Treść opublikowana przez alexigor2000
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mogę iść i zobaczyć numer włącznika światła tylko ciekaw jestem co to da,przecież jak już tyle zrobie to warto kupić włącznik z auto[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 00:25_________________________________________________włącznik świateł mam BK78E0941531C5PAK27263[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 00:33_________________________________________________może po vin więcej będziesz wiedział
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
wnioskuje że skoro mam fisa z kontrolą żarówek i spryski świateł to mam moduł ale nie mam wiązki w suficie,Lampa z alarmem i mikrofonem ,drl ale włącznik świateł bez funkcji auto Pogrzebałem na allegro i jest wiele lusterek na oko takich samych od a4,a6 i Q7.Czekam na symbole. Czyli ja muszę mieć fotochrom i czujnik światła, symbol bez literki lub z literką E? Zakładam że czujnik światła jest odpowiedzialny za drogowe i clh? i jest niezbędny?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
dzięki za odpowiedź.Czyli symbol lusterka jest taki sam jak w b6? i po2002 nic się nie zmieniło.A gdybym kupił lusterko z czujnikiem deszczu to jest możliwość odpalenia tego i czy na pewno uda mi się na podstawie tego opisy tego wątku odpalić clh?udało się to komuś czy tylko teoria? Poproszę jeszcze symbol lustrka z czujnikiem deszczu by mi czegoś nie wcisneli na allegro pogrzebałem i zdaje mi się że do a3,a4,a6 i od Q7 bedzie to samo lusterko,na oko niczym się nie różni ceny od 89-300
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
to masz coś nie tak,u mnie po pociągnięciu klamki jednej czy drugiej lub przycisku otwarcia centralny się otwiera sadząc po częstotliwości pewnie masz inne ustawienia regionalne
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
tego szukałem.walczę z tym oświetleniem od jakiegoś czasu a tu proszę pierwszy konkret. Zaryzykuję i kupię lusterko i dodatkowy wł. clh a potem będę was męczył Dzięki Bart-s ,tego szukałem Napiszcie czy nie będzie kolidować drl z czujnikiem świateł.Gdyby się przewalały z drl na xenony to był by cud. Nie wiem czy audi coś takiego przewiduję.Nie widziałem drl i czujnika świateł. Pozdrawiam wszystkich audifilów [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:04_________________________________________________czy może ktoś sprawdzić numery lusterka z czujnikiem,włącznika clh do b7 Z góry dziękuję bo na alledrogo jest kilka i nie wiem czy są ściemniające i ściemniające z czujnikiem zmierzchu i jeszcze czujnik wycieraczek?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
nie wiem nawet jak go użyć.Mam oprócz zestawu fabrycznego jeszcze zestaw noki i jego głównie używam. Zaraz dostanę się do comfortu[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 16:55_________________________________________________mam 8E0959433CH i jako ciekawostka są na nim polskie napisy z ministerstwa łączności czy transportu. Jedno gniazdo wolne na środku czyli wszystko sie zgadza.Alarm i bez korb z tyłu pakiet oświetleniowy nie podłączony
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
jutro pruję podłogę i boczki.Temat comfortu już tak mnie wkurza że muszę coś z tym zrobić. Miałem podświetlane wszystko w A6 i w ogóle tego nie doceniałem a tu brakuje mi głupich dwóch diod świecących na gałke lewarka za to mam w podłokietniku.Powinni tak zrobić żeby było można wszystko dołożyć.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 22:38_________________________________________________Nie wiem czy to ten moduł u pasażera pod nogami a mój ma symbol 8P0862335H oraz typ 8E6359. Moduł jest z bluetooth i firmy harman/beckers. rok produkcji listopad 06 w dowodzie mam 06 a w winie 07.Samochód kupiony w salonie do leasingu. Może to nie po tej stronie i trzeba pruć stronę kierowcy?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
witam wszystkich audifilów.Przeczytałem cały wątek i sam też mam pragnienie na światłość w kończynach.Od początku miałem pomysł na lampkę kabiny i fajnie że napisaliście o pomarańczowej wtyczce ale obawiam się tych błędów.Przecież to proste a coś koliduje.Ma ktoś wiedzę co źle podłączono?Nikt nie odpisał na wcześniejsze pytania
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
jeszcze nie rozbierałem drzwi .Ciekaw jestem czy jest tam coś przygotowane pod oświetlenie.Ciemno w mojej uliczce jak w d*p... .Powalczył bym tylko nich ktoś podpowie czy jest taka możliwość. Oświetlenie podłogi podłącze pod lampę sufitową.Ostatnio u kolegi podłączyliśmy vaga i uaktywniłem oświetlenie wokół samochodu na 20sek.Zero reakcji.W sumie to prosty układ elektroniczny a tak trudno to załatwić w audi.Jutro sprawdzę symbol na module alarmu tylko czy to ten sam co comfort?Dzięki za odpowiedź
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
czy bez vaga znajdę na module symbole? i gdzie on jest? mam alarm i pełną elektrykę ale bez pakietu oświetlenia.trochę mi go brakuję.jak go miałem to nie doceniałem. a czy instalacja będzie czy trzeba ją stworzyć? znalazłem niebieska wtyczkę z dwoma kabelkami nad kolanem za radiem ale jest martwa.Natomiast u pasażera chyba powinna być inna wiązka do oświetlenia.Dochodzą cztery a wychodzą dwa.Małe lutowanie i po problemie tylko że też reszta jest martwa bez napięcia.Pozdro
-
[B7 BRE] Błąd zaworka we wtrysku
chodzi i pali ładnie z całkiem ładną kulturą.Zastanawiam się czy ten elektronik nie palną coś bez sensu.Jeżeli to sprawa mechaniczna to jak komputer to wyłapał? Naleje stp i może się odmuli.Jeździłem benzynami i zazwyczaj 6 cylindrów więc i tak jest dramat ale myślę że klepie jak wzorowy diesel i gdyby było lepiej po wymianie wtryskiwacza to by była malina. Może sie mylił?
-
[B7 BRE] Jakie turbo,nowe czy po regegeneracji?
a jaka jest turbina w BRE? stałe łopatki czy zmienna geometria?
-
[B7 BRE] Błąd zaworka we wtrysku
nie pamiętam dokładnie Najpierw podłączył vaga a potem jakiś inny dokładniejszy program po polsku i mówił tylko że w jednym wtrysku nie działa zaworek. Pytałem co dalej ale on się nie znał bo nie jest mechanikiem i tyle. Podobno wtrysk do wymiany.Zatankuję jakiejś ropy czyszczącej i może sie odmuli ?
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
witam wszystkich.Kupiłem nie dawno a4 z silnikiem BRE z końca 2006.Z tego co przeczytałem w tym wątku to nie wiele się pisze o moim silniku.Mam nadzieje że ominęły mnie te przypadłości? Ciekawe co mnie czeka?Przebieg 183ktyś. serwisowany w firmie i jak na razie ładnie chodzi tylko smyra trochę pedałami w stopy ale może tak ma być w dieslu? W końcu to tylko 4 cylindry. Gdybym wcześniej poczytał o 2.0 tdi to wątpię bym się pokusił.Jeździłem sześć lat a6 2.4 benzyną i nic się nie działo a tu jakiś dramat.Myślę o sprzedaży coraz częściej choć nawet się do niego nie przyzwyczaiłem.Tankując A6 przez kilka lat marzyłem o 1.9 tdi ,udało mi się kupić 2.0tdi a tu takie padaczki opisujecie.Nic nie tuninguję ,żadnych wirusów i innych uzdatnień bo potem bym miał żal do siebie że przyczyniłem się do awarii.Pocieszam się tylko że mój jest z końca 2006r. choć kupując olej na dolewkę w sklepie wyśmiano mnie "BRE coś ty kupił.Najgorszy i najdroższy silnik w naprawie" Nic tylko czekać aż coś padnie.W pierwszym tygodniu na pierwszej trasie gdy podniecałem się spalaniem i schodzeniem poniżej 5l.rypła mi rurka od chłodnicy spalin i był koniec jazdy bez turbo.Pochewtowałem u chłopa i jakoś się dojechało.Koszt nowej 1530 i jak się okazało rzadkość na all...ro.Pospawałem tigiem i na razie cisza. Przepraszam jeśli nie w temacie i jeśli macie jakąś wiedzę o BRE napiszcie na co mam zwrócić uwagę bo na dniach muszę wymienić rozrząd.Pozdrawiam wszystkich audifilów
-
[B7 BRE] Błąd zaworka we wtrysku
Witam wszystkich i mam pytanie odnośnie wtrysków.Byłem u kolegi na komputerze i wykryto błąd zaworka w jednym wtrysku.Nie działa.Jaki to ma wpływ na pracę silnika ,czy czeka mnie wymiana wtrysku? Może zalać jakąś czyszczącą ropą?.Diesel jest u mnie nowością i nie mam dużego doświadczenia ale przy średnich obrotach pedał gazu wibruję w stopę i nie wiem czy tak ma być ?czy jest to normalne przy czterech cylindrach. Z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam audifilów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.To moje trzecie Audi i nowa przygoda z dieslem.Pozdrawiam