasta? Bo w sumie ABS mam sprawny działa i nic mi się nie wyświetla że mam jakiś błąd, a słyszałem ze to może byc od ABSa albo że ABS jest dobry a piasta któraś walnięta jest i oszukuje na liczniku to prawda czy to jakaś teoria "doktora cycka z epoki kamienia lizanego" ?
  4. No własnie nie mam VAGa i nie mam jak sprawdzic a znowu jechac do elektromechanika i zaplacic mu tylko za to zeby mi powiedziec ze bledu nie ma tylko licznik do wymiany to mnie na takie imprezy nie stac A co to jest to NSI? Ze angielska wersja? Ja mam ten typ http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1-6-licznik-8d0919033c-i1832218593.html
  5. Aha i jesli to nic mi nie da to da sie to naprawic czy pozostaje wymiana licznika tylko?
  6. Znalazłem i odkreciłem tylko na co teraz mam patrzec, co sprawdzic?
  7. A jak mozna zdemontowac zegary? Jest to jakis prosty sposób czy trzeba rozebrac pół kokpitu?
  8. Witam mam a4 z 95roku 1,6 benzyna, wczoraj coś mi ześwirowała wskazówka od prędkościomierza albo w ogole nie wskazywala prędkości albo przy jezdzie stałą prędkością nagle zaczeła podskakiwac a gdy zatrzymam samochód to ona dopiero po kilku sekundach opada do zera co to może byc? Da sie to samemu naprawic bez kupywania nowych zegarów? Pomóżcie błagam
  9. A mam takie pytanie ale nie wiem gdzie znalezc ten temat. Co ile sie wymienia pasek rozrządu w a4 b5??
  10. Czyli mowisz lac polsyntetyk 10w40 ?? Zadnego minerala nie zalewac??
  11. Mam audi a4 b5 95rok 1,6 benzynka i przejechane 222555tys kupilem auto 3 miechy temu i nie mam do niego ksiazki i nie wiem jaki olej był lany w silniku tez nic nie ma zadnej karteczki. Jaki byście radzili zalac olej?? Polsyntetyk czy juz raczej mineralny? Mechanik mowil mi o mineralnym 15w40 ale nie wiem czy mi nie zamuli i dobije silnika co wy o tym myslicie?? I jeszcze jedno co oznacza kontrolka " InI" ??
  12. Witam was jestem posiadaczem audi a4 b5 95r z silnikiem 1,6 benz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.