Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie przejmuj się - u mnie dalej AIR BAG świeci... ale czerwony komponuje się z podświetleniem to tak nie drażni
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O widzę kolega z FKP.pl Myślałem że już nie zobaczę fioletowo czarnej mk1 a okazuje się że może być okazja Ja oprócz A4 mam białą XR2i - z takiej miałeś chyba silnik w swojej? Może w tygodniu będę w sączu to zrobimy fiesto-spota? Daj tylko jakiś namiar na siebie - może być na PW [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 10:18_________________________________________________Był ktoś na spocie? Bo jakoś nikt się nie odzywa... Coś czuję że następnego "grubszego" spota uda się zrobić dopiero jak się pogoda spier..li :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
następnym razem pogadamy na spocie bo mi tez parę rzeczy brakuje...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jakich?? też mam trójkę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak tylko masz to ja miłłłłośniakiem WSeK jestem! trójka czy czwórka ? [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 20:41_________________________________________________poza tym XR2i to już lata 90te to wcale nie zabytek...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to chłopaki ja na 90%...nie będę!! :laghing2: A jakby przypadkiem mi się trafiło to raczej XR2jką Kto chce zobaczyć XR2i?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No innej opcji niema... Samego na pewno by mnie puściła - już to widzę :laghing2:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pojechałbym ale moja Połówka musi wyrazić zgodę
-
[B5 AVG] Alusy do b5
Musiałby chyba z garażu nie wyjeżdżać Wzór bardzo ładny ale poszukaj czegoś aluminiowego a nie alupapierowego...
-
[B5 AAH] Dziwne odglosy z tylniego zawieszenia
U mnie jest podobnie - górne gniazdo amora jest zasyfione a i gumy też już mocno dojechane. U kuzyna też tak było i wymiana wszystkiego co gumowe pomogło
-
[B5 1Z] Spory problem...
Rzeczoznawcy raczej nie zależy na zaniżeniu szkody to już raczej ubezpieczycielowi a Ci raczej korzystają z niezależnych rzeczoznawców. Opinia "niezależnego" mechanika mogłaby tylko pomóc
-
[ALL B5] Czy można wymienić same sprężyny ?
U mnie jest -30 i org 205/55 R16 i jest OK Chilowo to setup letni ale na przyszły sezon też ma być 215/45/17 i nie powinno być problemu. W tym roku zrobilem na 17stkach 1,5 tys. km i w/g mnie lata się całkiem przyjemnie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O qr** chyba się posikałem :polew: :polew: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 11:46_________________________________________________Ja ma coś z innej beczki ale też warte obejrzenia Dla mnie Ci goście to kosmosy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobre
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Było nas aż czterech i aż trzy auta...Ja - z wiadomych względów :beer1: - byłem jako pasażer Przemek opróżnij skrzynkę bo nie idzie się z Tobą skontaktować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To co spotujemy? Ja będę jako pasażer - z Siarą bym podjechał! Kto będzie? Crisu załatw kierowce walniemy jakiego Żywczyka Pisać mi proszę na kom: 504 854 686 bo nie mam później jak na neta wejść!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żyje tu kto? Kiedy robimy spota? Znowu w niedziele po obiedzie będzie decyzja? Zgłaszać terminy!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A nie chcesz Fiesty XR2i ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolega Chikita w sensie...??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i jak tam - był ktoś? Ja nie dałem rady... Robimy za tydzień spota czy nie? :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kiedy w końcu robimy tego spota? W tą niedziele czy za tydzień??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak wpadnie na spota to pogadamy - może się chłopak na A4 przerzuci http://www.audiklub.org/news/audi_a3_facelift_s3_sportback.html Audi S3 Sportback Ale starszych modeli to chyba nie było... No Sportback jest ale właśnie na sportbacka to trzeba mieć trochę (tak ze trzy razy...) więcej kasy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chłopaki który z was widział org. S3 w pięciu drzwiach?? I kto by pomyślał że się tak temat rozwinie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A później wspólne wieczorki i wymienianie sie przepisami na placki... Dajcie już spokój - chodziło o to że do Niedzicy mam poprostu ffffpiz*u bliżej niż nad to "Wasze" jeziorko Ja poszukuje dla swojej siostry pewnego A3 w pięciu drzwiach najlepiej TDi albo 1.8T i jeszcze do tego quattro więc jakby ktoś coś wiedział to prosze info