Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. A to dobre jest... :polew: Jak to znasz to już chwilę w tej wsi mieszkasz :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  2. To jeszcze jedno pytanie: bawi się ktoś w obrabianie zdjęć? jakich programów używacie? No i co ze spotem? Pisze się ktoś?
  3. Raczej to drugie... Panie ja nie pamiętam kiedy grałem na kompie
  4. Jeszcze jedno pytanie: podzespoły (procesor, karta graficzna...) AMD czy Intel?
  5. Tylko że za ok. 2 koła to chyba ciężko będzie dobrą 17stkę wyhaczyć
  6. Mamy jakiegoś "nawiedzonego" informatyka w szeregach? Potrzebuje laptopa kupić i nie bardzo wiem jak się za to zabrać... Coś do użytku raczej domowego tak do ok. 2koła. Jakieś doświadczenia może macie co do marek, modeli, wyposażenia? Napewno nie kupię nic w Media...
  7. 31.12.2011 ok. 12:30 granatowe B5 avant SGL xxxxx - Olcza, Zakopane ładnie buczało...
  8. Dawno mnie tu nie było...
  9. I Ty się dziwisz... :gwizdanie: :polew:
  10. Mnie dzisiaj nie będzie... rano zmarł mi dziadek ;(
  11. Co tu dużo pisać... mody fura Jeszcze climatronik i audio i ...zawsze jest jakieś i... :> Powodzenia w rezaniu
  12. Tak jak Kolega wyżej z tymi "planami" to ciemność widzę... :gwizdanie: Rób jak uważasz ale uważaj jak robisz żeby z tego nie wyszedł "ulep" a w tym kierunku to zmierza... Powodzenia
  13. Narazie nic nie mówie bo nic konkretnie niewiem... Napewno przez najbliższe pół roku (około) autem będzie pomykać tylko moja siostra bo szwagier chwilowo...nie ma prawka
  14. U mnie ciężko powiedzieć... wszystko się w sobotę wyjaśni Możliwe że szwagier wkońcu stanie się posiadaczem jakiegoś sensownego auta... A4 B5 Q :> No i właśnie niewiem czy w sobote czy w niedziele polecimy to olookać...
  15. A u Ciebie co...kraina KanGuRów?
  16. Może i ja będę... :gwizdanie:
  17. W sumie to zazdroszczę Ci "tylko" albo "aż" tego gwintu no i wydechu Eissenmann'a - pięknie gra Szukałem takiego ale koszty... Bezawaryjności życzę
  18. Temat klap i części od amerykańców umarł śmiercią naturalną... M5 przyleci za 2 tygodnie ale bez dodatków - powodu nie znam - kumpel mi tylko powiedział: "nie da rady" Tak więc sorry chłopaki...
  19. Chłopaki szukam pewnego A4 Q albo Paska 4motion najlepiej w TDi pewnego do 20 koła :gwizdanie: - nie wie ktoś coś? Ew. może być coś takiego w ośce... Jak coś to kom: 504 854 686
  20. A no jedzie... :tongue4: Zaraz pewnie Mike swój filmik wrzuci i będę się musiał schować... :bag: :piroman:
  21. łożesz k...a :wallbash: :doh1: :doh1: :doh1: :nabijasie:
  22. Jeśli kompletne i w dobrym stanie to wziąłbym te eSowe lampy - wielkiej różnicy niema w porównaniu z poliftem a przynajmniej błotników nie będziesz musiał rezać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.