Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. No i dokladnie o to chodziło
  2. To może lepiej Niedzica?? Jest jezioro więc jest plan na fotki a jeśli znowu będzie taka za***ista pogoda to znowu będzie ciężko zebrać skład jakiś sensowny na spota w Sączu... Kto chętny?
  3. Chłopaki ja również z wyższych przyczyn ode mnie mało zależnych nie pojawię się jutro... Następny spocik robimy nad jeziorem to już nie będzie wymówek Pozdro!
  4. Cały czas myślę o indywidualnych tablicach ale koszty mnie dobijają
  5. Czyli poznałeś trochę moje rodzinne okolice , No i było KNT a teraz te KLI....nawet w Bieszczadach nie lubią tych tablic
  6. Tyle dobrych knajp po drodze a Ty musialeś się akurat tam zatrzymać Ja w poniedziałek wracałem z Polańczyka (ja mam 230 km) i trwało to tylko 3 godziny z groszem :gwizdanie: a w sobote w tamtą stronę jechałem ponad 5 godzin ale 4,5 godziny ze Szczawnicy do Zabrzeży to masakra To kto będzie w niedziele - pisać! Ja będę tak na 75% - zależy jaka będzie pogoda
  7. LOKO odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    Kierowajkę w drewnie tu widzę :gwizdanie: Piękna maszyna - pozazdrościć
  8. Witam Panowie! Wybieram się jutro do Polańczyka nad Solinę czyli w Wasze rejony Orientujecie się może czy coś będzie się działo ciekawego nad Solina w ten weekend - jakieś koncerty, wrzaskoteki czy cuś podobnego?? Pozdro!
  9. W weekend wybieram się z Połówką nad Solinę - niby tylko dwa dni ale chciałbym je jakoś fajnie wykorzystać Miejscowość parę km od Polańczyka. Orientujecie się czy są jakieś wrzaskoteki, puby,wieczorne imprezy nad jeziorem albo coś w tym stylu? Jest tam coś ciekawego prócz tamy? Dzięki za wszelkie info i sugestie
  10. Ja w drodze na spota dwa razy mijałem "kanarkowe" A4 ale żadne nie dotarło na spota...
  11. Sesja będzie jak będzie więcej samochodów bo tak w sześciu to licho....
  12. http://ew5.earlweb.com/search.php?site=41&sector=9&category=6 - może się komuś przyda (orientacyjnie!)
  13. No i po spocie... :gwizdanie: Spot udany i bardzo owocny
  14. Może deko wcześniej - 16sta? albo i 15sta
  15. Ja myśle że ok. 165 To o której? Rrobimy tą sesje? bo nie wiem czy auto umyć
  16. No i właśnie tu diesle mają przewagę U mnie jest ponad 190 PS a niutonów ledwo 280... ;(
  17. Przemek a Ty hamowałeś swoją?
  18. U mnie było można powiedzieć podobnie tyle tylko że chociaż lampy(Valeo) są z jednego auta to ta po stronie kierowcy była poprostu bardziej zniszczona od kamieni i innego szajstwa lecącego z drugiego pasa w czasie jazdy. Polerka wystarczyła :>
  19. A sprzęgło jak tam?? Zrbiłeś??
  20. a cos zrobil?? Ja to myśle że to tak profilaktycznie sobie pomalował bo mial nadmiar kasy... A mój portfel o ok. 200 lżejszy bo mnie świece zaczęły wkur*iać więc sobie nowe kupiłem i dzisiaj sobie wymienie A w przyszłym tygodniu oil do wymiany...- cholerstwo prawie 6 litrów Castrola mieści więc znowu z 250 z filtrami :doh1: Adas nie narzekaj bo Tobie jeszcze na zostanie
  21. I ja się podpinam do pytania: warto kombinować z trochę tańsza i dużo szybszą inwestycją?
  22. No mam nadzieje że wszystko będzie hulać tak jak powinno :drool:
  23. Dość tak powiedziałbym średnio pasuje... Najpierw na swoim przetestuj
  24. No i ja postaram się pojawić Ostatnio właśnie przez kontrolkę poduszki pytałem o VAG-a :gwizdanie: A może Ktoś bardziej kształcony podejmie sie zaprogramowania domykania szyb z pilota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.