-
Pytanie do lakiernika zabezpieczenie błotnika
Witam wyskoczyły mi purchle na błotniku od poobijanego kamyczkami rantu błotnika w związku z tym iż posiadam lakier chciałbym to jakoś zabezpieczyć oczywiście nie malując elementu.
-
Listwy przy relingach
Witam to jest audi a6 c5
-
Listwy przy relingach
Nie no co Ty one nic nie mają z tym wspólnego
-
Listwy przy relingach
Witam jakiś czas temu zdejmowane były relingi z mojego avanta i przy relingach są takie paski na cały samochód wzdłuż i teraz zauważyłem że z jednej strony wychodzi ten pasek wciskanie jego nic nie daje. Czy macie może jakiś pomysł? <br /><br />
-
Problem z Halasem silnika
Sprawdź szczelność połączeń od turbo
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
ja kupiłem motul specifi 505.01 za 150 zł 5 litrów w sklepie w Warszawie w zasadzie hurtowni dla chetnych adres Vagtech - części Audi Seat Skoda Volkswagen Pozatym mają tanie czesci ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- ja kupiłem motul specifi 505.01 za 150 zł 5 litrów w sklepie w Warszawie w zasadzie hurtowni dla chetnych adres Vagtech - części Audi Seat Skoda Volkswagen Pozatym mają tanie czesci
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A do mojego AWX 131 KM 2004 rok 1.9 tdi na PD Motul czy Mobil ? http://www.mobil.pl/Poland-Polish-LC...-xe-5w30.aspx#
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://www.mobil.pl/Poland-Polish-LCW/carengineoils_products_mobil-super-3000-xe-5w30.aspx# teraz działa
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam do mojego AWX 131 KM 2004 rok 1.9 tdi na PD będzie dobry ten olej? http://www.mobil.pl/Polan...0-xe-5w30.aspx#
-
[ALL] Stuknięcie przy wrzuceniu pierwszego biegu
Niestety w złym dziale napisałem wcześniej. Witam wszystkich czy ktoś się może orientuje co to może być w (audi a6 c5 )a mianowicie czasami gdy wrzucam jedynkę wchodzi z takim puknięciem ale tylko czasami. Dzieje się tak raz na jakiś czas,np : dojeżdżam do świateł wrzucam luz , następnie wrzucam jedynkę i znowu to pukniecie ,co to może być??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich
DANIEL111
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta