Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyżby rollbar albo pełna klatka w bieli i rally cross pełną gembą
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Swoją drogą Paweł co Ty gościowi zrobił że sie tak dopier...la?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Nic k...wa nie rozumiem - że niby jak zaczniesz na piechte chodzić to przestanie się gość dopi...lać? albo jak zmienisz auto to odpuści...? Do każdego Twojego furacza się doyyebie choćby to maluch był... Weź zainwestuj w jakąś ukrytą kamerę czy cuś bo to jaja rzewne są
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesteś pewny swojej decyzji...? Jest KOX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki - rzeczywiście krótko i na temat Może jakiś diiiil będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie co jak Odpisywałem przecież Pierwsze było 11:15 a drugie 11:47 - może masz skrzynkę full
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO odp na wczorajszy PW?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hak + przyczepka z napędem
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Ja chce zobaczyć foto tego auta prosto z przodu i z tyłu i myślę że to koło samą szerokością i odsadzeniem robi to "WOOOOW"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii o taka odpowiedz mi chodziło dziękuje bardzo Szerzej jest lepiej Proszę bardzo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jest Pablo pisał że zmiana miejsca ???? I się zacznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Koło z Buni z tego co kojarzę- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ostatnio na "bramce" było płatne. Inna kwestia że zgłoszenie grupowe jeszcze nie wysłane z tego co wiem bo listy brak Zróbmy listę na osobnym wątku (tym co ŁYSY założył) i święto bo wkońcu czasu braknie Była lista, Niech różowy podwiesi, albo faktycznie zapisać się w tamtym wątku, bo pupa z tego wyjdzie. Sam ją zacząłem ale na sądeckich a pasiłoby na ogólnym zrobić a różowy nie ma na tyle uprawnień żeby edytować wątek Łysego, dublować kolejny raz wątek też bez sensu... Tyrkne do Łysego niech ruszy listę w swoim wątku- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting- jakieś znajome NOSB?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ostatnio na "bramce" było płatne. Inna kwestia że zgłoszenie grupowe jeszcze nie wysłane z tego co wiem bo listy brak Zróbmy listę na osobnym wątku (tym co ŁYSY założył) i święto bo wkońcu czasu braknie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie miałem okazji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dość niska cena:eusathink: moze byc caly do zrobienia poza tym 2004r ==CZARNE BMW 730D 218KM POCZUJ SIĘ JAK PREZYDENT== (3406321160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ciekawe jak taka "krowa" jedzie z tym silnikiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dość niska cena:eusathink: A no niska i do tego pełny VAT ale... wg handlarza skrzynia już robiona, silnik nie tykany ma naciapane ponad 360kkm, auto ogólnie poobdzierane dookoła - typowa firmówka "wlać i jechać" a jak się coś zyyyebie to wtedy wymiana po kosztach Dla mnie kicha...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakie to tam wymagania - gość poprostu wie tylko że chce auto 4x4 i najlepiej AUDI bo parę dni moim jeździł, a ja go próbuje uchronić przed niepotrzebnymi problemami Ostatnio się napalił na ten cud techniki Audi A6 34900.00 PLN. Będzin - otoMoto.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany kolega szuka pewnego auta 4x4 tak do 30tysi ew. drożej ale wtedy z pełnym VATem - ma ktoś coś? kojarzy? A4, A6 lub coś niekoniecznie spod znaku . Jeśli koncern VW to byle nie 2.0, 2.0TDi, 2.5TDi, 3.0TDi - może być 1.9TDi lub benzyna (np.1.8T lub coś większego )- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
YYYYebaniutki! Artysta ulicy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba trochę odwrotnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie z rudą się podobno lubią ale to jest wersja po lifcie (2006) i podobno już jest lepiej pod tym względem A jak to jedzie? 3,2 V6 w beni - miał ktoś przyjemność(lub nie)? - AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!