Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Czyżby rollbar albo pełna klatka w bieli i rally cross pełną gembą
  2. Swoją drogą Paweł co Ty gościowi zrobił że sie tak dopier...la?
  3. Nic k...wa nie rozumiem - że niby jak zaczniesz na piechte chodzić to przestanie się gość dopi...lać? albo jak zmienisz auto to odpuści...? Do każdego Twojego furacza się doyyebie choćby to maluch był... Weź zainwestuj w jakąś ukrytą kamerę czy cuś bo to jaja rzewne są
  4. Jesteś pewny swojej decyzji...? Jest KOX
  5. Dzięki - rzeczywiście krótko i na temat Może jakiś diiiil będzie
  6. Gdzie co jak Odpisywałem przecież Pierwsze było 11:15 a drugie 11:47 - może masz skrzynkę full
  7. PABLO odp na wczorajszy PW?
  8. Hak + przyczepka z napędem
  9. Ja chce zobaczyć foto tego auta prosto z przodu i z tyłu i myślę że to koło samą szerokością i odsadzeniem robi to "WOOOOW"
  10. Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii o taka odpowiedz mi chodziło dziękuje bardzo Szerzej jest lepiej Proszę bardzo
  11. a jest Pablo pisał że zmiana miejsca ???? I się zacznie
  12. Et wyjdzie Ci 36 czyli koło będzie bardziej wysunięte na zewnątrz auta o te 5mm w stosunku do serii
  13. Ostatnio na "bramce" było płatne. Inna kwestia że zgłoszenie grupowe jeszcze nie wysłane z tego co wiem bo listy brak Zróbmy listę na osobnym wątku (tym co ŁYSY założył) i święto bo wkońcu czasu braknie Była lista, Niech różowy podwiesi, albo faktycznie zapisać się w tamtym wątku, bo pupa z tego wyjdzie. Sam ją zacząłem ale na sądeckich a pasiłoby na ogólnym zrobić a różowy nie ma na tyle uprawnień żeby edytować wątek Łysego, dublować kolejny raz wątek też bez sensu... Tyrkne do Łysego niech ruszy listę w swoim wątku
  14. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting- jakieś znajome NOSB?
  15. Ostatnio na "bramce" było płatne. Inna kwestia że zgłoszenie grupowe jeszcze nie wysłane z tego co wiem bo listy brak Zróbmy listę na osobnym wątku (tym co ŁYSY założył) i święto bo wkońcu czasu braknie
  16. Nie miałem okazji
  17. Dość niska cena:eusathink: moze byc caly do zrobienia poza tym 2004r ==CZARNE BMW 730D 218KM POCZUJ SIĘ JAK PREZYDENT== (3406321160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ciekawe jak taka "krowa" jedzie z tym silnikiem
  18. Dość niska cena:eusathink: A no niska i do tego pełny VAT ale... wg handlarza skrzynia już robiona, silnik nie tykany ma naciapane ponad 360kkm, auto ogólnie poobdzierane dookoła - typowa firmówka "wlać i jechać" a jak się coś zyyyebie to wtedy wymiana po kosztach Dla mnie kicha...
  19. Jakie to tam wymagania - gość poprostu wie tylko że chce auto 4x4 i najlepiej AUDI bo parę dni moim jeździł, a ja go próbuje uchronić przed niepotrzebnymi problemami Ostatnio się napalił na ten cud techniki Audi A6 34900.00 PLN. Będzin - otoMoto.pl
  20. Pany kolega szuka pewnego auta 4x4 tak do 30tysi ew. drożej ale wtedy z pełnym VATem - ma ktoś coś? kojarzy? A4, A6 lub coś niekoniecznie spod znaku . Jeśli koncern VW to byle nie 2.0, 2.0TDi, 2.5TDi, 3.0TDi - może być 1.9TDi lub benzyna (np.1.8T lub coś większego )
  21. YYYYebaniutki! Artysta ulicy
  22. No właśnie z rudą się podobno lubią ale to jest wersja po lifcie (2006) i podobno już jest lepiej pod tym względem A jak to jedzie? 3,2 V6 w beni - miał ktoś przyjemność(lub nie)?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.