Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Czyżby A8 avant ?? :polew: Co do spota to może o 17stej i komu będzie pasowało to pojedzie wcześniej a ew. reszta zostanie dłużej :gwizdanie:
  2. a i przebieg słuszny... :gwizdanie:
  3. Tu macie ładne siedzonka w B5 :> Fajne krzesełka i ładny roll bar Chłopaki potrzebuję podszybie do mojego furacza - albo sam prawy przedlift po pieniądzach albo cały polift najlepiej też po pieniądzach :gwizdanie: Jaby ktoś był na jakimś shrocie to dajcie znać
  4. Myślę że Laskosz myślał raczej o serii...bo u Ciebie to już taki raczej potwór w porównaniu... No i Q nie traci czasu na smołe
  5. Patelnie robią robotę a jak wpadnie gleba i ciemny środek feli z poler rantem to już Powodzenia w pracach bo ciekawie się zapowiada
  6. Laskosz to może przy okazji i moją fieścinę doprowadzisz do stanu "perfect" jak Twoja?
  7. Sorry Chłopaki że nie dałem rady się pojawić ale siła wyższa... ;(
  8. POSTÓW to Ci u nas dostatek :laghing2:
  9. Michał zbierasz sobie plusy.... :gwizdanie: :polew:
  10. A to w Twoim przechodzi? Raczej bym powiedział ze dochodzi jeszcze pare innych dolegliwosci :tongue4: :> Możesz uściślić?
  11. Wiemy już od dwóch tygodni... :polew:
  12. Ja tym razem może fiestą zajadę... Co Wy na to?? O ile nie przy**ebie śniegiem :gwizdanie:
  13. Ostatnio widziałeś moje auto w wersji zaniedbanej...chyba z tydzień nie myte! Ideału na pewno nie znajdziesz - w końcu to już min. 10letnie auto będzie... ale za 15-16 już ładne auto możesz wyrwać
  14. Gdyby nie to że i ja mam zamiar się brać za budowę domu to na zamianę bym poszedł
  15. Pół strony o tym było... :polew: [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 07:50_________________________________________________Widzę Tomek że i Ty masz neta i brak twórczości z rana w robocie :gwizdanie:
  16. http://imageshack.us/f/713/hamgq.jpg/ a oto i rzeczony wykres :gwizdanie:
  17. Dzięki! masz PW [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 10:21_________________________________________________Michał już pewnie komplet opon zdarł przez ten program
  18. Możesz pw ile cenisz i co wchodzi w skład zestawu.
  19. Tomek chcesz pozbyć Audiczkę?
  20. 15.10.2011 Galeria Sandecja granatowe B5 polift sedan KGR 9x... na klubowych ramkach. Któż to? Pozdrawiam
  21. W sumie w zimie to o 16 czy o 18 tak samo ciemno :gwizdanie:
  22. Przecież ja nie żona - mi się tłumaczyć nie musisz :gwizdanie: Trzeba będzie chyba zmienić terminy spotów...
  23. Możliwe że chodziło mu o http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3073406 - widziałem że mają masę części - głównie do Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.