Treść opublikowana przez LOKO
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
A co z dekoderem - trzeba im odesłać na własny koszt? Są ew. jakieś terminy zwrotu dekodera? Na jakie platformy macie zamiar przejść? N-ka?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak miałem nadzieje że w końcu wpadne na spota to w sobote jade robić hamulce do kumpla i wracam dopiero w niedziele późnym wieczorem ....o ile alko pozwoli
-
[ALL] PAGID
Jasne że sam tył to nie wszystko :gwizdanie: Tym razem będzie chyba seria Boscha + płyn + może przewody w oplocie no i wyczyszczenie i regeneracja tego co źle wygląda żeby doprowadzić układ do jak najlepszego stanu Ale powoli zaczynam kolekcjonować co potrzebne do większego zestawu
-
[ALL] PAGID
Zastanawiam się też nad przewodami w oplocie stalowym - bo te które są teraz itak się do wymiany prawdopodobnie kwlifikują Musze trochę pokombinować i poszukać tego tyłu S4 - to powinno coś już dać :>
-
[ALL] PAGID
i to jest dobre pytanie... październik 2009 roku :gwizdanie: jeszcze aż tak stary nie jest ale też idzie do wymiany - będzie Motul
-
[ALL] PAGID
Na aktualnym zestawie męczy mnie strasznie fading - kilku lepszych dohamowaniach do zakrętów auto wogóle przestaje hamować! Orientujesz się może jaki jest koszt( pi razy drzwi) zestawu S4 na tył? Nad 312 też myślałem ale chwilowo musi styknąć 288
-
[ALL] PAGID
Będę wymieniał cały komplet: tarcze + klocki i wiem o tym że nie tylko klocki tu grają rolę - ogólnie muszę zrobić porządek z hamulcami bo dla mnie to że auto ciągnie do przodu to trochę mało - ważne żeby się można było bezpiecznie zatrzymać. Nie każdy jest wszechwiedzący a forum jest m.in. od pytania Dzięki za pomoc
-
[ALL] PAGID
Głupoty pod postacią pytania i liczyłem na podobną odp. -może kolega dostał lepszą marże na Boschach Ale ponawiam pytanie: masz jakieś porównanie: Pagid - Bosch..? Co byś Ty założył w podobnych granicach finansowych?
-
[ALL] PAGID
Kolega ma warsztat i robi głównie VW/Audi - doświadczenia z TRW z ost. 2-3 miesięcy(od dwóch lat prawie tylko je zakładał i polecał bo jeszcze 3 miesiące temu takie mi polecił) Teraz polecił mi Boscha (kompletny zestaw) ale ja mam bardzo dobre wspomnienia związane z tarczami Pagid w poprzednim aucie dlatego pytam o różnice pomiędzy nimi... A wyżej dostałem dwa pytania i ani jednej odp...
-
[ALL] PAGID
Witam! Mam Zamiar wymienić cały komplet hamulców (klocki+tarcze, przód i tył) i tu pojawia się moje pytanie : Pagid to podwykonawca Boscha ale wiem że Pagid jako marka też robi zestawy hamulcowe....- czy jest jakaś różnica pomiędzy Pagidem z Boscha a Pagidem z własnym logo?? No i kolejne pytanie: czy jeździł ktoś na oryginalnych Pagidach? Jak to hula? Bo Bosch o ile oryginał to wiem że jest Miałem zamiar założyć TRW + TEXTAR ale podobno TRW się coś skiepściło ostatnio Dzięki za pomoc
-
Nasza Klasa - profil klubu
Piotrek Jagieła Szczawa
-
Polecane opony zimowe
A ja zakupiłem Goodyear ug7+ na tą zimę - poprzednio miałem klebery i dębice i muszę powiedzieć że na typowo górskie warunki z masą śniegu i nieodśnieżone drogi to dębica króluje. Szczególnie biorąc pod uwagę cenę... A co do "zachodnich" gum to porównywanie opon letnich i zimowych jednego producenta to pomyłka! Miałem letnie Goodyeary hydragrip i totalna porażka a zimowe UG7+ to znowu rewelacja(kumpla autem jeździłem trochę w zeszłym roku i dlatego teraz się na nie zdecydowałem). A co do cen to gdyby ktoś kupował tak z miesiąc temu to byłby już parę dych do przodu na sztuce bo teraz już tylko drożeją... ja kupiłem UG7+ po 190 na początku września
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
126p 1991(czerwone Ferrrrrrari ) - dzielnie służył przez chyba 4 lata jako superniski i supergłośny pożeracz wiejskich szos made by Me , w międzyczasie 80 b3 1.8 S 1990 German style - od 13 lat w rodzinie a przy 350,000 licznik się zatrzymał Od czterech lat jestem szczęśliwym (czasem bardziej czasem mniej...) posiadaczem fiesty XR2i 1990 1.6 81kW no a teraz od miesiąca 2.8 v6 142kW 1997 które było moim marzeniem przez bardzo długi czas
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Być może też bym się pisał na jakiegoś małego spota w sączu ale narazie nie wiem kiedy chociaż wolny weekend wyrwe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów! W chwili obecnej co prawda jeszcze nie jestem użytkownikiem A4, ale jestem w trakcie poszukiwań i mam nadzieje, że to forum będzie mi pomocne w nie popełnieniu błędu... Audki szukam już dość długo i zaczynam się martwić, że w naszym kraju jest już bardzo mało ofert godnych zainteresowania Szczególnie kiedy ma się niecałe 20 tysi na wymarzone Quattro Liczę na waszą owocną-mam nadzieje - pomoc