Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. A ten dalej swoje... :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  2. Z tego co widzę to podobnie ciężko jak ja...
  3. No przecież wiem.... U mnie rano było -15 Warszawiak znowu sie w robocie nudzi?
  4. To zimno masz w aucie :polew:
  5. Umnie -8 i sukcesywnie spada Ale przynajmniej sypać przestało
  6. Szkoda że mam tak nie po drodze do Krk dzisiaj...
  7. siema Właśnie skończyłem robote ja też zaraz będę jadł obiad i piwko sobie strzelę za tych co nie mogą za tych co nie mogą :>
  8. siema Właśnie skończyłem robote
  9. Filmik znam, auto kojarze ale miejscówki nie czaje wogóle a co?
  10. Coś się nam deko forum zmieniło Po którym lifcie te lampy?
  11. LOKO odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zaj...ty patent U mnie też niedługo będzie rezanko
  12. Jak ktoś rzeczywiście potrzebuje to znajdzie - na forum bądź na szrocie A takie przejściówki czy ASO to chyba lekka przesada
  13. Na spocie była mowa że o 17stej [br] Adas25 w niedziele pytałeś o niego: KEN BLOCK, GYMKHANA :shocked: Dopisany: 24 Styczeń 2012, 13:16_________________________________________________ a tu masz bardziej lightowe podejście do tematu :polew:
  14. Ledwo znalazłem czas żeby foto przerzucić... a o jakimkolwiek mazaniu nie było mowy [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 07:47_________________________________________________ Masz i nie płacz już
  15. Gdzie Ty tą polerkę widzisz? Dawno tak brudnej fury nie miałem
  16. Było nas trochę tylko "wymianowo" - jedni do piątej drudzy od piątej... :gwizdanie: Od przyszłego spota spotykać się będziemy chyba o 17stej o ile nie będzie sprzeciwów
  17. image hosting jpeg jpg image hosting image hosting png adult image hosting jpg image hosting Jakość jest jaka jest... Ale obiecałem foto i są - nikt o jakości nie wspominał
  18. Mi już drugiego filmu nie odtwarza :polew:
  19. Godzina trochę dupowata...
  20. A no jest i grzeje pięknie :kox: ale rzadkie cudo
  21. ładne wyniki co jeden to lepszy Pomarzyć można...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.