Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. A ja w tą niedziele chyba nie będę... Ostatki w sobotę czy coś... :gwizdanie:
  2. Ja nic nie maluję - mi się moj obecny koloor bardziej podoba Stronka zayyebista Ja dzisiaj od samego rana za pług robiłem :evil: chyba z metr śniegu naprało!
  3. Sorry Tomek że Ci zawracałem głowe... Posegregowałem trochę te moje galerie i narazie jest B6/B7 - chyba o to Ci Tomek chodziło http://postimage.org/gallery/9760e538/
  4. ok 400 za 2 z tym ze musi sie zorientowac czy ma bo to cieżki temam ten rozmiar 175/50/15 a tych 45 to nigdy nie miał A coś takiego: 185/55/15 ? Chyba bardziej chodliwe...
  5. Ja zrobiłem na Valtekach ok. 20 tysi i praktycznie sie wysypały Po ok 15 tysiach zaczęło wywalać pierwsze błędy ale zwaliłem na Lambdy... Potem kumpel sprawdził sondy VAGiem i okazało się że na PB chodzi miodzio a na gazie jedna wogóle dostawała szału Po wymianie Valteków (na Valteki z racji gwarancji) jak ręką odjął! A dochodziło już do tego że komp silnika się przestawił i na benie też zaczęły delikatnie falować obroty w granicach 660-720 obr/min. Po przejechaniu może 15 km na nowych wtryskach ustąpiły wszystkie problemy! A ile mnie to nerwów kosztowało to już moje (gazownik twierdził z uporem maniaka że to lambdy! )
  6. Jakby to napisać...: !!!VALTEKI OUT!!! Albo jak Cię kasa trzyma to czyszczenie bądź wymiana... Klepią jakbyś miał diesla pod maską i silnik faluje na wolnych obrotach? Miałem podobne problemy - zasyfiło je do tego stopnia że silnik nie mógł wolnych obrotów utrzymać- gwarancja na szczęście istnieje więc nic mnie to nie kosztowało... :gwizdanie: Sondy Lambda na gazie wywalały błędy a na PB chodziły idealnie
  7. Tomek szukam opon w dość ciekawym rozmiarze: 175/50(45)/15 letnich - możesz się coś dowiedzieć? Przegrzebałem kompa i znalazłem jeszcze trochę fotek - tak posegreguję to może jeszcze dzisiaj wrzuce
  8. Klaczek84 spróbujemy na spocie zakodować te szyby z pilota? Znalazłem trochę o tym m.in. tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.60
  9. Schowaj te liche cyce :polew:
  10. Daj znać wcześniej A to gdzie jeździsz?
  11. Jak dobrze płatne... :gwizdanie: :polew:
  12. Długi weekend? :gwizdanie: Musti na nocne zmiany ciągniesz?
  13. A Ty co człowiek bezrobocia...? :polew:
  14. Ja jestem na pkt na Pijalni Wód Mineralnych w Szczawie. Kiedy to przejeżdżałeś i czym? [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 07:35_________________________________________________ była opisywana na forum to jest niedaleko mnie i jest to wałek Siema z rańca Musti widzę od samego rana w pracy... :polew:
  15. Ja też się przepracowuje... :polew:
  16. LOKO odpowiedział(a) na tomaszw temat w Audi A4 B6
    Jakoś mi się jednak mat bardziej widzi... :gwizdanie: i znowu wchodzimy na kwestię gustu więc jak kto woli
  17. Święte słowa - szczególnie jeśli sam nie wiesz do końca ile już może mieć nalatane :gwizdanie:
  18. Poszukaj w dziale "kupię" chętnego na 1BE - o ile to rzeczywiście to i podmień na 1BA Zero filozofii...
  19. Do seryjnych amorów i tak więcej niż -30, -35 nie dasz bo Ci się amory w pół roku wysrają :gwizdanie: Przy takim obniżeniu powinno być coś jak na foto - u mnie jest podobnie z tym że narazie mam 16"
  20. Czyżby się Warszawiok (prawie) w robocie nudził?
  21. Zajeb..sta cena jeśli to ori!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.