Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. - co mam napisać że w tą niedziele na 100% nie będę? No to nie będę! :laghing2:
  2. Dokładkę zderzaka zmieniłem - muszę się przecież w końcu pochwalić
  3. Stary! Teście mnie zaprosili na imprezę z okazji 30lecia ślubu - no i jak tu odmówić Nawet poniedziałek wolny musiałem wziąć...
  4. -tylko nowe Mnie niestety w tą niedziele na 95% nie będzie
  5. Ja nawet się boje grać...a jak wygram? - do takiej kasy to jak do goowna wszelkie sywstwo się będzie pchać! Samych odsetek miesięcznych ze zwykłej lokaty bankowej na te 5% miesięcznie wychodzi ok.209.000,00 (słownie: dwieście dziewięć tysięcy zł) na każdy miesiąc! I co ja bym z tym robił...czegoś takiego rozum nie ogarnia-szajba gwarantowana
  6. To poszukaj Większość z tego Towarzystwa albo ma kawałek do Sącza albo pracuje w delegacji cały tydzień albo i jedno i drugie więc w tygodniu to ew. przypadkiem ale na pewno w niewielkim gronie... :gwizdanie:
  7. Bartek trzeba było kilka lekcji u Mika wziąć Daj na PW ile za kołpaki! Chyba że chcesz zam. na moje 16stki
  8. Ja szukałem - i już niema...
  9. W Szczawie mamy pkt na Pijalni Wód Mineralnych. A Ty gdzie pracujesz?
  10. daj mi spokój ledwo mam czas...żeby się w systemie firmowym zalogować - takie ciekawe mamy forum [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:13_________________________________________________Poza tym Ty też Crisu za robotę byś się wziął - co pół godziny Cię na forum widzę
  11. W ten weekend i tak nic chyba nie będzie dopiero w kolejny. Furkę oblookałem - zacna! :> Wkońcu trafił się nam mechanik z prawdziwego zdarzenia
  12. Mi się trochę roboty zwaliło na głowę więc ciężko będzie ale jakby co to tyrknę :>
  13. Chyba KNS - przynajmniej z fiesty takie kojarze :>
  14. Postawisz flachę i będzie ok :laghing2:
  15. Za te blachy to masz Poza tym temat blach już przerabialiśmy - przewrażliwiony jesteś! Auto Ci się w oczy rzuciło to i po blachach looknąłeś
  16. Jak w sobotę to raczej rano bo popołudniu już się Dziadzia Audica przewoziła :> Fiesta się rzuca w oczy to jest
  17. Blond kierowca to moja siostra :> A fiesta jest biała i ma czarne koło 13' bo 15' są w renowacji Jak Ci się widzi - oczywiście fiesta! Trochę ją zaczyna brać ruda ale na szczęście tylko powierzchownie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.