Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany i Panie szukam gwinta na przód do mojego - ma być w pełni sprawny, ładny (najlepiej...) najlepiej z kluczem i tani... Widzę spoty NS rosną w siłę a i ja nie długo mam zamiar powrócić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A tam... takie balety... Browce się skończyły...brakło ballantainesa... kierowcy nie było(na szczęście ) i spanie mnie wzięło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
b8 z zachodu heh obok stał "brat" tylko caddy zepsuł mi zdjęcie i ta pani.. http://s11.postimg.org/7yquzdmsv/261020139267.jpg Fajnie zaczynają się tablice tej czarnej B8 po lewej Siara ja myślę że to żona już nie mogła znieść strony klubowej więc poświęciła wogóle możliwość korzystania z neta na rzecz większej ilości czasu z mężem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek to ma spełniać swoją funkcję a poza tym wg mnie pasuje do charakteru auta- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiem o tym - dlatego napisałem że Twój jest dłubany - logo MOPAR aż kłuje po oczach Klasyk po modach - chyba jeszcze tylko dziewicy w bagażniku brakuje- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
YYYebaniutki Grzebany silnik z tego co widzę A no i w tej budzie były jeszcze większe - 7,4 Rwie suty aż miło!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gratulacje to chyba za mało! :kox: Szkoda że nie będę mógł go w najbliższym czasie zobaczyć- [Małopolska] Widziany, widziana
W niedzielę (13.10.2013) czarne B8 KWI... na parkingu pod kościołem w Niepołomicach- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W poniedziałek ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- i co teraz Piotruś zrobisz bez fiorda... nie żal Ci? Jasne że żal - 7 lat go k...wa miałem ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- niestety nie... Wolantt od razu 230 załaduje ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- Siara to kiedy robimy tego swapa na 115...? Przyznaj się- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pojechała gdzieś w okolice Opola - cierpliwość popłaca- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A Śnieżynka się sprzedała- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do garów...- [ALL B5] Audi S4
Pokrowiec nie wyprasowany...- [ALL B5] Audi S4
Tylko szelki nie czerwone Jakiś tam pogląd już jest- [ALL B5] Audi S4
IRECO robi rollbary do A4/S4 w fajnej kasie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łosz k...wa to nawet na KLI tak nie robią :grin:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mhmm- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przewodnik odprowadził wczoraj Kolegę więc jutro już nie musi ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ---------- Matys88 powodzenia w szukaniu- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podziałało Jak tam padlina kolegi? Do ogarnięcia...?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czikita II- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miśku Ty taki znawca itd itp i nie znasz....?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja niestety chociaż mam najbliżej... nie dam rady Ale myślę że Siara mnie rozgrzeszy - są inne priorytety Tylko że chyba tylko ja wiem gdzie odprowadzany mieszka Różowy widzę Cię dziś popołudniu- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Nowy mod - pasażer na prawym fotelu - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt