Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Dziwki, koks, tajski boks :-D
-
Spoty wrocławskie
Ale że co? Chwalisz się czy żalisz?[emoji2]
-
Spoty wrocławskie
Ciebie to robię paskiem mojego dziadka na 15tkach :-D
-
Spoty wrocławskie
Szymek moje też będzie stało w garażu, także spokojnie. Będę Twoim pilotem i podpowiem Ci kiedy zmieniać biegi :-D
-
Spoty wrocławskie
Weź na spota ;-)
-
Spoty wrocławskie
Jo tyż byda!
-
Spoty wrocławskie
Emil kiedy robisz program? :-D
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa jaki prawnik się znalazł :-D
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Jak wrzucę TD05, wydech itp
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Ja też będę do gregora jechał. www.gregor10.pl
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
Muszę koniecznie usłyszeć jak to brzmi, co do wydechu takie same plany mam u siebie ;-)
-
Spoty wrocławskie
Chciałbym, żeby mi ktoś rurki pod fmica pospawał.
-
Spoty wrocławskie
Pipa parowa :-D
-
Spoty wrocławskie
Szkoda, że nie dotarłem dzisiaj :-[
-
Spoty wrocławskie
Arek spawa ktoś u Ciebie kwasiaka?
-
Spoty wrocławskie
A mnie Kjerwa złapało coś na żołądku. Siwy dym.
-
Spoty wrocławskie
http://m.jbzd.pl/obr/210311/wodeczka Jebłem :-D
-
Spoty wrocławskie
Nie Znaju się. Wyniki: Brutto: 97.6 litrowNetto: 92.05 litrowPowyzsze wyniki uzyskano dla nastepujacych parametrow zbiornika: Dlugosc: 80 [cm]Szerokosc: 27 [cm]Szerokosc2: 34 [cm]Wysokosc: 40 [cm]Grubosc szkla: 5 [mm] Czyli jednak nie 300L :-D
-
Spoty wrocławskie
grzebniesz siejutro z ta sonda czy ni hu hu?sterownik taki 06A 906 032 BJ Panie ni hujet. Mam za dużo na głowie po przyjeździe[emoji45]
-
Spoty wrocławskie
Panowie jak już mowa o akwarystyce. Mam do sprzedania akwarium 300L wraz z oświetleniem.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ja w sobotę rano wracam z wakacji. A mam trochę spraw do załatwienia, aczkolwiek jestem bardziej za aniżeli przeciw. Pod warunkiem, że Emil piję z nami.
-
Spoty wrocławskie
Nawet ja mam nowy program w klekocie. Teraz to dopiero zapitala Mam w planie nowe dywaniki, więc jesteś w tyle...
-
Spoty wrocławskie
Byłeś po pedał? :-D