Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DANIEL111

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wyskoczyły mi purchle na błotniku od poobijanego kamyczkami rantu błotnika w związku z tym iż posiadam lakier chciałbym to jakoś zabezpieczyć oczywiście nie malując elementu.
  2. Witam to jest audi a6 c5
  3. Nie no co Ty one nic nie mają z tym wspólnego
  4. Witam jakiś czas temu zdejmowane były relingi z mojego avanta i przy relingach są takie paski na cały samochód wzdłuż i teraz zauważyłem że z jednej strony wychodzi ten pasek wciskanie jego nic nie daje. Czy macie może jakiś pomysł? <br /><br />
  5. Sprawdź szczelność połączeń od turbo
  6. ja kupiłem motul specifi 505.01 za 150 zł 5 litrów w sklepie w Warszawie w zasadzie hurtowni dla chetnych adres Vagtech - części Audi Seat Skoda Volkswagen Pozatym mają tanie czesci ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- ja kupiłem motul specifi 505.01 za 150 zł 5 litrów w sklepie w Warszawie w zasadzie hurtowni dla chetnych adres Vagtech - części Audi Seat Skoda Volkswagen Pozatym mają tanie czesci
  7. A do mojego AWX 131 KM 2004 rok 1.9 tdi na PD Motul czy Mobil ? http://www.mobil.pl/Poland-Polish-LC...-xe-5w30.aspx#
  8. http://www.mobil.pl/Poland-Polish-LCW/carengineoils_products_mobil-super-3000-xe-5w30.aspx# teraz działa
  9. Witam do mojego AWX 131 KM 2004 rok 1.9 tdi na PD będzie dobry ten olej? http://www.mobil.pl/Polan...0-xe-5w30.aspx#
  10. Niestety w złym dziale napisałem wcześniej. Witam wszystkich czy ktoś się może orientuje co to może być w (audi a6 c5 )a mianowicie czasami gdy wrzucam jedynkę wchodzi z takim puknięciem ale tylko czasami. Dzieje się tak raz na jakiś czas,np : dojeżdżam do świateł wrzucam luz , następnie wrzucam jedynkę i znowu to pukniecie ,co to może być??
  11. Witam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.