Skocz do zawartości

redziasom

Pasjonat
  • Postów

    65
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez redziasom

  1. Podpięcie pod komputer wykazało nieprawidłowości na drugim pompo wtryskiwaczu. Czy trzeba będzie go wymienić?
  2. Witam, Zaobserwowałem dzisiaj podczas jazdy dziwne zachowanie silnika. Do 140km/h wszystko było OK, a powyżej samochód zaczął dostawać drgawek jakby jechał po tarce. Przy odpuszczeniu pedału gazu było w porządku, ale po dodaniu już zaczynało się drganie. Po zatrzymaniu na poboczu silnik na wolnych obrotach cały czas drgał. Dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy. Co to może być za przyczyna???
  3. Witam, ja mam ten sam problem. byłem u paru mechaników i każdy rozkłada ręce. Konradoss może już wiesz co dolegało twojej furce, to będę wdzięczny za odpowiedż. pozdrawiam.
  4. dzięki za odpowiedz. czeka mnie właśnie wymiana aku i wolałem się upewnić co i jak.
  5. Witam, Mam pytanie w jakiej kolejności odłącza i podłącza się klemy w akumulatorze? Czy ma to jakieś znaczenie?
  6. widzę że zdania na ten temat są podzielone, ja jednak upuszczę trochę wiatru z opon i zobaczymy na wiosnę co będzie.
  7. Witam, ostatnio się dowiedziałem że dobrze jest upuścić ciśnienie w oponach letnich pozostawionych na "leżakowanie" na zimę w garażu. Macie może jakieś swoje zdanie na ten temat?
  8. Witam, ja miałem podobny przypadek. poziom oleju podniósł mi się o ok. 4cm. na bagnecie. po wymianie uszczelniaczy pompo wtryskiwaczy wszystko jest już ok.
  9. redziasom

    Dwumasa

    oczywiście że wymiana. polecam LUK. ja wymieniłem ok 40 tys.km. temu i nie mam żadnych problemów, przy okazji wymieniłem też sprzęgło.
  10. redziasom

    Dwumasa

    a może poduszki pod silnikiem już wywalone?
  11. witam, wymieniłem rozrząd na: - rolki INA - pasek CONTINENTAL - pompa METELLI i jeszcze pasek wielorowkowy (klinowy), też CONTINETAL koszt 547 zł.
  12. Witam, Po dłuższym postoju samochodu na parkingu, tylne tarcze i klocki nie równo zbierają. Przejechałem już ok 4 tys. km. i tarcze się nie dotarły. Co robić?
  13. polecam JARO-OIL na szyszkowej 39.
  14. ja też korzystam z usług JARO-OIL na szyszkowej, i polecam ten serwis. szybko i profesjonalnie.
  15. redziasom

    Buczenie 1600-2000RPM

    witam, Ja miałem podobny problem z buczeniem, było to strasznie denerwujące. Nie chcę Cię zmartwić, ale u mnie była to turbina i musiałem ją regenerować.
  16. ja swoim 1.9 BKE przy kompletnej załodze wyciągnąłem 200 km/h
  17. redziasom

    Co ile rozrząd w BKE?

    Witam, co do zwalania przodu to tak nie do końca. Ja ostatnio wymieniałem rozrząd i mechanik zrobił to bez zdejmowania zderzaka.
  18. redziasom

    sprzeglo i dwumasa

    WITAM, Ja wymieniłem dwumase przy 235 tys. Na wolnych obrotach waliło że ho ho i trzeba było cały czas mieć wciśnięte sprzęgło. Przy okazji wymieniłem też całe sprzęgło.
  19. Witam, Mam pytanko, gdzie w b-7mce znajduję się parownik klimatyzacji i jak się do niego dostać? Czy to coś skomplikowanego?
  20. a masz jakieś namiary bo nie mogę odszukać w necie?
  21. a jakieś tańsze opcje?
  22. witam, mam pytanie , muszę spolerować lakier na aucie. macie może jakieś polecone warsztaty w warszawie lub okolicach?
  23. Witam, Mam pytanie, gdzie się znajduje parownik klimatyzacji i jak się do niego dostać?.
  24. Czujnik położenia wału korbowego był odpowiedzialny za problemy z odpalaniem samochodu, a uszczelniacze pompowtrysków za kopcenie ponieważ olej napędowy dostawał się do miski olejowej i spalał jego nadmiar.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...