Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak dokladnie-to niebieskie to bylo jego prywatne... poł godziny wczzesniej spal w nim jego syn!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiński na wyścigu to zrobił "koniec imprezy" i to co najlepsze rozwalił swoim wyścigowym Mitsu swoją prywatną Impreze...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- był Ktoś na Wyścigu? było na co popatzreć W niedziele na mokrym czterołapy rozwijały takie prędkości że głowa mała - średni czas przejazdu Steca ponad 132 km/h
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Najlepszą robotę to ten głód robi... :gwizdanie: Żart Lampki tył wypasik - jeszcze tylko soczewka po lifcie na przód i zawias pare cm w dół i kosa będzie Myślałem o drugim lifcie na tył do mojej ale jakoś bardziej mi się do niej pierwszy lift (który jest) widzi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mi też godzina nie robi wielkiej różnicy - jeśli będę w stanie przyjechać to 16sta czy 17sta to już obojętne A jak tam reszta?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a dlaczego by nie? postaram się być mam trochę daleko (patrz :"PROFIL") ale będę chciał się pojawić Wogóle skąd to pytanie??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spot jest (o ile się coś nie zmieni) za tydzień w niedziele - myślę że niedługo będzie nowa data i godzina na górze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.wysciggorski.pl/ wybiera się może ktoś? Ja będę na pewno - przynajmniej w niedziele bo w sobote robota Wypasik może być niezły - na samą obsade popatrzcie I paru chłopaków z naszego klubu ma być - oczywiście nie startują...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poprawiony link wyżej!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://postimage.org/gallery/1oaga827c/:gwizdanie: Trochę się kolejność popitoliła Najlepsze jest czwarte od końca - kto by pomyślał że Was tak Peiying zainteresuje Linki pomyliłem - już poprawione!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Napstrykałem mase fot ale po segrgacji zostało tylko kilka- reszta kicha jak diabli.... Znajde chwile to postaram sie coś wrzucić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jeszcze widze miny gości zastanawiających się co drzemie pod tą maską jak wyjeżdżałem - golfy V6 chyba nie miały Krótko ale fajnie było no i już nas zapraszali na przyszły rok
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Byłem raczej pieszym z al hasira wracałem pod europe - tam miałem auto Niewiele się rożni od Twojej 150 konnej i też choruje (o ile mialeś wmieniany rozrząd) na tłukące się napinacze - jak chyba wszystkie V-ki Audi no i może trochę tą mocą... :gwizdanie: Jak będzie brzydko to bardziej prawdopodobne że się pojawię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolege Adas25 widziałem w piątek około południa na światłach pod Europą - rzuca się w oczy furka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to może i ja się w końcu pojawię o ile będzie nie za ładna pogoda bo jak będzie ładnie to robota mnie czeka No i niewiem jak ja tam będę wyglądał to moją "prawie" serią...
-
F1, Rajdy i Motorsport
No to teraz powiem tylko że najwięcej zależy od kierowcy Ale EVO IX...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Którą serią EVO? W najszybszej klasie to prócz Bełtowskiego chyba tylko EVO latają Ja na F1 to tak średnio choruje...bardziej rajdowo wole No ew. wyścigi górskie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja mam dosłownie parę km więc grzechem byłoby się nie pojawić... Koledzy czym startują?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Małe OT : http://www.wysciggorski.pl/ -może ktoś się zainteresuje Cała czołówka GSMP startuje na jednej z najlepszych tras w kraju Motorsport to nie tylko F1
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś ok 16stej Kamienica-rynek kolega w zielonym B5 na ksenie i KNS...- mrugnąłem
-
Piła łańcuchowa spalinowa
Tak jak kolega wyżej pracowałem na dachach kilka sezonów i w domu też często używam - tylko STIHL albo HUSQVARNA - lepiej dołożyć parę groszy i mieć pewny sprzęt
-
[B5 ACK] Pomóżcie rozwiązać problrm z Generali
Witam! Zacznę od tego że 4go marca 2011 miałem w sumie niegroźną stłuczkę ale uszkodzeniu uległ cały przód w mojej niuni (maska, zderzak, błotniki,pas przedni i jeszcze do tego delikatnie przerysowany lewy bok...) :wallbash:Sprawca miał polisę OC w Generali. Po tygodniu( dokładnie 11stego) zjawił się Rzeczoznawca - popstrykał trochę fotek, coś tam popisał itp itd. I tu zaczyna się cały problem: dziś mamy 28.03.2011 a w piątek 25.03.2011 wpłynęło mi na konto powiedzmy 1/3 wartości szkody - od momentu wystąpienia szkody nie mam żadnych informacji od Generali o postępie sprawy, wycenie, propozycji ugody czy czymś w tym rodzaju - po prostu jedno wielkie NIC prócz przelewu na śmieszną kwotę z którym nie wiadomo co zrobić! Próbowałem się czegoś na własną rękę dowiedzieć dzwoniąc po tych wszystkowiedzącychliniach ale dowiedziałem się tylko że o wszystkich decyzjach zostanę na pewno poinformowany! Auto już prawie zrobiłem bo muszę czymś jeździć i na pewno bym go nie wyzłomował.... i jestem w kropce! Czekać na jakiś papier od nich i wtedy coś robić czy jechać do jakiejś placówki i tam spróbować coś zdziałać?? No i co z tą kasą co mi rzucili bez słowa wyjaśnienia?? Podałem im co prawda nr konta na tym papierze co miał Rzeczoznawca ale to chyba nie upoważnia do wypłaty odszkodowania w kwocie która tylko im pasuje! Pomóżcie!
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Też mi taka kwestia zajaśniała w którymś z przemyśleń....tylko wtedy po jaką chol...re w adapterze jest wyjście na ta kość? Na wszelki wypadek?? Może ktoś mógłby pstryknąć foto swojej instalacji jeśli ma BOSE??
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Żeby nie zaśmiecać podepnę się tutaj: mój problem polega na tym że mam system BOSE (na 100%) i na oryg. radiu (Delta CC) wszystko hulało bardzo ładnie. Przyszedł czas na zmiany i zawitał Pionek 4300ub z adapterem Phonocar pod BOSE właśnie. Wyjąłem oryg. radio i zonk: nie mam brązowej kości ISO od głośników! Jest czarna(ja ją nazywam prądową) jest miniISO żółte i zielone czyli tak jak ma być ale brakuje tej brązowej i nie ma żadnych ciętych kabli! Spotkał się już ktoś z czymś takim? Czarna kostka jest pełna(wszystkie piny są zajęte) Czy jest możliwość że ktoś zmostkował głośniki np PP+PT i LP+LT? Może mi ktoś podać jakie kolory kabli przychodziły na piny 3,4,5,6 w brązowej kostce? - chciałbym dojść czy w ogóle takowe kable wychodzą z instalacji auta. Podpiąłem Pionka i gra ale raczej średnio z tym że jeszcze go nie ustawiałem. Do tego prawy przód na początku trzeszczał jak wściekły a teraz to już w ogóle powoli przestaje dawać znaki życia... Proszę o pomoc! Z góry dzięki!
-
[ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Tylko ciekawe jak z terminami odsyłki....Pismo z wypowiedzeniem umowy tak czy tak dzisiaj poszło