Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Pany i Panie szukam gwinta na przód do mojego - ma być w pełni sprawny, ładny (najlepiej...) najlepiej z kluczem i tani... Widzę spoty NS rosną w siłę a i ja nie długo mam zamiar powrócić
  2. A tam... takie balety... Browce się skończyły...brakło ballantainesa... kierowcy nie było(na szczęście ) i spanie mnie wzięło
  3. b8 z zachodu heh obok stał "brat" tylko caddy zepsuł mi zdjęcie i ta pani.. http://s11.postimg.org/7yquzdmsv/261020139267.jpg Fajnie zaczynają się tablice tej czarnej B8 po lewej Siara ja myślę że to żona już nie mogła znieść strony klubowej więc poświęciła wogóle możliwość korzystania z neta na rzecz większej ilości czasu z mężem
  4. Jarek to ma spełniać swoją funkcję a poza tym wg mnie pasuje do charakteru auta
  5. Wiem o tym - dlatego napisałem że Twój jest dłubany - logo MOPAR aż kłuje po oczach Klasyk po modach - chyba jeszcze tylko dziewicy w bagażniku brakuje
  6. YYYebaniutki Grzebany silnik z tego co widzę A no i w tej budzie były jeszcze większe - 7,4 Rwie suty aż miło!
  7. Gratulacje to chyba za mało! :kox: Szkoda że nie będę mógł go w najbliższym czasie zobaczyć
  8. W niedzielę (13.10.2013) czarne B8 KWI... na parkingu pod kościołem w Niepołomicach
  9. W poniedziałek ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- i co teraz Piotruś zrobisz bez fiorda... nie żal Ci? Jasne że żal - 7 lat go k...wa miałem ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- niestety nie... Wolantt od razu 230 załaduje ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- Siara to kiedy robimy tego swapa na 115...? Przyznaj się
  10. Pojechała gdzieś w okolice Opola - cierpliwość popłaca
  11. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pokrowiec nie wyprasowany...
  12. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tylko szelki nie czerwone Jakiś tam pogląd już jest
  13. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    IRECO robi rollbary do A4/S4 w fajnej kasie
  14. Łosz k...wa to nawet na KLI tak nie robią :grin:
  15. Przewodnik odprowadził wczoraj Kolegę więc jutro już nie musi ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ---------- Matys88 powodzenia w szukaniu
  16. Podziałało Jak tam padlina kolegi? Do ogarnięcia...?
  17. Miśku Ty taki znawca itd itp i nie znasz....?
  18. Ja niestety chociaż mam najbliżej... nie dam rady Ale myślę że Siara mnie rozgrzeszy - są inne priorytety Tylko że chyba tylko ja wiem gdzie odprowadzany mieszka Różowy widzę Cię dziś popołudniu
  19. Nowy mod - pasażer na prawym fotelu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.